رفتن به مطلب

کار نکردن بخش افزودن لوکیشن در اسکریپت Grameasy

hamedan

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان من از اسکریپت grameasy استفاده میکنم ورژن 1.5 و ورژن 1.9 . در هر دو ورژن چند روزه که نمیتونم لوکیشن جستجو و ثبت کنم و این بخش از کار افتاده  . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ و راه حلی وجود داره آیا؟؟

اگر  ورژن 2 این اسکریپت رو  که سالم باشه و با تنظیم کرون جاب بطور خودکار و بدون مشکل کار کنه دارین آپلود کنید استفاده کنیم . فایلی که در این سایت برای دانلود قرار دادن ناقصه و با تنظیم کرون جاب هیچ فعالیتی نمیکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بابت لوكيشن مشكل از اسكريپت نيست بلكه به دليل تحريم توسط گوگل امكان ثبت نيست تنها راه خريد هست يا از دامنه بين المللي استفاده كنيد.

لینک به دیدگاه

در در 19 شهریور 1397 در 21:25، hani2200 گفته است :

سلام

بابت لوكيشن مشكل از اسكريپت نيست بلكه به دليل تحريم توسط گوگل امكان ثبت نيست تنها راه خريد هست يا از دامنه بين المللي استفاده كنيد.

مرسی از راهنماییتون. اسکریپت Grameasy نسخه 2 سالم دارین شما؟ من از همین سایت دانلود کردم کرون جاب هم تنظیم کردم کار نکرد

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

نه متاسفانه ندارم ولي بهتون پيشنهاد ميكنم از nextpost استفاده كنيد

بنده nextpost رو نصب کردم ولی بعد از آخرین مرحله نصب که  دیگه باید صفحه اصلی سایت باز بشه و بخش لاگین و ثبت نام دیده بشه دیگه چیزی نمیاد و صفحه سفید میشه و بعد از چند ثانیه  time out میاد. از هاست هتزنر آلمان استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

در در 19 شهریور 1397 در 18:06، hamedan گفته است :

سلام. دوستان من از اسکریپت grameasy استفاده میکنم ورژن 1.5 و ورژن 1.9 . در هر دو ورژن چند روزه که نمیتونم لوکیشن جستجو و ثبت کنم و این بخش از کار افتاده  . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ و راه حلی وجود داره آیا؟؟

اگر  ورژن 2 این اسکریپت رو  که سالم باشه و با تنظیم کرون جاب بطور خودکار و بدون مشکل کار کنه دارین آپلود کنید استفاده کنیم . فایلی که در این سایت برای دانلود قرار دادن ناقصه و با تنظیم کرون جاب هیچ فعالیتی نمیکنه

اگر api رو اضافه کردید ، نسخه php رو تغییر بدید و ترجیحا روی 7+ بزارید تا لوکیشن هم بتونید ست کنید. برای من که اینطوری رفع شد

لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1397 در 15:24، mansmv گفته است :

اگر api رو اضافه کردید ، نسخه php رو تغییر بدید و ترجیحا روی 7+ بزارید تا لوکیشن هم بتونید ست کنید. برای من که اینطوری رفع شد

سلام دوست عزیز. api اینستاگرام رو کجا باید اضافه کنم؟  ورژن php رو 7.1 گذاشتم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...
در در 19 شهریور 1397 در 21:25، hani2200 گفته است :

سلام

سلام. بنده دامنه بین المللی city. گرفتم اما همچنان مشکل لوکیشن وجود داره . به نظر میرسه مشکل از دامنه نبوده .  راه حل دیگه ای سراغ ندارین ؟  ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، hamedan گفته است :

سلام. بنده دامنه بین المللی city. گرفتم اما همچنان مشکل لوکیشن وجود داره . به نظر میرسه مشکل از دامنه نبوده .  راه حل دیگه ای سراغ ندارین ؟  ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

تنها راه خريد هست كه صرف نميكنه چون نسخه ٢ همين اسكريپت موجود هست بدون مشكلم كار ميكنه لوكيشن هم مشكل نداره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...