رفتن به مطلب

مشکل در grameasy

hani2200

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان همه نسخه ها رو نصب کردم ولی کار نمیکنه نه فالوو نه لایک کلا هیچ فعالیتی نداره کرون جاب هم ست شده ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر کار نمی کنه که یا باید نسخه های جدیدتر رو امتحان کنید یا از NextPost استفاده کنید.

API های اینستاگرام مدام در حال آپدیت هستند. نسخه های قبلی اسکریپت ممکنه به خوبی نتونن کار کنن.

لینک به دیدگاه

سلام

یه مقدر روی کرون جاب کار کردم الان داره ارسال میکنه ولی سرعتش خیلی پایین هست در روز شاید 4 تا فالوو کنه الان میشه روش صحیح نوشتن کرون جاب رو بگید.

nextpost کلا کار نمیکنه همه نسخه هاش مشکل دارن نسخه 20script هم دانلود کردم دوتا از ماژول های مهم نصب نمیشه ارور نامعتبر میده

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

اگر کار نمی کنه که یا باید نسخه های جدیدتر رو امتحان کنید یا از NextPost استفاده کنید.

API های اینستاگرام مدام در حال آپدیت هستند. نسخه های قبلی اسکریپت ممکنه به خوبی نتونن کار کنن.

مهندس؛ بنده grameasy 2 را که تازه در سایت گذاشته شده نصب کرده ام , اکانت اینستاگرام را هم ادد کردم , و cron job ها رو با ادرس سایت و زمان یک دقیقه تنظیم کردم , استارت رو که میزنم , نشان میدهد که کار میکند ولی عملا نه فالو میکند نه لایک میکند , لطفا راهنمایی کنید چه چیزی را چک کنم

لینک به دیدگاه

در در 22 مرداد 1397 در 12:42، alexfeshari گفته است :

مهندس؛ بنده grameasy 2 را که تازه در سایت گذاشته شده نصب کرده ام , اکانت اینستاگرام را هم ادد کردم , و cron job ها رو با ادرس سایت و زمان یک دقیقه تنظیم کردم , استارت رو که میزنم , نشان میدهد که کار میکند ولی عملا نه فالو میکند نه لایک میکند , لطفا راهنمایی کنید چه چیزی را چک کنم

این کرون جاب ها رو ست کنید ببینید درست میشه یانه

* * * * * wget --spider -O - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. >/dev/null 2>&1
* * * * * wget --spider -O - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. >/dev/null 2>&1

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، alinonor گفته است :

این کرون جاب ها رو ست کنید ببینید درست میشه یانه

متشکرم از پیشنهاد شما انجام دادم درست نشد , مشکل شما حل شد؟ همین مشکل رو داشتید درسته؟

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 24 مرداد 1397 در 01:31، alexfeshari گفته است :

متشکرم از پیشنهاد شما انجام دادم درست نشد , مشکل شما حل شد؟ همین مشکل رو داشتید درسته؟

برای منم کار نمیکنه همین مشکل شمارو دارم اگر راه حلی پیدا کردید اطلاع دهید

لینک به دیدگاه

wget --spider -O - http://example.com/instagram/post/cron >/dev/null 2>&1

نسخه 2 سایت 20 اسکریپت

برای ارسال پست اینه و کار میکنه اما

اما برای لایک - فالو - انفالوو و غیره پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، alexfeshari گفته است :

ورژن 1.5

ببينيد براي هر ورژن api اينستاگرام ست شده حالا اين api توسط اينستاگرام اپديت ميشه مسلماً اين نسخه اپديت شده براي همين ديگه كار نميكنه الان نسخه ١.٩ مشكلي نداره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...