Masih

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

149 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

1. اول باید مطمئن باشید که پروکسی که وارد کردید فعال باشه.پروکسی های رایگان بعضا ممکنه محدودیت استفاده داشته باشند و چون لیست ها به صورت رایگان در نت پخش میشه، مصرف کنندگان زیادی دارند. دلیل بعدی برای کار نکردن پروکسی HTTP ممکنه از طرف خوده سرور باشه که محدودیت برای پورت ها در نظر گرفته باشه. اما چون پورت 80 از پورت های پیش فرض هر وب سایتی هست، بعید میدونم مسدود باشه در هاستینگ.

برای این مورد، اول بهتره که روی سرور مجازی سایت رو راه اندازی کنید. شاید با نصب روی سرور مجازی کلا مشکلات لاگین حل بشه و نیازی به پروکسی هم نباشه حتی.

ولی برای خرید پروکسی HTTP بهتره کمی در بین سایت های فروش پروکسی بگردید. بعضی از این گونه وب سایت ها می فروشند که اگر خواستید می تونید بخرید.

2. برای آنفالو کردن باید مدت بیشتری صبر کنید. بخش آنفالوی خودکار این اسکریپت، بعد از چند روز افرادی که فالو کرده رو بررسی می کنه و اونهایی که فالوبک ندادن رو آنفالو می کنه. قاعدتا هم باید چند روزی صبر کنه تا افرادی که فالو کرده ، فالوبک بدن. وگرنه فالو کردن و آنفالو کردن سریع فایده ای نداره و افرادی که فالو شدن فرصت ندارن فالو بک بدن.

در نهایت هم بله می تونید روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازیش کنید. فقط قبل از نصب و استفاده اسکریپت روی یک سرور مجازی، باید قابلیت وب سرور رو فعال و راه اندازی کرده باشید. در هنگام خرید سرورهای مجازی، می تونید سفارش بدید خوده هاستینگ کانفیگ رو انجام بده یا اینکه داخل گوگل در سایت های فارسی و انگلیسی هم سرچ کنید تا آموزش نصب تصویر و ویدیویی رو مشاهده کنید.

ممنون . برای دریافت پروکسی شما کجا را معرفی میکنید که بتوانیم مشکل را رفع کنیم ؟ 

برای انفالو بالای یک ماه هست که صبر کرده ایم اما هیچ اتفاقی نیوفتاده است !!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، shervin_20 گفته است :

ممنون . برای دریافت پروکسی شما کجا را معرفی میکنید که بتوانیم مشکل را رفع کنیم ؟ 

برای انفالو بالای یک ماه هست که صبر کرده ایم اما هیچ اتفاقی نیوفتاده است !!!

معمولا هیچ سایتی که محصولات فروشی ارائه می کنه رو به کسی معرفی نمی کنم. و این سه لینکی که قرار دادم دلیل بر باکیفیت بودن یا کار کردن سرویس هاشون نیست. در واقع تأیید نمی کنم کارکرد پروکسی هاشون رو. فقط چون منحصرا نوشتند که پروکسی HTTP هم ارائه می کنند، لینک هاشون رو بهتون میدم خواستید تست کنید.

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

برای آنفالو هم اگه فعالیتی دیده نمیشه، ممکنه مشکل از ماژول باشه! البته تنظیمات ماژول هم ممکنه دخالتی در این مشکل داشته باشه. برای اطمینان بیشتر، ماژول رو از چند جای دیگه دانلود و تست کنید.

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی میتونه بهم تو تنظیم کرون جاب کمک کنه و برام نصب کنه؟؟؟؟

کلا با کرون جاب مشکل دارمممم و به هیچ وجه نمیتونمم اوکی کنم...چه این اسکریپت چه اسکریپت ربات همه کاره...

یه نفر که یاد داره زحمتش رو برام میکشه؟؟؟؟

من دیگه مغزم هنگ کرده

لینک به ارسال

سلام خسه نباشید من کامل نصب کردم رو login زدم ولی قالب برایم بالا نمیاد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hamed_nami گفته است :

سلام خسه نباشید من کامل نصب کردم رو login زدم ولی قالب برایم بالا نمیاد

درود.

اگر در صفحه ی Login خطای 404 دریافت می کنید، در فایل منیجر فایل .htaccess رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر رو داخل این فایل قرار بدید و ذخیره کنید:

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

اگر این فایل رو در روت اسکریپت مشاهده نمی کنید، از بخش تنظیمات فایل منیجر، تیک نمایش فایل های مخفی رو بزنید. در ابتدای همین تاپیک به صورت تصویری هم آموزش داده شده. اگر مشکل داشتید به ابتدای این تاپیک مراجعه کنید و با دقت بخوانید.

لینک به ارسال

سلام من این اسکریپت را نصب کردم هیچ مشکلی هم نداره . ممنون بابت نال کردن و توضیحات دقیقی که ارائه دادین

فقط یک مشکل کوچیک دارم اونم ماژول ها است توی لینکی که توی سایت هاست ماژول Auto DM وجود نداره این لینکی هم که توی forum گذاشتین بابت ماژول ها روش میزنم File not found میده

ممنون میشم اگر بشه ماژول ارسال اتوماتیک دایرکت را قرار بدین که هم من هم بقیه افراد بتونن استفاده کنند

با تشکر

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر در قسمت ماژول ها فایل پیوست دانلود نمیشه لطفا تصحیح کنید.

لینک به ارسال

سلام دوستان،با اجازه از مدیریت

بنده مشکل افزودن مکان رو در اسکریپت gerameasy رفع کردم

هرکس نسخه کامل و ادیت شده 1.9  رو میخواد تلگرام پی ام بده @aw3ir

ویرایش شده در توسط amikarimi

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، axel گفته است :

سلام وقت بخیر در قسمت ماژول ها فایل پیوست دانلود نمیشه لطفا تصحیح کنید.

درود.

فایل قبلی به دلیل مشکلات سرور موقتا در دسترس نیست.

اما ماژول ها در فایل دانلود شده در لینک زیر وجود دارند :

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

فایل قبلی به دلیل مشکلات سرور موقتا در دسترس نیست.

اما ماژول ها در فایل دانلود شده در لینک زیر وجود دارند :

سلام در این فایل فقط 5 ماژول وجود دارد اما شما در آموزش 7 ماژول رو نصب کردید

it1s_2343.png

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، axel گفته است :

سلام در این فایل فقط 5 ماژول وجود دارد اما شما در آموزش 7 ماژول رو نصب کردید

it1s_2343.png

ماژول "Photo Editor" که قبلا قرار گرفته بود مشکلات امنیتی داشت که حذف شد. (در واقع ماژول رسمی نبود که از سمت طراح NextPost معرفی شده باشه بنابراین حذف شد)

ماژول Direct هم به زودی بررسی میشه و اضافه میشه. احتمالا مشکلی درباره این ماژول وجود داره که داخل فایل فشرده اضافه نشده.

از اونجایی که مسولیت خراب بودن فایل های منتشر شده داخل بیست اسکریپت بر عهده ی مدیران است، سعی شده که تا حدامکان فایل های مخرب و نامناسب و فیک از دسترس خارج شوند.

لینک به ارسال

سلام من طبق آموزش پیش رفتم اما ماژول ها نمایش داده نمیشوند. با روشهای مختلف پیج رو ریلود کردم اما نمایش نداد لطفا راهنمایی بفرمایید 
fffp_45654.png

lpak_5545.png

لینک به ارسال

@axel

درود.

روش فعالسازی ماژول ها که یکسان هست و در این مورد امکان بروز مشکل وجود نداره که از سمت اسکریپت باشه. کلا مراحل فعالسازی ماژول به شرح زیر هست

1. ماژول ها رو از قسمت Modules آپلود و فعالسازی کنید.
  2. وارد پکیج ها بشید و ماژول ها رو تیک بزنید
  3. Save and update Subscribers رو کلیک کنید تا اکانت کاربرا آپدیت بشه
  4. الان می تونید کلید F5 رو بزنید تا صفحه رفرش بشه و در سمت چپ ماژول ها رو داشته باشید.

کار خاص دیگه ای نیاز نیست انجام بشه. دستور بکار رفته در این قسمت یک تابع شرطی ساده هست که در هر هاستینگی با هر نسخه ی PHP قابل اجراست. کارایی این تابع شرطی هم اینه که اگه مربع مربوط به ماژول در پکیج تیک خورده باشه، در فهرست سمت چپ نمایش میده و اگر تیک نخورده باشه مخفی می کنه. چیز خاصی نداره که بگیم مشکل از اسکریپت هست. یکبار دیگه مراحل رو انجام بدید.

لینک به ارسال

سایت

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

خدمات و فروش این اسکریپت را متوقف کرد!

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، saman700 گفته است :

سایت

خدمات و فروش این اسکریپت را متوقف کرد!

بله،

دلیل طراح این اسکریپت هم همونطور که خودشون گفتند ، خیلیا (مثل من و شما و دیگران) از نسخه ی نال شده استفاده می کنیم. علاوه بر اینکه از طراح حمایت نکردیم، بلکه اکثرا برای اسپم از این اسکریپت استفاده می کردند.

اسکریپت و کارایی اون غیرفعال نخواهد شد. تا زمانی که API اینستاگرام تغییر کنه اسکریپت کار خواهد کرد. اگر تغییر API اینستاگرام نیازمند ویرایش کدنویسی اسکریپت باشه، بله اون زمان اسکریپت از کار خواهد افتاد که باید توسط افراد متفرقه اپدیت بشه و همین مساله هم خودش موقعیت خوبیه برای افراد سودجو و سوء استفاده گر که بعد از از کار افتادن اسکریپت بیان ادعا کنند نسخه ی سالم رو می فروشند.

شخصا سعی خواهم کرد اگر زمانش رو داشته باشم، تغییرات API اینستاگرام رو روی NextPost در آینده اعمال کنم و دست افراد سودجو رو به نوعی ببندم 

لینک به ارسال

من اسکریپت را نصب کردم تا اینجا هم داره درست کار میکنه تو همه بخش ها .راست چین سازی هم کامل انجام دادم فقط مونده ترجمه .با اینکه فایل زبان را ترجمه کردم و قرار دادم ولی هنوز کامل ترجمه نشده
/site.ir/inc/plugins/auto-comment/locale/en-US/messages.po

برای مثال من اینو 100 در صد ترجمه کردم و در جای خودش قرار دادم ولی هنوز قسمت اتو کامنت فارسی نشده!
میشه برای ترجمه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، saman700 گفته است :

من اسکریپت را نصب کردم تا اینجا هم داره درست کار میکنه تو همه بخش ها .راست چین سازی هم کامل انجام دادم فقط مونده ترجمه .با اینکه فایل زبان را ترجمه کردم و قرار دادم ولی هنوز کامل ترجمه نشده

برای مثال من اینو 100 در صد ترجمه کردم و در جای خودش قرار دادم ولی هنوز قسمت اتو کامنت فارسی نشده!

باید تمام قسمت ها رو فارسی کنید تا درست نشون بده

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، saman700 گفته است :

سلام

براي ترجمه حتما بايد حروف اول كلمات انگليسي رو كوچك كنيد يا همه رو بزرگ كنيد مثلا Salam رو بايد salam كنيد يا دنبال كلمه سلام باشي و همه رو با حرف بزرگ شروع كنيد

لینک به ارسال
در در 28 شهریور 1397 در 20:08، hani2200 گفته است :

سلام

براي ترجمه حتما بايد حروف اول كلمات انگليسي رو كوچك كنيد يا همه رو بزرگ كنيد مثلا Salam رو بايد salam كنيد يا دنبال كلمه سلام باشي و همه رو با حرف بزرگ شروع كنيد

هیمن کارو انجام دادم

ویرایش شده در توسط saman700

لینک به ارسال

@saman700

فایل po رو باید با نرم افزار poEdit باز کنید و ترجمه ها رو انجام بدید و مجددا ذخیره کنید. (با نرم افزارهای متنی فایل po رو باز نکنید!)

دانلود poEdit :

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Masih گفته است :

@saman700

فایل po رو باید با نرم افزار poEdit باز کنید و ترجمه ها رو انجام بدید و مجددا ذخیره کنید. (با نرم افزارهای متنی فایل po رو باز نکنید!)

دانلود poEdit :

قبلا امتحان کردم .متاسفانه نمیشه!!
موضوع اینه تو لوکال ترجمه ماژول ها  عمل میکنه
ولی تو هاست فقط ترجمه تم و ترجمه خود  اسکریپت عمل میکنه ولی ترجمه برای ماژول ها عمل نمیکنه.

کسی درگاه پرداخت وطنی برای این اسکریپت به صورت رایگان یا پولی نداره!
یه نسخه رایگان از نکست پی تو گیت هاب هست ولی تو ماژول ها نصب نمیشه !

ویرایش شده در توسط saman700

لینک به ارسال

70 کا پروکسی برای استفاده توی این اسکریپت 

70k #Proxys - Http/Http

پیوست کردمB|

اگه خواستین میتونم براتون نصب کنم هاست هم خواستین براش در خدمتم

ویرایش شده در توسط arashvp
خرابی فایل
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

اگه امکان داره اموزش نصب FFmpeg برای نکست پست قرار بدین خیلی جاها رو خوندم ولی پیچیده توضیح دادن اگه امکان داره ساده اموزش بدین و برنامه که باید کد های نصب رو وارد کرد رو معرفی کنید.ممنون

لینک به ارسال
در در 29 شهریور 1397 در 01:15، saman700 گفته است :

هیمن کارو انجام دادم

شما دوتا کار باید انجام بدین

اول وارد پلاگین مورد نظر بشید و به مسیر viwe---->fragment بشید حالا قسمت های مختلف پلاگین رو مشاهده میکنید فرض کنید میخواهید comments.fragment.php ترجمه کنید وارد ویرایشگر شوید حالا میخواهید settings رو ترجمه کنید 

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

تو این فایل کلمات انگلیسی با حرف بزرگ شروع شده که باید کوچک کنید .

مرحله دوم وارد فایل ترجمه بشید و حرف اول settings رو کوچک کنید.

اگه بازم نتونستید بگید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.