• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
Masih

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

819 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 11 ساعت قبل، milad-m گفته است :

سلام

پلاگین affiliate رو نصب کردم قسمت تنظیمات درصدش روتنظیم میکنم ذخیره نمیشه واین ارور رو میده میشه راهنمایی کنید

site.com says

و چیزی ذخیره نمیشه

@Masih شمامیدونی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان وقتی کد امنیتی اس ام اس میشه وارد میکنم خطا میده میگه

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

لینک به ارسال
در در 7 شهریور 1397 در 00:48، hani2200 گفته است :

سلام 

دوستان فایل ترجمه فارسی قسمت مدیریت.اگر نسخه فارسی شده کامل به همراه راستچین شده رو میخواد پ.م بدین.تمام رنگبندی رو هم تغییر دادم

لطفا برای مشاهده attachment وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

دانلود نمیشه ممنون میشم مجدد بزارید

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، milad-m گفته است :

سلام

پلاگین affiliate رو نصب کردم قسمت تنظیمات درصدش روتنظیم میکنم ذخیره نمیشه واین ارور رو میده میشه راهنمایی کنید

site.com says

و چیزی ذخیره نمیشه

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

@milad-m درود،

متاسفانه این افزونه رسمی نیست و هنوز تست نکردیم. چنین افزونه هایی باید با مسولیت خودتون استفاده بشه و هیچ تضمینی هم در مورد کارکردشون نیست. ممکنه حاوی کدمخرب باشند، ممکنه کار کنند و شایدم نه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

من در نصب افزونه ها ارور Oops! An error occured. Please try again later! رو میده و نمیتونم هیچ افزونه ای نصب کنم چند ورژن رو تست کردم مشکل چیه 

لینک به ارسال

سلام داداش من بعد از اینکه میخام ماژول رو انتخاب کنم برای نصب ارور Oops! An error occured. Please try again later!  رو میده چیکار کنممممم 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

@milad-m درود،

متاسفانه این افزونه رسمی نیست و هنوز تست نکردیم. چنین افزونه هایی باید با مسولیت خودتون استفاده بشه و هیچ تضمینی هم در مورد کارکردشون نیست. ممکنه حاوی کدمخرب باشند، ممکنه کار کنند و شایدم نه.

فکرکنم اشتباه نقل قل کردید :D

--

سوال من :

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

بود

و اینکه میشه بگید چه طوری زبان فارسی اضافه کنم به سایت؟با برنامه poedit دارم ترجمه می کنم ام میخوام نصب بشه با کد نویسی تغییر ندم و پیشفرض باشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

فکرکنم اشتباه نقل قل کردید :D

درود،

درست می فرمایید، اشتباه نقل قول زدم. شرمنده. :$

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

در خصوص سوالتون، این خطا مربوط به خود اینستاگرام هست. زمانی که اینستاگرام اجازه ی کامل رو به فعالیت API سایتتون نده، چنین خطایی دریافت می کنید. حالا پروکسی هم داشته باشید یا خیر تفاوتی نداره. ممکنه فعالیت ها و تعداد کانکشن های ارسالی از سایتتون زیاد باشه که بهتون اجازه فعالیت نداده، یا شایدم مشکل داخلی اینستاگرام هست که در اون زمان API هاش دچار مشکل شده که معمولا بعد از چند ساعت خود به خود حل میشن.

بعضی از اکانت های تازه ساخته شده هم همیشه دچار این مشکل هستند. چند روزی بعد از ساخته شدن اکانت نباید به ربات متصلش کنید. چند مطلب به طور دستی قرار بدید، تفلن و ایمیلش رو تأیید کنید و بعد به ربات متصل کنید. تعداد فعالیت هاش در ابتدا کم باشه و بعدها به مرور زمان زیادترش کنید. از اول فعالیت های ربات رو سریع تنظیم نکنید که باعث میشه اکانتتون اسپم بشه. (طبق تجربه عرض کردم اینو. چون برای آزمایش یک اکانت تازه ساخت زدم، با این که تلفن و ایمیلش رو هم تأیید کردم، اما زمانی که تعداد فعالیت هاش رو مشابه اکانت اصلی خودم که حدودا 3 ساله ساخته شده قرار دادم، اون اکانت تازه ساخت توی همون روز اول اسپم شد و کلا توسط اینستاگرام بلاک شد.) یکم توی این مورد مراقب باشید.

و اینکه میشه بگید چه طوری زبان فارسی اضافه کنم به سایت؟با برنامه poedit دارم ترجمه می کنم ام میخوام نصب بشه با کد نویسی تغییر ندم و پیشفرض باشه

اگه بخواهید توی تنظیمات هم زبان جداگانه ای اضافه کنید یا بر اساس زبان داخلی و پیش فرض سایتتون، زبان های تفکیک شده نمایش داده بشه، باید کمی کدنویسی کنید و فایل های مربوط به دریافت زبان رو ویرایش کنید که زمان بر هست.

ولی پیشنهاد من اینه که شما تمامی فایل های مربوط به زبان انگلیسی رو ترجمه کنید و جایگزین همون فایل کنید. بدون هیچ مشکلی ترجمه های فارسی توی سایت استفاده میشن و نیازی به کدنویسی هم نداره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mamad123 گفته است :

سلام داداش من بعد از اینکه میخام ماژول رو انتخاب کنم برای نصب ارور Oops! An error occured. Please try again later!  رو میده چیکار کنممممم 

درود.

دقت کنید که ماژول هاتون حتما باید با فرمت ZIP فشرده شده باشند.

و حتما داخل این فایل فشرده، ماژول مورد نظر داخل یک Folder قرار گرفته باشه. اگر هم از صحت ماژول ها مطمئن نیستید، وارد لینک زیر بشید، اسکریپت رو دانلود کنید. داخل پکیج اسکریپت، تمامی افزونه های رسمی و قالب مخصوص قرار دارند که می تونید استفاده کنید :

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

و اگر در نصب افزونه ها مشکل داشتید، داخل صفحه اول همین تاپیک به صورت تصویری توضیح دادم که می تونید از اون هم استفاده کنید:

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، Masih گفته است :

@milad-m درود،

ممنون از توضیحاتتون ، اما من خیلی ها رو دیدم ازش استفاده میکنن ، اگر کسی هست به این مشکل خورده ممنون میشم راهنمایی کنه ، یه کد مخرب هم داخل هست که پاک کردم اما فایده ای نداشت

لینک به ارسال

سلام من همین اول مشکل دارم مرحله اول رو رفتم و داخل هاستم به صورت زیپ اپلود کردم و بعد از حالت زیپ دراوردم 

حالا قمتی که میخوام نصب کنم اون قسمت نصب نمیاد مطمعا هستم که ادرس رو اشتباه میزنم لطفا راهنمایی کنید

مرحله 3 مشکل دارم بقیه مرحله ها اوکیم

لینک به ارسال

سلام

دوستان کسی تقویم فارسیش رو داره؟

لینک به ارسال

دوستان دلیل Sing Out یهویی اکانت از اسکریپ چیه 🤔

لینک به ارسال

وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

بنده چند مدتی هستش که از اسکریپ nextpost روی یک هاست ایرانی استفاده میکنم.

همه چیز عالی کار میکنه فقط بعضی اوقات رول های که در هر کدوم از گزینه ها مثلا repost استفاده میکنم

بعد از چند روز یا میپره توی اون رول دیگه هیچ اکشنی نیست و پاک میشه، یا اینکه بعد از هر تغییرات روی رول مورد نظر

یک پیغام تایید مبنی بر انجام تغییرات توی صفحه سفیدی میاد و بعد از اون دیگه اطلاعات اون رول پاک شده و بایستی مجددا

اقدام به ساخت رول کنیم.

ولی الان دو روزه که دیگه هر رول در Repost رو میخوام تغییر بدم یا ایجاد کنم کلا اطلاعات اون رول پاک میشه

ممنون میشم راه حلی ارائه بفرمایید.

سپاس

لینک به ارسال
در در 19 فروردین 1398 در 20:24، milad-m گفته است :

سلام

دوستان کسی تقویم فارسیش رو داره؟

دوستان کسی میتونه انجام بده ؟

لینک به ارسال
در در 10 فروردین 1398 در 00:29، milad-m گفته است :

شما تقویم رو فارسی کردی؟

خیر

لینک به ارسال
در در 19 فروردین 1398 در 00:09، parviz گفته است :

سلام من همین اول مشکل دارم مرحله اول رو رفتم و داخل هاستم به صورت زیپ اپلود کردم و بعد از حالت زیپ دراوردم 

حالا قمتی که میخوام نصب کنم اون قسمت نصب نمیاد مطمعا هستم که ادرس رو اشتباه میزنم لطفا راهنمایی کنید

مرحله 3 مشکل دارم بقیه مرحله ها اوکیم

درود،

اگر اسکریپت رو داخل روت سابدامین یا دامین اصلی آپلود کرده باشید و پوشه ی اضافه ی دیگه ای ایجاد نکرده باشید، زمانی که آدرس دامین اصلی یا سابدامین رو داخل مرورگر اجرا کنید بطور خودکار وارد بخش نصب اسکریپت می شید.

لینک به ارسال
در در 21 فروردین 1398 در 00:39، irmacfa گفته است :

دوستان دلیل Sing Out یهویی اکانت از اسکریپ چیه 🤔

دلیلش خود اینستاگرامه. زمانی که فعالیت های یک اکانت رو مشکوک شناسایی کنه، شما رو مجبور می کنه که مجددا لاگین کنید. یک سیاست حفظ امنیت حساب کاربران هست که ظاهرا اخیرا آپدیتش کردن و حساسیتش بیشتر شده.

سعی کنید حتما گزینه Delay داخل تنظیمات ماژول ها رو استفاده کنید تا فعالیت ها با فاصله زمانی یکسانی انجام نشن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 18 فروردین 1398 در 22:14، milad-m گفته است :

ممنون از توضیحاتتون ، اما من خیلی ها رو دیدم ازش استفاده میکنن ، اگر کسی هست به این مشکل خورده ممنون میشم راهنمایی کنه ، یه کد مخرب هم داخل هست که پاک کردم اما فایده ای نداشت

خب استفاده که می کنند ولی امنیت حساب کاربریشون رو نمی تونن تضمین کنند. معمولا کدهای مخرب در یک محل قرار داده نمیشن. اکثرا چند تکه هستند و در چندین فایل مختلف قرار میگیرن. فرصت بشه بررسی می کنیم.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Masih گفته است :

خب استفاده که می کنند ولی امنیت حساب کاربریشون رو نمی تونن تضمین کنند. معمولا کدهای مخرب در یک محل قرار داده نمیشن. اکثرا چند تکه هستند و در چندین فایل مختلف قرار میگیرن. فرصت بشه بررسی می کنیم.

بسیار عالی 

لینک به ارسال

سلام

ممنون از تاپیکی که ایجاد کردید @Masih واقعا عالیه

من رو لوکال نصب کردم اول ولی دیگه کورن جاب رو که نگاه کردم چجوریه رو لوکال پشیمون شدم

میخوام با هاست اشتراکی انجام بدم ولی ظاهرا هیچ سرویس دهنده ای FFMPEG رو نصب نمیکنه ! 

میخواستم بدونم بقیه رو چه هاستی انجام میدن که مشکلی برای ارسال کلیپ نداره ؟؟ چون بیشترین کاری که باهاش دارم همین ارسال پست زماندار ودیویی هست

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mobin76 گفته است :

سلام

ممنون از تاپیکی که ایجاد کردید @Masih واقعا عالیه

من رو لوکال نصب کردم اول ولی دیگه کورن جاب رو که نگاه کردم چجوریه رو لوکال پشیمون شدم

میخوام با هاست اشتراکی انجام بدم ولی ظاهرا هیچ سرویس دهنده ای FFMPEG رو نصب نمیکنه ! 

میخواستم بدونم بقیه رو چه هاستی انجام میدن که مشکلی برای ارسال کلیپ نداره ؟؟ چون بیشترین کاری که باهاش دارم همین ارسال پست زماندار ودیویی هست

درود،

خواهش می کنم.

اکثرا که روی هاست اشتراکی نصب می کنند، نیازی به ارسال پست ندارند اصلا! یعنی همون بخش لایک و کامنت و فالو و... رو استفاده می کنند.

بعضی از هاستینگ ها، نرم افزار FFMPEG رو روی هاستشون نصب می کنند، فقط قبلش باید از چند تا هاستینگ معتبر، داخل تیکت ازشون سوال کنید که چنین امکانی رو می تونند فعال کنند براتون یا خیر. اگر موافقت نکردند، تنها راهش اینه که سرور مجازی بخرید و روش وب سرور نصب کنید (اکثر هاستینگ هایی که سرور مجازی می فروشند، امکان نصب وب سرور رو براتون فراهم کردند که می تونید سفارش بدید براتون نصبش کنند). همچنین می تونید از همون هاستینگ بخواهید نرم افزار FFMPEG رو هم براتون نصب کنه که کار زیاد سختی هم نیست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود،

خواهش می کنم.

اکثرا که روی هاست اشتراکی نصب می کنند، نیازی به ارسال پست ندارند اصلا! یعنی همون بخش لایک و کامنت و فالو و... رو استفاده می کنند.

بعضی از هاستینگ ها، نرم افزار FFMPEG رو روی هاستشون نصب می کنند، فقط قبلش باید از چند تا هاستینگ معتبر، داخل تیکت ازشون سوال کنید که چنین امکانی رو می تونند فعال کنند براتون یا خیر. اگر موافقت نکردند، تنها راهش اینه که سرور مجازی بخرید و روش وب سرور نصب کنید (اکثر هاستینگ هایی که سرور مجازی می فروشند، امکان نصب وب سرور رو براتون فراهم کردند که می تونید سفارش بدید براتون نصبش کنند). همچنین می تونید از همون هاستینگ بخواهید نرم افزار FFMPEG رو هم براتون نصب کنه که کار زیاد سختی هم نیست.

من اصل کاریم ارسال پسته یعنی بهترین ویژگیش همینه برای من

سرور مجازی خیلی گرون شده اگه بخوام بگیرم . چون فقط برای خودمه هزینش زیاد میشه !

شما هیچ سایتی نمیشناسید خوب و ارزون باشه 

الان کم کمش 35 برای یه 512 یک هسته میگیرن!!

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mobin76 گفته است :

من اصل کاریم ارسال پسته یعنی بهترین ویژگیش همینه برای من

سرور مجازی خیلی گرون شده اگه بخوام بگیرم . چون فقط برای خودمه هزینش زیاد میشه !

شما هیچ سایتی نمیشناسید خوب و ارزون باشه 

الان کم کمش 35 برای یه 512 یک هسته میگیرن!!

گرون که بله طبیعتا شده! یا باید به چند تا هاستینگ تیکت بزنید و بپرسید که براتون نرم افزار رو نصب می کنند روی هاست اشتراکی یا خیر.

اگر موافقت نکردند، باید نهایتا سرور مجازی تهیه کنید درغیر اینصورت نمی تونید از اسکریپت استفاده کنید. یک جستجویی توی گوگل با عنوان "سرور مجازی ارزان" بزنید، شاید بتونید چیزی پیدا کنید. البته اگه هزینه ی نصب وب سرور و کانفیگش رو هم حساب کنید، هزینه ی اولیه بیشتر خواهد بود! این قیمت های اولیه که داخل پلن ها قرار میدن بیشتر برای همون سرور هست. نصب موارد اضافه روی سرور شامل هزینه های جانبی میشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.