رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوستان یه سرور خوب برای اجرای راحت این اسکریپت معرفی میکنید ؟

یه سرورگرفتم بانصب FFMPEG مشکل داشتن داره کنسل میکنه 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، milad-m گفته است :

دوستان یه سرور خوب برای اجرای راحت این اسکریپت معرفی میکنید ؟

یه سرورگرفتم بانصب FFMPEG مشکل داشتن داره کنسل میکنه 

این سروری که الان گرفتم ffmpeg, ffprobe رونصب کرده و این آدرسا رو دادن

/usr/bin/ffmpeg
/usr/bin/ffprobe

دستورهای زیر برای ست کردنشون کار نمیکنه کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

define("FFMPEGBIN", ROOTPATH . "/usr/bin/ffmpeg");
define("FFPROBEBIN", ROOTPATH . "/usr/bin/ffprobe");

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، milad-m گفته است :

این سروری که الان گرفتم ffmpeg, ffprobe رونصب کرده و این آدرسا رو دادن

/usr/bin/ffmpeg
/usr/bin/ffprobe

دستورهای زیر برای ست کردنشون کار نمیکنه کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

define("FFMPEGBIN", ROOTPATH . "/usr/bin/ffmpeg");
define("FFPROBEBIN", ROOTPATH . "/usr/bin/ffprobe");

درود.

چون نرم افزار در مسیر Global نصب شده نیازی به تغییر آدرس در فایل کانفیگ نیست.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

چون نرم افزار در مسیر Global نصب شده نیازی به تغییر آدرس در فایل کانفیگ نیست.

ممنون اما تغییر نمیدم کلا قسمت ویدیو این ارور رو میده

It's not possible to post video files right now!

وقتی آدرس میدم  ارور زیر :

FFprobe failed to analyze your video file 

3روزه کلافمون کرده

لینک به دیدگاه

سلام

چجوری میشه تعداد کران جاب هارو محدود کرد ؟

خیلی تعداد زیادی کران جاب میسازه

بشه محدودش کرد به زمان خاصی و بعد اون ریرایت کنه

و اینکه گاهی با ارور 

Oops! An error occured. Please try again later!
 موقع لاگین شدن اکانت ها مواجه میشیم
چجوری میتونیم رفعش کنیم ؟
لینک به دیدگاه

سلام امروز تو گیت هاب اینو دیدم ظاهرا نسخه جدید ارائه شده ولی متاسفانه من نتونستم این درگاه را نصب کنم از شما دوستان کسی تونسته این درگاه را نصب کنه راهنمایی کنید؟
nextpost-payment-gateway-4.2-master

یا درگاه ایرانی دیگه ای دارید اینجا به اشتراک بذارید؟

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل پروکسی دارم. میتونید کمک کنید؟ یه سایت خوب بدید بشه ازش پروکسی ایران گرفت

لینک به دیدگاه

سلام

پلاگین affiliate رو نصب کردم قسمت تنظیمات درصدش روتنظیم میکنم ذخیره نمیشه واین ارور رو میده میشه راهنمایی کنید

site.com says

و چیزی ذخیره نمیشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، milad-m گفته است :

سلام

پلاگین affiliate رو نصب کردم قسمت تنظیمات درصدش روتنظیم میکنم ذخیره نمیشه واین ارور رو میده میشه راهنمایی کنید

site.com says

و چیزی ذخیره نمیشه

@Masih شمامیدونی؟

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی کد امنیتی اس ام اس میشه وارد میکنم خطا میده میگه

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

لینک به دیدگاه

در در 7 شهریور 1397 در 00:48، hani2200 گفته است :

سلام 

دوستان فایل ترجمه فارسی قسمت مدیریت.اگر نسخه فارسی شده کامل به همراه راستچین شده رو میخواد پ.م بدین.تمام رنگبندی رو هم تغییر دادم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دانلود نمیشه ممنون میشم مجدد بزارید

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، milad-m گفته است :

سلام

site.com says

و چیزی ذخیره نمیشه

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

@milad-m درود،

متاسفانه این افزونه رسمی نیست و هنوز تست نکردیم. چنین افزونه هایی باید با مسولیت خودتون استفاده بشه و هیچ تضمینی هم در مورد کارکردشون نیست. ممکنه حاوی کدمخرب باشند، ممکنه کار کنند و شایدم نه.

لینک به دیدگاه

من در نصب افزونه ها ارور Oops! An error occured. Please try again later! رو میده و نمیتونم هیچ افزونه ای نصب کنم چند ورژن رو تست کردم مشکل چیه 

لینک به دیدگاه

سلام داداش من بعد از اینکه میخام ماژول رو انتخاب کنم برای نصب ارور Oops! An error occured. Please try again later!  رو میده چیکار کنممممم 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

@milad-m درود،

متاسفانه این افزونه رسمی نیست و هنوز تست نکردیم. چنین افزونه هایی باید با مسولیت خودتون استفاده بشه و هیچ تضمینی هم در مورد کارکردشون نیست. ممکنه حاوی کدمخرب باشند، ممکنه کار کنند و شایدم نه.

فکرکنم اشتباه نقل قل کردید :D

--

سوال من :

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

بود

و اینکه میشه بگید چه طوری زبان فارسی اضافه کنم به سایت؟با برنامه poedit دارم ترجمه می کنم ام میخوام نصب بشه با کد نویسی تغییر ندم و پیشفرض باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

فکرکنم اشتباه نقل قل کردید :D

درود،

درست می فرمایید، اشتباه نقل قول زدم. شرمنده. :$

consent_required

مشکل از چیه؟

پروکسی هم تیه کردم

در خصوص سوالتون، این خطا مربوط به خود اینستاگرام هست. زمانی که اینستاگرام اجازه ی کامل رو به فعالیت API سایتتون نده، چنین خطایی دریافت می کنید. حالا پروکسی هم داشته باشید یا خیر تفاوتی نداره. ممکنه فعالیت ها و تعداد کانکشن های ارسالی از سایتتون زیاد باشه که بهتون اجازه فعالیت نداده، یا شایدم مشکل داخلی اینستاگرام هست که در اون زمان API هاش دچار مشکل شده که معمولا بعد از چند ساعت خود به خود حل میشن.

بعضی از اکانت های تازه ساخته شده هم همیشه دچار این مشکل هستند. چند روزی بعد از ساخته شدن اکانت نباید به ربات متصلش کنید. چند مطلب به طور دستی قرار بدید، تفلن و ایمیلش رو تأیید کنید و بعد به ربات متصل کنید. تعداد فعالیت هاش در ابتدا کم باشه و بعدها به مرور زمان زیادترش کنید. از اول فعالیت های ربات رو سریع تنظیم نکنید که باعث میشه اکانتتون اسپم بشه. (طبق تجربه عرض کردم اینو. چون برای آزمایش یک اکانت تازه ساخت زدم، با این که تلفن و ایمیلش رو هم تأیید کردم، اما زمانی که تعداد فعالیت هاش رو مشابه اکانت اصلی خودم که حدودا 3 ساله ساخته شده قرار دادم، اون اکانت تازه ساخت توی همون روز اول اسپم شد و کلا توسط اینستاگرام بلاک شد.) یکم توی این مورد مراقب باشید.

و اینکه میشه بگید چه طوری زبان فارسی اضافه کنم به سایت؟با برنامه poedit دارم ترجمه می کنم ام میخوام نصب بشه با کد نویسی تغییر ندم و پیشفرض باشه

اگه بخواهید توی تنظیمات هم زبان جداگانه ای اضافه کنید یا بر اساس زبان داخلی و پیش فرض سایتتون، زبان های تفکیک شده نمایش داده بشه، باید کمی کدنویسی کنید و فایل های مربوط به دریافت زبان رو ویرایش کنید که زمان بر هست.

ولی پیشنهاد من اینه که شما تمامی فایل های مربوط به زبان انگلیسی رو ترجمه کنید و جایگزین همون فایل کنید. بدون هیچ مشکلی ترجمه های فارسی توی سایت استفاده میشن و نیازی به کدنویسی هم نداره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mamad123 گفته است :

سلام داداش من بعد از اینکه میخام ماژول رو انتخاب کنم برای نصب ارور Oops! An error occured. Please try again later!  رو میده چیکار کنممممم 

درود.

دقت کنید که ماژول هاتون حتما باید با فرمت ZIP فشرده شده باشند.

و حتما داخل این فایل فشرده، ماژول مورد نظر داخل یک Folder قرار گرفته باشه. اگر هم از صحت ماژول ها مطمئن نیستید، وارد لینک زیر بشید، اسکریپت رو دانلود کنید. داخل پکیج اسکریپت، تمامی افزونه های رسمی و قالب مخصوص قرار دارند که می تونید استفاده کنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و اگر در نصب افزونه ها مشکل داشتید، داخل صفحه اول همین تاپیک به صورت تصویری توضیح دادم که می تونید از اون هم استفاده کنید:

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Masih گفته است :

@milad-m درود،

ممنون از توضیحاتتون ، اما من خیلی ها رو دیدم ازش استفاده میکنن ، اگر کسی هست به این مشکل خورده ممنون میشم راهنمایی کنه ، یه کد مخرب هم داخل هست که پاک کردم اما فایده ای نداشت

لینک به دیدگاه

سلام من همین اول مشکل دارم مرحله اول رو رفتم و داخل هاستم به صورت زیپ اپلود کردم و بعد از حالت زیپ دراوردم 

حالا قمتی که میخوام نصب کنم اون قسمت نصب نمیاد مطمعا هستم که ادرس رو اشتباه میزنم لطفا راهنمایی کنید

مرحله 3 مشکل دارم بقیه مرحله ها اوکیم

لینک به دیدگاه

وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

بنده چند مدتی هستش که از اسکریپ nextpost روی یک هاست ایرانی استفاده میکنم.

همه چیز عالی کار میکنه فقط بعضی اوقات رول های که در هر کدوم از گزینه ها مثلا repost استفاده میکنم

بعد از چند روز یا میپره توی اون رول دیگه هیچ اکشنی نیست و پاک میشه، یا اینکه بعد از هر تغییرات روی رول مورد نظر

یک پیغام تایید مبنی بر انجام تغییرات توی صفحه سفیدی میاد و بعد از اون دیگه اطلاعات اون رول پاک شده و بایستی مجددا

اقدام به ساخت رول کنیم.

ولی الان دو روزه که دیگه هر رول در Repost رو میخوام تغییر بدم یا ایجاد کنم کلا اطلاعات اون رول پاک میشه

ممنون میشم راه حلی ارائه بفرمایید.

سپاس

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...