رفتن به مطلب

هاست نامحدود سی پنل و رایگان بصورت دائمی

xfactor

پست های پیشنهاد شده

سلام 

هاست سی پنل با نامحدود فضا و پهنای باند نامحدود  ( بقیه امکانات بصورت نامحدود )
رم 128 
سیپیو نیم هسته 
قابلیت انتخاب نسخه php دلخواه
نصب کننده اتوماتیک اسکریپت و سایت ساز رایگان هم داره 
برای اپلود فایل توی هاست باید از FTP فایلاتونو اپلود کنید چون قابلیتی بنام UNZIP توی این هاست وجود نداره 

از خیلی از هاستینگ های مبتدی کیفیت بهتری داره و برای دانش جو ها و دانش اموزا و کسایی که سایت سبک دارن خیلی خیلی عالیه 
اگر میخواین برین توی یه وبلاگ دهی و وبلاگ بسازین من بهتون پیشنهاد میدم یه هاست رایگان بسازید و با نصب کننده اتوماتیک اسکریپت ( وردپرس یا هر چیز دیگه ای که دوس دارید رو نصب کنید ) و سایتتون رو بصورت مستقل هدایت کنید 
دامنه رایگان داره 
شما میتونید از ساب دامین های با ارزشی که در اختیارتون میذاره هم استفاده کنید 
 سرعت لود بسیار عالی ای داره 
وب سرور انجین ایکس هستش 
من که خودم ازش راضی ام 

میتونید به عنوان هاست فایل ازش استفاده کنید و حتی اپلود سنتر شخصیتونو راه اندازی کنید 

لینک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تمام اطلاعاتی که گفتید درسته بجز سی پنل بودنش این سی پنل نیست کنترل پنلی با شباهات خیلی زیاد به سی پنل هست .

نمی دونم چرا همه جا این هاست هارو با دروغ به اسم سی پنل میدن خواهشن نکنین این کارارو

بعد این هاست ها فقط بیشتر بدرد تست های کوچیک می خوره و شما نمی تونید تو این هاست ها یه سایت جامع راه اندازی کنید  چون خیلی محدودیت داره.

در مجموع اگه اعصاب کافی ندارید بخاطر چند هزار تومن خودتونو روانی نکنید چون این هاست ها بشدت اعصاب آدمو خورد می کنن

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، efive گفته است :

تمام اطلاعاتی که گفتید درسته بجز سی پنل بودنش این سی پنل نیست کنترل پنلی با شباهات خیلی زیاد به سی پنل هست .

نمی دونم چرا همه جا این هاست هارو با دروغ به اسم سی پنل میدن خواهشن نکنین این کارارو

بعد این هاست ها فقط بیشتر بدرد تست های کوچیک می خوره و شما نمی تونید تو این هاست ها یه سایت جامع راه اندازی کنید  چون خیلی محدودیت داره.

در مجموع اگه اعصاب کافی ندارید بخاطر چند هزار تومن خودتونو روانی نکنید چون این هاست ها بشدت اعصاب آدمو خورد می کنن

سلام خدمت شما دوست عزیزم 
ممنون بابت انتقاد هایی که کردید 

ولی خوب 
این هاست نسخه 57 سیپنل هستش 
حتی توی خود هاست قسمت کپی رایت هم زده و من مدت ها فکر میکردم که بخاطره اینه که vpanel و cpanel هر دو بخاطر یک شرکتند و این کپی رایت رو زده ولی وقتی api ها رو در اختیارم گذاشتند دقیقا apiهایی هست که مال سیپنله 

چون نسخه خیلی قدیمی هست فکر میکنیم سی نیست ولی در اصل سی پنل هستش حتی whmcsهم به عنوان سی پنل میشناسه اینو. 
در کل خیلی بهتر از هاستینگ های کوچک ایرانی هستش هم از نظر کیفیت و هم از نظر سرعت لود 
یه خوبی دیگه ام که داره شما از فضا به عنوان هر فضایی ( هاست دانلود) هم میتونید استفاده کنید 
مثلا یک سایت که گالری تصاویر داره مثل یک مدرسه یا چیز دیگه 
هاستینگ ها اکثرا میگن بیاین هاست فایل جدا بخرین یا سرور بزنید 
بدون هیچ هزینه ای میتونن استفاده کنن و حالشو ببرن 

من خودم سرور داشتم - ریسلر داشتم - حتی از شرکت های معتبر ایرانی ---- ولی بازم هاست رایگان رو برای سایت های ساده وسبک و تفریحی یا حتی پروژه های دانشجو ها و دانش اموزا ترجیه میدم 
اگر کسی بخاد بات تلگرامی یا اینکه پروژه های سنگینتر اجرا کنه مسلما به هاست حرفه ای نیاز داره

ممنون بابت کامنتتون
یاعلی

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...