رفتن به مطلب

درگاه هاي فارسي restrict content pro

khourani

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام
ضمن عرض خسته نباشيد.
در توضيحات افزونه restrict content pro نوشته شده كه داراي درگاه هاي بانك هاي ايراني است. ميشه بفرمائيد چه بانكهايي رو ساپورت ميكنه؟ بطور خاص، به پرداخت ملت هم داره؟
تشكر از زحمات شما
موفق باشيد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

بله دارای درگاه ایرانی هست. اما درگاه های واسط زحمت نوشتن افزونه ی مکمل براش رو کشیدن. مثلا یکی از این درگاه های واسط، زرین پال هست که خودشون یک افزونه ی مکمل درگاه پرداخت برای این افزونه ساخته اند:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما درگاه های پرداخت ملت و پارسیان و ... به صورت رایگان در دسترس نیست. در یکی از وب سایت ها در حال فروش هست. تست نکردم ببینم افزونه ای که در حال فروختن اون هستند، کار می کنه یا خیر. با مسولیت خودتون می تونید استفاده کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

با سلام و خسته نباشید

من آخرین ورژن آپدیت شده این افزونه (Restrict Content) رو از سایت 20 اسکریپت دانلود و نصب کردم ولی از من کد لایسنس میخواد تا افزونه فعال بشه. به ترتیب 20script.ir و 20script و www.20script.ir رو زدم ولی هیچ کدوم رو قبول نکرد. کد لایسنس چی بزنم براش تا فعال بشه افزونه؟ 

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

بهترین افزونه درگاه در حال حاضر .. زرین پال هست باقی درگاه ها که نوشته شده چه اصل چه واسط همشون با نسخه قدیم افزونه هماهنگن و مشکل ساز میشن (البته با "ریال" خوب کار میکنن عموما ولی تومان کلا بهم میریزه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...