• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
Masih

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

306 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من هاست اشتراکی هاست ایران رو دارم

تیکت زدم و خواستم نرم افزار FFMPEG و FFPROBE رو برام نصب کنن ولی گفتن نمیشه و باید سرور مجازی بگیرم 

در هاست اشتراکی زاه دیگه ای برای نصب هست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

واحد پولی چه طوری میشه اضافه کرد

درود.

در فایل و مسیر زیر، می تونید یکی از واحدهای پولی رو ویرایش کنید یا یک واحد پولی جدید اضافه کنید:

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، morteza.saatchi@gmail.com گفته است :

سلام

تیکت زدم و خواستم نرم افزار FFMPEG و FFPROBE رو برام نصب کنن ولی گفتن نمیشه و باید سرور مجازی بگیرم 

درود.

خیر متاسفانه! اگر ارسال ویدیو نیاز ندارید، بدون این نرم افزار هم می تونید با اسکریپت کار کنید. ولی اگر ویدیو هم می خواهید با NextPost ارسال کنید، باید این نرم افزار نصب باشه روی سرور.

اگر هاستینگ همکاری نمی کنه، باید از سرور مجازی یا لوکال هاست استفاده کنید.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 دقیقه قبل، morteza.saatchi@gmail.com گفته است :

سلام

خيل تنها راهش فقط الفا ريسلر هست كه دسرسي به سرور داره

سرور ما اين امكان رو بصورت رايگان به كاربرهامون ميده ،‌ اگر دوست داشتيد خوشحال ميشم ميزباني وب شما بشم

(( همراه با يك هديه ))

:)

ویرایش شده در توسط shadowrobin

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Masih گفته است :

الان چند وقته نصب کردم اسکریپتو و خیلی هم راضیم ، نسبت به grameasy که قبلا داشتم خیلی کارکردش قوی تره و اگه مشکل ویدیو حل میشد عالی بود 

لینک به ارسال

@morteza.saatchi@gmail.com

متاسفانه برای داشتن قابلیت ویدیو باید روی سرورتون، نرم افزار FFMPEG نصب باشه. حالا اگه هاستینگ درخواست نصب رو نپذیرفت، می تونید یک سرور مجازی تهیه کنید. قیمتی هم نداره به اونصورت.

اگه برای مصارف شخصی بخواهید، نه برای ایجاد یک سایت و جذب کاربر، سرور مجازی معمولی هم کافیه. دیگه چیزی که الان بتونید روش یک سایت راه اندازی کندی، حداکثر 20 تا 25000 تومان هست که نسبت به یک هاست اشتراکی محدود کارایی و ارزش بیشتری داره.

اما در خصوص جمله ای که گفتید، بله من هم قبول دارم که NextPost از GramEasy بهتره. تجربه ی کار با هر دو رو دارم، اما NextPost یه سر و گردن از گرام ایزی بالاتر و بهتر هست. به همین دلیل هم هست که این تاپیک رو زدم ^_^

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

واحد پولی چه طوری میشه اضافه کرد

وارد پوشه نصبي Nextpost بشيد و بعد مسير زير را دنبال كنيد :

بعد روي فايل currencies.inc.php راست كليك كليك و گزينه Edit رو بزنيد

بعد اين گزينه رو قبل از ;( وارد كنيد نسبت به نياز خود :

بعد ذخير كنيد فايل رو.

وارد حساب خود توي Nextpost بشيد.

وارد تنظيمات - Setting بشيد.

از قسمت General Settings گزينه Other Settings را انتخاب كنيد.

از قسمت Default Currency واحد پولي مورد را مشخص كنيد و ذخير كنيد.

وبسايت شما به واحد پولي جديد آماده كار هست :)

لینک به ارسال

سلام

ممنون از اموزش جامع و كامل 

انجام دادم ولي هر يك دقيقه يك صفحه اكسپلورر باز ميكنه اينطوري در ساعت ٦٠ تا باز ميشه سيستم هنگ ميكنه.الان نميشه از refresh اتوماتيك استفاده كرد؟مثلا تنظيم كنيم هر ٦٠ ثانيه لينك 127.0.0.1 رو refresh كنه تا اجرا بشه ولي باز اگه ميشد صفحه اكسپلورر باز نشه خيلي خوب بود

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

کدی که دادید آیا مربوط به NextPost هست؟

چون به نظر نمی رسه اصلا چنین کدی در این اسکریپت استفاده شده باشه و تنها در متن استفاده شده یک شباهت وجود داره.

شما چک کنید که cURL هاستتون آپدیت باشه و مجددا اسکریپت رو تست کنید.

خیر احتمال نمی دادم این کد برای nextpost باشه ولی الان که گفتید CURL شک کردم چون این ارور در تمام اکانت ها برام ارسال میشه :

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mahdi.pars گفته است :

خیر احتمال نمی دادم این کد برای nextpost باشه ولی الان که گفتید CURL شک کردم چون این ارور در تمام اکانت ها برام ارسال میشه :

cURL رو چک کنید که نسخه ی آخر باشه. احتمالش هست مشکلتون با آپدیت شدن cURL حل بشه. اگه مدیر سرور خودتون هستید، از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

ممنون از اموزش جامع و كامل 

انجام دادم ولي هر يك دقيقه يك صفحه اكسپلورر باز ميكنه اينطوري در ساعت ٦٠ تا باز ميشه سيستم هنگ ميكنه.الان نميشه از refresh اتوماتيك استفاده كرد؟مثلا تنظيم كنيم هر ٦٠ ثانيه لينك 127.0.0.1 رو refresh كنه تا اجرا بشه ولي باز اگه ميشد صفحه اكسپلورر باز نشه خيلي خوب بود

اگر با این قضیه مشکل دارید، می تونید از مرورگر فایرفاکس و یک Addon هم مشکل ر و حل کنید.

آخرین نسخه فایرفاکس رو داشته باشید، افزونه زیر رو نصب کنید. آدرس Cron رو در فایرفاکس باز کنید و در تب آدرس کران جاب، تنظیمات رفرش صفحه رو انجام بدید. آدرس طبق ثانیه ی مشخص شده خودش رفرش میشه و نیازی به فایل bat نخواهد بود.

Screenshot_1.png.f9bcb8100fb8291bc4db94ac2fb79977.png

بجای عدد 60 می تونید حتی ثانیه های دیگه ای هم وارد کنید ولی همون هر 60 ثانیه کافیه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

ممنون همين كارو انجام دادم خيلي خوب داره جواب ميده سيستم من ١٢ ساعت در روز روشن هست كنارش هم اين كارو انجام ميدم مشكلي هم نداره.تشكر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام من این اسکریپت رو نصب کردم قسمت های فالو و لایک و ... کار میکنه البته به جز ری پست که بخاطر نصب نبودن FFMPEG  هست ولی سوالی که دارم من اصلا نمیتونم پستی ارسال کنم حتی عکس اصلا دکمه ارسال پست غیر فعال است مشکل از کجا می تونه باشه ؟؟؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، files98 گفته است :

با سلام من این اسکریپت رو نصب کردم قسمت های فالو و لایک و ... کار میکنه البته به جز ری پست که بخاطر نصب نبودن FFMPEG  هست ولی سوالی که دارم من اصلا نمیتونم پستی ارسال کنم حتی عکس اصلا دکمه ارسال پست غیر فعال است مشکل از کجا می تونه باشه ؟؟؟

درود،

چنین مشکلی تاحالا گزارش نشده! اگه کپشن رو وارد کرده باشید و اکانت هم به خوبی لاگین شده باشه و تصویر رو آپلود و انتخاب کرده باشید، قطعا باید پست رو ارسال کنه.

مگر اینکه در تنظیمات پکیج ها، قابلیت های ارسال برای پکیج اکانت کاربری شما غیرفعال شده باشه که در بخش Packages می تونید یک بررسی بکنید پکیج گاما رو .

لینک به ارسال

اگه لطف کنید طریقه افزایش فالور با این اسکریپت رو برامون بگین ممنون میشم

اگه افزونه دایرکتش رو هم دارین لطفا بذارین دان کنیم

لینک به ارسال

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود،

چنین مشکلی تاحالا گزارش نشده! اگه کپشن رو وارد کرده باشید و اکانت هم به خوبی لاگین شده باشه و تصویر رو آپلود و انتخاب کرده باشید، قطعا باید پست رو ارسال کنه.

مگر اینکه در تنظیمات پکیج ها، قابلیت های ارسال برای پکیج اکانت کاربری شما غیرفعال شده باشه که در بخش Packages می تونید یک بررسی بکنید پکیج گاما رو .

سلام در قسمت پکیج انتخاب شده یک اروری هم تو صفحه پیج هست به این صورت

Notice: Undefined variable: statusCode in /home/............./............/app/vendor/mgp25/instagram-php/src/Utils.php on line 361

که فکر میکنم بخاطر عدم وجود FFPROBE هستش چون شرطش برا اونه چون اصلا دکمه ارسال پست کار نمیکنه

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، architcture گفته است :

درود.

هر 6 تا ماژول رسمی به همراه یک قالب و خوده اسکریپت رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

و برای افزایش فالوور، اسکریپت رو طبق آموزش صفحه اول همین تاپیک نصب کنید، ماژول ها رو هم نصب و فعال کنید، بعد از اضافه کردن اکانت اینستاگرامی خودتون، از ماژول ها می تونید تنظیمات جهت افزایش فالوور رو انجام بدید.

کران جاب ها رو هم فراموش نکنید تنظیم کنید.

تمامی آموزش ها در صفحه اول همین تاپیک وجود داره.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، files98 گفته است :

سلام در قسمت پکیج انتخاب شده یک اروری هم تو صفحه پیج هست به این صورت

Notice: Undefined variable: statusCode in /home/............./............/app/vendor/mgp25/instagram-php/src/Utils.php on line 361

که فکر میکنم بخاطر عدم وجود FFPROBE هستش چون شرطش برا اونه چون اصلا دکمه ارسال پست کار نمیکنه

درود

بله این خطا بخاطر عدم توانایی اسکریپت برای پیدا کردن ffprobe هست.

اسکریپت رو روی لوکال هاست یا یک سرور مجازی نصب کنید بهتره. با نصب روی سرور مجازی می تونید کنترل بیشتری روی پیش نیازهای این اسکریپت داشته باشید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود

بله این خطا بخاطر عدم توانایی اسکریپت برای پیدا کردن ffprobe هست.

اسکریپت رو روی لوکال هاست یا یک سرور مجازی نصب کنید بهتره. با نصب روی سرور مجازی می تونید کنترل بیشتری روی پیش نیازهای این اسکریپت داشته باشید.

یه سوال دیگه اینکه این اسکریپت به تعداد زیادی فایل cron job در هاست تولید می کنه و باید روزی دو سه بار بصورت دستی پاک بشه راه حلی ندارید برای این موضوع

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، architcture گفته است :

روش های افزایش این ربات خیلی هست ، یعنی در واقع هر امکانش یک روش برای افزایش هست

ولی قبل از افزایش فالور یک مرور بر روش های ایندکس و کار کردن الگوریتم اینستاگرام بندازید تا باهاش آشنا بشید . . .

مجموعه ای از کارهای که باید انجام بدید برای رشد طبیعی و مناسب :

1. پست گذاری مداوم و به صورت منظم (به جای ارسال پست در هر ساعت شب و روز ، یک ساعت خاص رو برای ارسال پست انتخاب کنید[البته بجز پست های که باید لحظه ای ارسال بشه])

2. پست های با کیفیت و هدفمند (هدف پیج را مشخص کنید و شروع به تولید محتوای با کیفیت کنید ، مقاله های زیادی توی نت هستن که میتونید روش محتوا نویسی را یاد بگیرید ، مخصوصاً برای اینستاگرام)

3. کپشن ، هشتگ و مکان مناسب (این ها با داشتن سطح توجه کمتر ولی باز هم جزو یکی از قسمت های مهم کار هست ، حواستون هم باشه هشتگ هر چی بیشتر = بدتر :| چون بعد تبلیغاتی میگیره ، هدفمند هشتگ بزارید)

4. فالو کردن (باید پیج ها ، هشتگ ها و مکان های مشابه رو هدف بگیرید برای فالو کردن ، توجه داشته باشید که ربات رو دائم روی فالو کردن نزارید ، باعث بلوک شدن یا مسدود شدن پیج میشه از طرف اینستاگرام)

5. آنفالو کردن ( این موضوع همیشه مطرح هست که فالو شده های کمتر ، جذابیت بیشتر :| با اینکه خودم مخالف هستم ولی بهتر هست توی سطح های پایین تر از 5 کا {5 هزارتا} این کار رو نکنید مناسب تره ، باعث ریزش فالور فعال میشه ، مثل فالو این مورد هم مواظب باشید که با زیاد روی بلوک یا مسدود نشید. )

6. کامنت (خیلی شروع میکنن به ساخت کامنت های تبلیغاتی ولی این روش مناسبی نیست ، باید با یک خلاق خاص ، جوری کامنت بزارید که خوانند ها جذب بشن برای وارد شدن به پیج شما)

7. لایک ( این قسمت خیلی مهمه برای افزایش فالور (تعداد) مخصوصاً کسانی که فالو کردید با لایک کردن پست هاشون جذب برای دیدن پیج شما و حتی فالو کردن میشن :) )

8. دایرکت به فالور های جدید ( شاید این قسمت خیلی مهم باشه ، ولی بدون شک هر کس که شما رو فالو کنه با دریافت یک دایرکت تبلیغاتی شاید نصب به پیج سرد بشه ، بهتر هست با روش های بازاریابی مدرن و محتوا نویسی یک پیام جذاب و پیشنهادی عالی برای بازار هدفتان درست کنید. )

9. ری پست (از اونجایی که من خودم با این قسمت و هر قسمتی از محتوا نویسی که کپی باشه مخالفت کامل دارم توضیحی درباره اش نمیدم :| و به نظرمم توضیح خاصی نیاز نداره )

به عنوان جمع بندی برای رشد در دنیا مجازی : 

در پله اول صبر و خستگی ناپذیری

در پله دوم فعالیت و استفاده مناسب از ابزار

در پله سوم خدمات و محصول/محتوا با کیفیت

را نیازمند هستید.

.:: چقدر تایپ کردم :D ، امیدوارم مفید بوده باشه ::.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

@Masih

سلام ، من وقتی ویدئو آپلود میکنم شروع به آپلود میشه بعد از چند لحظه میپره و آپلود نمیشه ، اون پیش نیاز برای ویدئو ها هم نصب هست روی هاست

مشکل از کجاست ؟ :(

لطفا برای مشاهده attachment وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

هر 6 تا ماژول رسمی به همراه یک قالب و خوده اسکریپت رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

و برای افزایش فالوور، اسکریپت رو طبق آموزش صفحه اول همین تاپیک نصب کنید، ماژول ها رو هم نصب و فعال کنید، بعد از اضافه کردن اکانت اینستاگرامی خودتون، از ماژول ها می تونید تنظیمات جهت افزایش فالوور رو انجام بدید.

کران جاب ها رو هم فراموش نکنید تنظیم کنید.

تمامی آموزش ها در صفحه اول همین تاپیک وجود داره.

تو این بسته پنج تا ماژوله دایرکتش موجود نیست

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، architcture گفته است :

تو این بسته پنج تا ماژوله دایرکتش موجود نیست

میتونید 6 ماژول رو از اینجا دانلود کنید :

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال

سلام
من تمامی مراحل رو انجام دادم
الان داخل ماژول ها تنظیمات رو انجام میدم و سرعت هم از داخل تنظیمات ماژول تنظیم کردم و ست شده فعالیت
ولی هیچ خروجی بهم نمیده
داخل قسمت لوگ هیچ فعالیتی نمایش داده نمیشه و اکانت هیچ تغییری نمیکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.