رفتن به مطلب

مدیریت مدرسه مشکل نصب در لوکال هاست با افزونه مدیریت مدرسه Ekattor

hadi.khan.rezaei

پست های پیشنهاد شده

درود به همه اعضای گروپ

لطفا بنده را در قسمت نصب افزونه مدیریت مدرسه Ekattor در لوکال هاست همکاری کنید. من همه مراحل را به نظر خودم صحی رفتم. اما نمیدونم کجای کارم مشکل دارد. 

برای معلومات پیشتر به تصاویر زیل:

۱: phpMyAdmin

۲: فایل خودی سورس افزونه را در فولدر تیم مربوطه وردپرس قرار دادم

۳: هنکام فعال سازی افزونه> خطا نمایش میدهد:  Stylesheet is missing

لطفا کمک ام کنید.

سپاس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

5b72fe5c5f195_DirectoryRoot.PNG.f0520e62c360f050e32452fb0cd02a31.PNG

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر افزونه هست ، پس باید پوشه ی school-management رو در مسیر wp-content/plugins قرار بدید و در بخش Plugins وردپرس هم فعالش کنید.

طبق اسکرین شات هایی که گذاشتید، شما قصد دارید یک افزونه رو از بخش قالب ها روی وردپرس نصب کنید.

لینک به دیدگاه

درود دیندار گرامی. سپاس از همکاری تان. 

من روش که گفتن دنبال کردم ولی فعال نشد. 

من این مدیریت مدرسه را از این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  را دانلود کردم و بعدش اقدام به نصب کردم که به مشکل برخوردم. من دلیل اصلیش نمیدونم چرا نصب نمیشه. لطفا اگر امکان دارد - همه نصب مراحلش را توضیح بدین. 

سپاس از همکاری تان.

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

چیزی که شما لینک دادید در واقع یک اسکریپت هست. وابسته به وردپرس نیست و امکان نصب روی وردپرس را ندارد. شما باید مانند وردپرس، در یک مسیر خاصی، با دیتابیس جداگانه، اسکریپت رو نصب کنید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در لینک بالا ، جدیدترین نسخه این اسکریپت رو دانلود کنید، اون رو در یک پوشه در پوشه ی htdocs لوکال هاستتون قرار بدید و آدرس رو در مرورگر اجرا کنید. اسکریپت مثل وردپرس دارای یک نصب کننده خودکار هست. شما فقط کافیه یک دیتابیس جدید ایجاد کنید و در مراحل نصب اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید.

اما اگر واقعا افزونه ی وردپرسی Ekattor رو می خواهید، براتون پیوست کردم، اما چیزی که خودتون قصد نصب رو دارید، طبق لینکی که دادید، یک اسکریپت مستقل هست نه یک افزونه وردپرسی:

این افزونه وردپرسی رو دریافت کنید و طبق پاسخ قبلی نصب کنید روی وردپرس.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

سلام اگر میشه یک بار دیگه افزونه وردپرسی ش رو پیوست کنید لینک خرابه.

من اخرین نسخه این اسکریپت رو دانلود کردم از سایتتون ولی تو قسمت کد خرید 20script رو میزنم صفحه رفرش میشه دوباره میاد روی وارد کردن سریال خرید. لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...