رفتن به مطلب

مشکل Yoast SEO Premium با elementor

omidfr

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من با هر صفحه سازی که کار کردم elementor نشد واقعا خوبه و به صورت live میتونی طراحی کنی ولی متاسفانه از نظر سئو تا اونجایی که من متوجه شدم خیلی جالب نیست. البته شاید اشتباه میکنم (اگر اینطوره لطفا بهم بگید. ) برای سئو از Yoast SEO Premium استفاده میکنم لطفا راهنماییم کنید چطور سئوی صفحه های طراحی شده با المنتور رو تامین کنم ؟ ممنون.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

متد ارزش گذاری سئو در افزونه ی YOAST بر اساس توضیحات صفحه و وجود داشتن یک یا چند کلمه کلیدی در اون توضیحات سنجیده میشه که در سئوی واقعی و مورد نظر موتورهای جستجو، این مورد زیاد تأثیری نداره!

بیشتر نسبت متن به تصویر و المانهای دیگه در صفحه باید مورد نظر قرار بگیره تا صرفا وارد کردن توضیحات و کلمه کلیدی در هنگام ایجاد برگه یا مطلب جدید!

افزونه Elementor برای سئو بد نیست، فقط شما طبق استانداردها، باید داخل برگه از متن هم استفاده کنید. و برای داشتن متای Description در سورس اون برگه، هنگام افزودن برگه جدید، در بخش YOAST اون برگه، توضیحاتی برای برگه وارد کنید. اگر هم نمره ی سئوی اون برگه بد نوشته شده بود، باز اهمیت ندید. مشکلی نداره. هوش مصنوعی افزونه YOAST اونقدر قوی نیست که تمامی متدهای سئو رو روی اون برگه محاسبه کنه، صرفا بر اساس توضیحات نوشته شده و کلمه کلیدی مشخص شده توسط خودتون نمره میده! ;)

زیاد روی این افزونه حساس نباشید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...