رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

دوستان وقتی اعتبار پروکسی تمام میشه باید یکی دیگه تهیه کنیم تمام اکانت ها میپیره بیرون :| باید بشینیم دونه دونه ورود مجدد کنیم و اونایی که دسته یکی دیگه هست شمارش خیلی طول میکشه

راهی نداره این مشکل پیش نیاد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 2 ساعت قبل، siyavashps گفته است :

داداش شما خیلی وقت هست اینجا فعالیت داری  و احتمالا تجربه کار با پروکسی رو داشتی اگر لطف کنی در مورد سوال پروکسی راهنمایی کنی ممنون میشم

والا من یکبار برای لاگین استفاده میکردم از چیلتر شکن استفاده میکردم ، پروکسی تست نکردم

با این برنامه Windscribe

لینک به دیدگاه

در در 9 اردیبهشت 1398 در 16:15، amir232 گفته است :

بچه ها درست شد. 

فایل این لینک رو تو مسیر زیر جایگزین کنید. مشکل حل میشه. 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
../App/Vendor/mqp25/instagram-php/src/Reguest

میشه این فایل رو جایی اپلود کنید که expire نشه ؟ الان این لینک غیر فعاله

لینک به دیدگاه

در در 14 اردیبهشت 1398 در 23:30، reza_gholami گفته است :

من الان بیشتر از 5 ماه هست که از این سایت پروکسی رو تهیه میکنم :

نسبت به سایر سایت ها واقعا راضی هستم ، فقط قیمت هاشون داره همینجوری بالا میره که مثل اینکه به خاطر دلار هست...

برای اتصال پروکسی باید کانفیگ خاصی تو فایروال بشه ؟

لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1398 در 21:12، irmacfa گفته است :

ممنون رفع شد. ;)

خواهش میکنم.

در 2 ساعت قبل، mahdi.pars گفته است :

میشه این فایل رو جایی اپلود کنید که expire نشه ؟ الان این لینک غیر فعاله

در بالاتر من براتون قرار دادم که بتونید دریافت کنید.

در 2 ساعت قبل، mahdi.pars گفته است :

برای اتصال پروکسی باید کانفیگ خاصی تو فایروال بشه ؟

نه ، چون از پورت استاندارد استفاده میکنند ، نیاز به تنظیمات خاصی نداره.

لینک به دیدگاه

رفقا سلام 

کسی میدونه اگر بخوام مثلا 200 تا هشتگ آماده رو به اسکریپت بدم ، راهش چیه ؟ منظورم اینه ک یکی یکی هی ننویسم و انتخاب نکنم ؛ همشو با هم یه طوری ایمپورت کنم

آیا میشه از جدول های دیتابیس این کارو کرد به نظرتون ؟؟؟ الان نگاه کردم دیتابیس رو ، هر کدوم از ماژول ها یه جدول جداگانه دارن که توی هرکدوم هم یه target هست ، فقط هش شده نمیتونم بفهمم چی ب چیه :/ 

ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه 

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید نمیدونم چرا نمیتونم وارد اکانت اینستا گرامم بشم و همش ارور NO Config given رو میده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، siarose گفته است :

سلام ببخشید نمیدونم چرا نمیتونم وارد اکانت اینستا گرامم بشم و همش ارور NO Config given رو میده

سلام باید api هارو آپدیت کنید

اگر 3 4 صفحه آخر همین تاپیک رو بگردید همه این مشکل رو داشتند و حل شده ، شما هم توی صحبت بچه ها جوابتون رو پیدا میکنید قطعا

لینک به دیدگاه

دوستان راهی میشناسید از ساختن پوشه های انبوه کرون جاب در هاست جلوگیری بشه ؟ (Cpanel)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

دوستان راهی میشناسید از ساختن پوشه های انبوه کرون جاب در هاست جلوگیری بشه ؟ (Cpanel)

از این فرمت برای کرون جاب استفاده کنید ؛ quiet که باشه توی فایل منیجر دیگه چیزی نمیسازه

wget --quiet -O /dev/null http://domain.com/cron

لینک به دیدگاه

هیچکس نیست جواب منو بده ؟؟؟ :)))))) 

@Masih کجایی مهندس ؟ بیا که دوای درد من خودتی فقط :)))) 

هشتگارو چیکار کنم !!!؟ :///

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

من  ربات هوشمند اینستاگرام GramEasy رو نصب کردم

همه مراحل نصب کاملا طبق آموزش به درستی انجام شد. الان میخوام از قسمت ( اد اینستا اکانت ) با یه اکانت اینستا وارد بشم وقتی یوزر و پسورد رو وارد میکنم برای ایمیلم یه کد ارسال میکنه وقتی کد رو وارد میکنم این خطا رو میده ( NO configs given ) و وارد نمیشه. چندین بار انجام دادم اما دوباره همین عملیات تکرار میشه

باید چیکار کنم؟

ممنون میشم از ادمین و دوستان محترم اگه جواب رو میدونن راهنماییم کنند.

لینک به دیدگاه

بچه ها چرا اس ام اس از سمت اینستاگرام نمیره؟

روی ایرانسل بخصوص

--

دوستان وقتی اعتبار پروکسی تمام میشه باید یکی دیگه تهیه کنیم تمام اکانت ها میپیره بیرون :| باید بشینیم دونه دونه ورود مجدد کنیم و اونایی که دسته یکی دیگه هست شمارش خیلی طول میکشه

اینم اگر کسی میدونه پاسخ بده @Masih کجایی که ببینی خیلی از مشکلات بی پاسخ مانده

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، mansmv گفته است :

رفقا سلام 

کسی میدونه اگر بخوام مثلا 200 تا هشتگ آماده رو به اسکریپت بدم ، راهش چیه ؟ منظورم اینه ک یکی یکی هی ننویسم و انتخاب نکنم ؛ همشو با هم یه طوری ایمپورت کنم

آیا میشه از جدول های دیتابیس این کارو کرد به نظرتون ؟؟؟ الان نگاه کردم دیتابیس رو ، هر کدوم از ماژول ها یه جدول جداگانه دارن که توی هرکدوم هم یه target هست ، فقط هش شده نمیتونم بفهمم چی ب چیه :/ 

ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه 

متاسفانه هنوز این قابلیت توی نکست پست مقدور نیست! اما احتمالا توی آپدیت های بعدی که خبر داده ، اتفاقات خوبی قراره برای نکست پست بیوفته!

در 7 ساعت قبل، hamta گفته است :

سلام وقت بخیر

من  ربات هوشمند اینستاگرام GramEasy رو نصب کردم

همه مراحل نصب کاملا طبق آموزش به درستی انجام شد. الان میخوام از قسمت ( اد اینستا اکانت ) با یه اکانت اینستا وارد بشم وقتی یوزر و پسورد رو وارد میکنم برای ایمیلم یه کد ارسال میکنه وقتی کد رو وارد میکنم این خطا رو میده ( NO configs given ) و وارد نمیشه. چندین بار انجام دادم اما دوباره همین عملیات تکرار میشه

باید چیکار کنم؟

ممنون میشم از ادمین و دوستان محترم اگه جواب رو میدونن راهنماییم کنند.

اسکریپت گرام ایزی و نکست پست آپدیت شده اند و باید اسکریپت ها رو از جا های معتبر دریافت کنید تا بتونید به آپدیت ها دسترسی داشته باشید.من خیلی وقت هست که خدمات زیادی رو از سایت زیر دریافت میکنم ، که این هم برای دریافت نسخه گرام ایزی :

در 5 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

بچه ها چرا اس ام اس از سمت اینستاگرام نمیره؟

روی ایرانسل بخصوص

--

اینم اگر کسی میدونه پاسخ بده @Masih کجایی که ببینی خیلی از مشکلات بی پاسخ مانده

اره ، کلاً اس ام اس ها روی همراه اول و ایرانسل ، بعضی موقع ها بلاک میشه و مشترک دریافت نمیکنه!

بهتره اینجور موقع ها از ایمیل استفاده کنید که API سایت اقدام به ارسال ایمیل کنه و اگر ایمیل نداشت ، پیامک ارسال کنه.

در رابطه با سوال آخرتون هم متاسفانه چنین قابلیتی مقدور نیست ، چون هر پروکسی که وارد میکنید باید ابتدا توسط نکست پست بررسی بشه و اگر صحیح بود ، تائید میشه. مگر اینکه به صورت شخصی یکی براتون برنامه نویسی کنه!

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، reza_gholami گفته است :

متاسفانه هنوز این قابلیت توی نکست پست مقدور نیست! اما احتمالا توی آپدیت های بعدی که خبر داده ، اتفاقات خوبی قراره برای نکست پست بیوفته!

اسکریپت گرام ایزی و نکست پست آپدیت شده اند و باید اسکریپت ها رو از جا های معتبر دریافت کنید تا بتونید به آپدیت ها دسترسی داشته باشید.من خیلی وقت هست که خدمات زیادی رو از سایت زیر دریافت میکنم ، که این هم برای دریافت نسخه گرام ایزی :

اره ، کلاً اس ام اس ها روی همراه اول و ایرانسل ، بعضی موقع ها بلاک میشه و مشترک دریافت نمیکنه!

بهتره اینجور موقع ها از ایمیل استفاده کنید که API سایت اقدام به ارسال ایمیل کنه و اگر ایمیل نداشت ، پیامک ارسال کنه.

در رابطه با سوال آخرتون هم متاسفانه چنین قابلیتی مقدور نیست ، چون هر پروکسی که وارد میکنید باید ابتدا توسط نکست پست بررسی بشه و اگر صحیح بود ، تائید میشه. مگر اینکه به صورت شخصی یکی براتون برنامه نویسی کنه!

سپاس خوب چه طوری بزارم روی ایمیل؟الان اول اس ام اسه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان اسکریپت رو نصب کردم ولی لاگین رو که میزنم صفحه سفید میاد فایل htaccess رو ادیت کردم ولی مشکل حل نشد لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، reza_gholami گفته است :

ببخشید اما اعضای دیگه هم از همین اسکریپت این سایت دارند استفاده می کنند و مشکلی ندارند. بعد من چرا بایدبرم هزینه کنم!!! خب این همه سایت ها هستند که می فرشند .....

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها من چند روزه موقع اضافه کردن اکانت با این ارور روبرو میشم

Requested resource does not exist.

کسی میدونه برای چیه؟
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، mansmv گفته است :

از این فرمت برای کرون جاب استفاده کنید ؛ quiet که باشه توی فایل منیجر دیگه چیزی نمیسازه

wget --quiet -O /dev/null http://domain.com/cron

نمیشه بهش آدرس داد محل دقیقی پوشه رو بسازه چون یه مشکلی که وجود داره هاست رو شدید اشتغال میکنه و اجازه نمایش دیگر فایل ها رو در پنل هاست نمیده

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AHF-victory گفته است :

سپاس خوب چه طوری بزارم روی ایمیل؟الان اول اس ام اسه

توی بخش AccountController.php باید تغییراتی رو به صورت دستی ایجاد کنید و جا به جا کنید که این امکان وجود داشته باشد!

در 12 ساعت قبل، pouriyajj گفته است :

سلام

دوستان اسکریپت رو نصب کردم ولی لاگین رو که میزنم صفحه سفید میاد فایل htaccess رو ادیت کردم ولی مشکل حل نشد لطفا راهنمایی کنید

نیاز به پیام error_log سایتتون هست تا بشه مشکل رو متوجه شد!

در ۱ ساعت قبل، hamta گفته است :

ببخشید اما اعضای دیگه هم از همین اسکریپت این سایت دارند استفاده می کنند و مشکلی ندارند. بعد من چرا بایدبرم هزینه کنم!!! خب این همه سایت ها هستند که می فرشند .....

این تنها نظر شخصی بنده بود ! شما از اسکریپت ایزی گرام استفاده میکنید . این بخش مربوط به سوالات نکست پست هست.

لینک به دیدگاه

دوستان از آپدیتی که برا نکست پست اومده خبر دارین که چطوریه؟
کسی فایل نال شده ش رو نداره
یا اینکه خریده  باشه و بهمون بگه که چه تغییراتی کرده اسکریپت

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان تونسته درگاه پرداخت وصل کنه به ربات.
ینی کامل بتونه بفهمه که به محض پرداخت طرف براش اکانت آماده بشه
بصورت اتوماتک

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، distort گفته است :

دوستان از آپدیتی که برا نکست پست اومده خبر دارین که چطوریه؟
کسی فایل نال شده ش رو نداره
یا اینکه خریده  باشه و بهمون بگه که چه تغییراتی کرده اسکریپت

version 4.2.1 (Patch) – April 28, 2019

CHANGES:
     - BUGFIX: Fixed "No configs given" issue.
     UPDATE INSTRUCTION:
     Following files should be updated/uploaded from version 4.2:
     update: app/vendor/mgp25/instagram-php/src/Request/Internal.php

لینک به دیدگاه

در در 23 اردیبهشت 1398 در 10:58، milad-m گفته است :

سلام

بچه ها من چند روزه موقع اضافه کردن اکانت با این ارور روبرو میشم

Requested resource does not exist.

کسی میدونه برای چیه؟

چرا کسی جواب سوالای منو نمیده ؟ 

پیام هام دیده میشه!!

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...