Masih

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

222 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

@farhadbastami

درود، زنده باشید،

1. کران جاب رو باید طوری تنظیم کنید که "هر یک دقیقه" اجرا بشه. >> Per Minute
  2. در پنل مدیریت ، وارد بخش ماژول ها بشید، لینک Module Settings رو که زیر نام هر ماژول هست کلیک کنید. داخل صفحه باز شده، تنظیمات رو انجام بدید. تعداد فعالیت ها برای حالت های Low و Fast  و... مشخص کنید.
  3. در تنظیمات ماژول مربوط به هر اکانت (جایی که هشتگ و ... تعریف می کنید) ، حالت و سرعت فعالیت رو تنظیم کنید روی اون میزان سرعتی که در تنظیمات خوده ماژول در نظر گرفتید. 
  4. ذخیره کنید و منتظر باشید تا فعالیت رو انجام بده.

ukkd_capture.jpg

این تصویری ار تنظیم در سی پنل است

-------------------------------------------

y911_capture.jpg

و اینم تنظیمات خودت اسکریپت در سایت 

الان بنظر شما دلیل این سرعت کم چیه.

سرعتش 4 الی 5 فالور در ساعت است .

ویرایش شده در توسط farhadbastami

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، saman700 گفته است :

برای تم اصلی فایل core.css
body {
    font-family: IRANSans, sans-serif;
    font-size: 100%;
    margin: 0;
    padding: 0;
    background-color: #fff;
    color: #293340;
    direction: rtl;
    text-align: right;
}
+++++++++
اینم برای ادرس اپلود شده فایل فونت که به اسم فونت و مسیر ذخیره سازی خودت بستگی داره

@font-face {
    font-family: IRANSans;
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
    src: url('font/IRANSansWeb.eot');
    src: url('font/IRANSansWeb.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
         url('font/IRANSansWeb.woff2') format('woff2'),
         url('font/IRANSansWeb.woff') format('woff'),
         url('font/IRANSansWeb.ttf') format('truetype');
}

+++++++++++++++++++++++++++++

حالا باید فونت مورد نظر را تو مسیر دلخواه(البته برای کد بالا تو فولدر font) اپلود کنی

ممنون از شما که وقت گذاشتین تا جواب منو بدید ولی من مبتدی هستم و هر کار کردم نتونستم 

البته من از قالب neptune استفاده میکنم 

میتونید بیشتر راهنماییم کنید اگر امکانش هست البته

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

@farhadbastami

در صفحه تنظیمات ماژول، تعداد درخواست در هر ساعت مثلا Fast رو روی " 30Request/ Hour" تنظیم کنید. بعد وارد تنظیمات این ماژول برای اکانت بشید و در اونجا Fast رو انتخاب کنید و ذخیره کنید.

سرعت فعالیتی که طبق اسکرین شات دادید خیلی پایین هست و دلیل کم بودن سرعت فعالیت هم همین هست. تعداد رو افزایش بدید تا مشکل حل بشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aminwifi گفته است :

ممنون از شما که وقت گذاشتین تا جواب منو بدید ولی من مبتدی هستم و هر کار کردم نتونستم 

البته من از قالب neptune استفاده میکنم 

میتونید بیشتر راهنماییم کنید اگر امکانش هست البته

در مسیرهای زیر، جایی که فایل core.css هست، یک پوشه font ایجاد کنید و فونت هارو داخل اون آپلود کنید.

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

بعد از آپلود فونت ها، هر دو فایل core.css رو باز کنید و دستور @Font-Face رو برای فونت در ابتدای هر دو فایل قرار بدید. یک دستور نمونه font face قرار میدم، نام فونت هایی که آپلود کردید رو ویرایش کنید در این دستور و داخل هر دو فایل core.css در فایل منیجرتون قرار بدید و ذخیره کنید:

در این کد، شما باید نام فونت ها در دستور url رو اصلاح کنید. بعد قسمت font-family: Sahel در کد بالا رو به نام دلخواه خودتون تغییر بدید. مثلا بجای Sahel بنویسید Masih ! این کلمه نام فونت جدیدتون هست که معرفی کردید به سایت.

حالا در فایل های core.css دنبال دستورات font-family بگردید و فونت جدیدتون رو داخلشون معرفی کنید. مثلا طبق بالا ، من یک فونت جدید به نام Sahel به قالب معرفی کردم. دستورات Font Family که داخل فایل core.css هست رو باید به این ترتیب ویرایش کنم و فونت جدیدیم رو داخلش قرار بدم :

فقط دقت کنید که دستور Font-Family موجود در Font Face رو مثل بالا تبدیل نکنید و نام فونت های دیگه ای رو داخلش قرار بدید. این کار رو برای تمامی دستورات Font-Family بجز Font Face که خودمون اضافه کردیم انجام بدید و فونت رو به کل قالب معرفی کنید.

در نهایت هم کش رو پاک کنید و سایت رو رفرش کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان یکی تو این انجمن پک کامل ماژول ها رو برام فرستاد اگه دارین لطفا دوباره بفرستین،لینک های بالا خرابن

لینک به ارسال

پلاگین اتودایرکت مشکل داره

من سرعت رو روی 60 در ساعت گذاشتم

که باید هر دقیقه 1 درخواست بفرسته

ولی هر 40 دیقه یکبار درخواستم رو میفرسته

تنظیمات هم پیوست کردم

اقای دیندار اگر کمکم کنند ممنون میشم

لینک به ارسال

کسی میتونه 100 تا پروکسی اختصاصی برای این اسکریپت بهم اجاره بده اگه کسی میتونه اجاره بده که فقط من استفاده کنم و هیچ کس دیگه دسترسی نداشته باشه لطفا  پیام خصوصی بده سر قیمت با هم حرف  بزنیم

لینک به ارسال
در در 15 مهر 1397 در 15:56، Masih گفته است :

@farhadbastami

در صفحه تنظیمات ماژول، تعداد درخواست در هر ساعت مثلا Fast رو روی " 30Request/ Hour" تنظیم کنید. بعد وارد تنظیمات این ماژول برای اکانت بشید و در اونجا Fast رو انتخاب کنید و ذخیره کنید.

سرعت فعالیتی که طبق اسکرین شات دادید خیلی پایین هست و دلیل کم بودن سرعت فعالیت هم همین هست. تعداد رو افزایش بدید تا مشکل حل بشه.

ممنون درست شد . بنظر شما کدام اسکریپت ها در اولیت باشن برای کار های اینستاگرام ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، farhadbastami گفته است :

ممنون درست شد . بنظر شما کدام اسکریپت ها در اولیت باشن برای کار های اینستاگرام ؟

اسکریپت که همین NextPost رو پیشنهاد میدم

لینک به ارسال
در در 16 مهر 1397 در 02:36، Masih گفته است :

در مسیرهای زیر، جایی که فایل core.css هست، یک پوشه font ایجاد کنید و فونت هارو داخل اون آپلود کنید.

بعد از آپلود فونت ها، هر دو فایل core.css رو باز کنید و دستور @Font-Face رو برای فونت در ابتدای هر دو فایل قرار بدید. یک دستور نمونه font face قرار میدم، نام فونت هایی که آپلود کردید رو ویرایش کنید در این دستور و داخل هر دو فایل core.css در فایل منیجرتون قرار بدید و ذخیره کنید:

در این کد، شما باید نام فونت ها در دستور url رو اصلاح کنید. بعد قسمت font-family: Sahel در کد بالا رو به نام دلخواه خودتون تغییر بدید. مثلا بجای Sahel بنویسید Masih ! این کلمه نام فونت جدیدتون هست که معرفی کردید به سایت.

حالا در فایل های core.css دنبال دستورات font-family بگردید و فونت جدیدتون رو داخلشون معرفی کنید. مثلا طبق بالا ، من یک فونت جدید به نام Sahel به قالب معرفی کردم. دستورات Font Family که داخل فایل core.css هست رو باید به این ترتیب ویرایش کنم و فونت جدیدیم رو داخلش قرار بدم :

فقط دقت کنید که دستور Font-Family موجود در Font Face رو مثل بالا تبدیل نکنید و نام فونت های دیگه ای رو داخلش قرار بدید. این کار رو برای تمامی دستورات Font-Family بجز Font Face که خودمون اضافه کردیم انجام بدید و فونت رو به کل قالب معرفی کنید.

در نهایت هم کش رو پاک کنید و سایت رو رفرش کنید.

ممنونم از شما که وقت گذاشتین برای مشکل من و با اتصال به cpanel مشکل من رو حل کردید 

لینک به ارسال

سلام 

برای ورود بعضی از اکانت ها مشکل اضافه شدن دارم روی ربات ارسال کد به شماره اینستاگرام میزنه ولی نمیتونم وارد بشم روی اکانت هم this was me رو هم میزنم ولی کار نمیکنه این مشکل رو چطور میشه حل کرد؟

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، aminwifi گفته است :

سلام 

برای ورود بعضی از اکانت ها مشکل اضافه شدن دارم روی ربات ارسال کد به شماره اینستاگرام میزنه ولی نمیتونم وارد بشم روی اکانت هم this was me رو هم میزنم ولی کار نمیکنه این مشکل رو چطور میشه حل کرد؟

درود.

1. اگه روی اکانت اینستاگرام، شماره تلفن تنظیم کردید، حذفش کنید. فقط یک ایمیل اضافه کنید و حتما هم ایمیل رو از طریق لینکی که فرستاده میشه به اون ایمیل، تأیید کنید.
  2. از اون اکانت، از مرورگر و اپلیکیشن موبایل Logout کنید و فقط و فقط از طریق اسکریپت به اون اکانت لاگین کنید.
  3. گاهی اوقات ممکنه خطاهایی مثل Consent Error و ... موقع لاگین کردن دریافت کنید که چندبار تلاش کنید اکانت اضافه خواهد شد.
  4. اگر هم همچنان مشکل داشتید، سعی کنید یک پروکسی از نوع http یا https رو به اسکریپت معرفی کنید و موقع لاگین از اون استفاده کنید. فقط این پروکسی باید کاملا فعال و در دسترس باشه وگرنه فایده ای نداره!

لینک به ارسال

ll

در 58 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

1. اگه روی اکانت اینستاگرام، شماره تلفن تنظیم کردید، حذفش کنید. فقط یک ایمیل اضافه کنید و حتما هم ایمیل رو از طریق لینکی که فرستاده میشه به اون ایمیل، تأیید کنید.
  2. از اون اکانت، از مرورگر و اپلیکیشن موبایل Logout کنید و فقط و فقط از طریق اسکریپت به اون اکانت لاگین کنید.
  3. گاهی اوقات ممکنه خطاهایی مثل Consent Error و ... موقع لاگین کردن دریافت کنید که چندبار تلاش کنید اکانت اضافه خواهد شد.
  4. اگر هم همچنان مشکل داشتید، سعی کنید یک پروکسی از نوع http یا https رو به اسکریپت معرفی کنید و موقع لاگین از اون استفاده کنید. فقط این پروکسی باید کاملا فعال و در دسترس باشه وگرنه فایده ای نداره!

ممنون از پاسختون

موبایل رو حذف کردم ولی هنگام اضافه کردن میاد که کد داخل ایمیل رو وارد کنید ، کد به ایمیل ارسال میشه ولی نمیشه داخل ربات کد رو وارد کرد

شماره 2 رو هم انجام دادم نشد

شماره 4 رو هم انجام دادم باز هم کد میفرسته

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aminwifi گفته است :

ll

ممنون از پاسختون

موبایل رو حذف کردم ولی هنگام اضافه کردن میاد که کد داخل ایمیل رو وارد کنید ، کد به ایمیل ارسال میشه ولی نمیشه داخل ربات کد رو وارد کرد

شماره 2 رو هم انجام دادم نشد

شماره 4 رو هم انجام دادم باز هم کد میفرسته

درسته خب ، به همین دلیل گفتم شماره موبایل رو حذف کنید و فقط ایمیل باشه. چون معمولا واسه موبایل کد رو نمی فرسته ولی توی ایمیل کد میاد. کد هم که فرستاد داخل اسکریپت که بخش کد رو آورده می تونید کد رو بزنید.

زمانی که موقع لاگین با اسکریپت ازتون درخواست کد کرد، وارد کنید نباید مشکلی باشه. اگه بعد از وارد کردن کد، اروری که گفتم داد، دو سه بار هم تلاش کنید حتما جواب میده. قبلا چنین مشکلی برای خودم هم پیش اومده. دو سه بار پشت سر هم لاگین کنید حل میشه خودش.

لینک به ارسال

سلام آقا دیندار . آقا من اینو دانلود کردم بالا اوردم رو سایت الان اتو لایک و کامنت اینا اصلا کار نمیکنه استارت میزنم نه اروری میده نه چیزی فقط لایک اینا نمیکنه تنظیمات # اینا رو هم انجام دادم مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

درسته خب ، به همین دلیل گفتم شماره موبایل رو حذف کنید و فقط ایمیل باشه. چون معمولا واسه موبایل کد رو نمی فرسته ولی توی ایمیل کد میاد. کد هم که فرستاد داخل اسکریپت که بخش کد رو آورده می تونید کد رو بزنید.

زمانی که موقع لاگین با اسکریپت ازتون درخواست کد کرد، وارد کنید نباید مشکلی باشه. اگه بعد از وارد کردن کد، اروری که گفتم داد، دو سه بار هم تلاش کنید حتما جواب میده. قبلا چنین مشکلی برای خودم هم پیش اومده. دو سه بار پشت سر هم لاگین کنید حل میشه خودش.

ارده کد رو میفرسته به ایمیل ولی در اسکریپت از من کد نمیخواد! 

لینک به ارسال
در در 18 مهر 1397 در 10:49، aminwifi گفته است :

ارده کد رو میفرسته به ایمیل ولی در اسکریپت از من کد نمیخواد! 

نسخه اسکریپت شما قدیمیه ، نسخه 4.2 رو نصب کنید

لینک به ارسال

سلام من تمامی موارد رو انجام دادم اما ماژول ها نمایش داده نمیشوند لطفا راهنمایی کنید
در فایل زیپی که از بیست اسکریپت دانلود کردم فایلی به نام skins وجود دارد که در موردش آموزش ندادید

lpak_5545.png

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mohammadebrahimi گفته است :

سلام من تمامی موارد رو انجام دادم اما ماژول ها نمایش داده نمیشوند لطفا راهنمایی کنید
در فایل زیپی که از بیست اسکریپت دانلود کردم فایلی به نام skins وجود دارد که در موردش آموزش ندادید

درود.

ماژول ها رو فعال کنید، در صفحه پکیج ها ماژول ها رو برای پکیج گاما تیک بزنید و کلید Save and update subscribers رو کلیک کنید.

اگر همچنان نمایش داده نشد، Ctrl + F5 رو بزنید!

پوشه ی Skins حاوی قالب برای سایت هست. در صفحه اول این تاپیک آموزش استفاده از قالب رو قرار دادم مطالعه کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، دنده دستی گفته است :

منم poedit و نصب کردم همین مشکل و دارم

درود.

داخل همین تاپیک فایل های فارسی و نسخه های فارسی این اسکریپت قرار داده شده. بگردید پیدا می کنید.

لینک به ارسال

سلام دوستان من اسکریپت رو دو ماهه استفاده میکنم سرعتشم خوبه فقط به یک مشکلی خوردم موقعی که ماژول اتورپست تنظیم میکنم و سیو رو میزنم با چنین پیغامی رو به رو میشم

به نظرتون مشکل از کجاست؟

قبلا به درستی کار میکرد

Screenshot%20(25).pngScreenshot%20(26).png

ویرایش شده در توسط mahdi.samieyan

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.