رفتن به مطلب

مسکل در نصب اسکریپت grameasy

behzad51

پست های پیشنهاد شده

درود.

طراح این اسکریپت در مارکت Envato گفته که :

نقل قول

With version 2.0, we required reinstallation because there are too many changes.

On this version we will removed a some features on auto acitivity like: Auto delete media, auto follow + like, download media, search media. If you accept with this you can download and reinstall new version 2.0. And else you still can use old version 1.9.

گفتن که برای داشتن نسخه ی 2.0 باید مجددا از اول نصب کنید. دقیقا مثل زمانی که تازه می خواهید یک اسکریپت رو نصب کنید!!

چون تغییرات زیادی بین این دو نسخه وجود داره که نمی تونید از طریق ارتقاء دادن ، به نسخه ی 2.0 مهاجرت کنید. باید از ابتدا نصب کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام 

لطفا بنده را راهنمایی کنید چند روز هست هرچه تلاش میکنم مشکلم حل نمیشود.

بنده grameasy 2 را نصب کردم , همه چیز به نظر درست هست , پست هم ارسال میکند(البته نه پست زمانبندی شده) , ولی فالو , لایک .... کارهای خودکار این بخش را انجام نمی دهد , لطفا راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alexfeshari گفته است :

دوستان سلام 

لطفا بنده را راهنمایی کنید چند روز هست هرچه تلاش میکنم مشکلم حل نمیشود.

بنده grameasy 2 را نصب کردم , همه چیز به نظر درست هست , پست هم ارسال میکند(البته نه پست زمانبندی شده) , ولی فالو , لایک .... کارهای خودکار این بخش را انجام نمی دهد , لطفا راهنمایی کنید 

اره مال منم کار نمیکنه ریپست هم مثل اینکه حذف کرده؟

لینک به دیدگاه

در در 23 مرداد 1397 در 00:43، agsham گفته است :

اره مال منم کار نمیکنه ریپست هم مثل اینکه حذف کرده؟

از این اطلاعی ندارم کار نکردم باهاش ولی ریپست ندیدم

لینک به دیدگاه

در در 22 مرداد 1397 در 01:46، Masih گفته است :

درود.

طراح این اسکریپت در مارکت Envato گفته که :

گفتن که برای داشتن نسخه ی 2.0 باید مجددا از اول نصب کنید. دقیقا مثل زمانی که تازه می خواهید یک اسکریپت رو نصب کنید!!

چون تغییرات زیادی بین این دو نسخه وجود داره که نمی تونید از طریق ارتقاء دادن ، به نسخه ی 2.0 مهاجرت کنید. باید از ابتدا نصب کنید.

اسکریپت رو مجدد نصب کردم قالب صفحه مدیریتش یکم مشکل داره

بعد اسم اسکریپت کلا عوض شده؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...