رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

CURL error 28: Connection timed out after 30000 milliseconds (see لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دوستان این خطارو چه طوری رفع کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 10 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

در نکست پست، در نوار سمت چپ، آیکن هدیه رو کلیک کنید.

ابتدای همین تاپیک هم آموزش تصویری کامل هست که نحوه ی ویرایش پکیج ها رو هم توضیح دادیم.

اسکریپت گرام ایزی رو داخل تنظیمات چند گزینه ی مدیریتی در دسترس هست. 

بله اونا رو دیدم..اما تو صفحه اصلی وقتی روی قیمت ها کلیک میکنی هیچی نمیاره...اصلا انگار وجود نداره همچین صفحه ای...اینم برای اینکه خودتون نگاه کنین..
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ho3einjoon گفته است :

بله اونا رو دیدم..اما تو صفحه اصلی وقتی روی قیمت ها کلیک میکنی هیچی نمیاره...اصلا انگار وجود نداره همچین صفحه ای...اینم برای اینکه خودتون نگاه کنین..

توی فولدر تم ، یه فولدر به اسم view هست که داخلش فایل index.php هست .. ظاهر صفحه اصلی با این فایله ... اگر دقت کنید section های مختلف داره ، هرکدوم از آیتم های منو هم لینک شدن به یک section .. اما مشکل شما اینه که section مربوط به قیمت ها رو حذف کردید و آیتم منو به هیچی لینک شده درواقع ... اگر هم صفحه جدیدی برای قیمت ها ساختید لینک ایتم منو رو آپدیت کنید ...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mansmv گفته است :

توی فولدر تم ، یه فولدر به اسم view هست که داخلش فایل index.php هست .. ظاهر صفحه اصلی با این فایله ... اگر دقت کنید section های مختلف داره ، هرکدوم از آیتم های منو هم لینک شدن به یک section .. اما مشکل شما اینه که section مربوط به قیمت ها رو حذف کردید و آیتم منو به هیچی لینک شده درواقع ... اگر هم صفحه جدیدی برای قیمت ها ساختید لینک ایتم منو رو آپدیت کنید ...

من هیچکاری نکردم...در واقع همون نسخه سالم و اصلی هم همین مشکل رو داره..همینطور نسخه های گرام ایزی که هستن....همه نسخه های مختلف تست کردم و همشون همینجور بودن...پس میگین من باید داخل اون فایل تغیرات رو انجام بدم؟!!!اما خوب اون صفحه قیمت ها کجاس ک لینکش بدم؟!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ho3einjoon گفته است :

من هیچکاری نکردم...در واقع همون نسخه سالم و اصلی هم همین مشکل رو داره..همینطور نسخه های گرام ایزی که هستن....همه نسخه های مختلف تست کردم و همشون همینجور بودن...پس میگین من باید داخل اون فایل تغیرات رو انجام بدم؟!!!اما خوب اون صفحه قیمت ها کجاس ک لینکش بدم؟!

اگر قالب رو از جایی ب جز 20اسکریپت تهیه کردید ، اونها دستکاری کردن ، به نسخه اسکریپت مربوط نیست ، مشکل از قالب هست که یک بخشش حذف شده

بله داخل اون فایل باید یه section قیمت مثل section های دیگه تعریف کنید و ظاهرش رو درست کنید و اون آیتم منو رو لینک بدید به اون بخش از صفحه که کلیک میکنید اسکرول بشه و بیاد روی اون بخش 

این فایل index زبان اصلی هست که توی فایلای 20اسکریپت هم موجوده ، امیدوارم به دردتون بخوره 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mansmv گفته است :

اگر قالب رو از جایی ب جز 20اسکریپت تهیه کردید ، اونها دستکاری کردن ، به نسخه اسکریپت مربوط نیست ، مشکل از قالب هست که یک بخشش حذف شده

بله داخل اون فایل باید یه section قیمت مثل section های دیگه تعریف کنید و ظاهرش رو درست کنید و اون آیتم منو رو لینک بدید به اون بخش از صفحه که کلیک میکنید اسکرول بشه و بیاد روی اون بخش 

این فایل index زبان اصلی هست که توی فایلای 20اسکریپت هم موجوده ، امیدوارم به دردتون بخوره 

من دو تا فایل رو چک کردممم....هیچ تفاوتی با هم نداشتن.....هم فایلی که شما دادید هم فایلی که به من گفتین تو پوشه ویو هست...خط به خط با هم فرق نداشتن ...پس چرا مال من نشون نمیده؟!!!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

CURL error 28: Connection timed out after 30000 milliseconds (see لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

کسی نمیدونه؟

لینک به دیدگاه

در در 29 بهمن 1397 در 13:15، AmiRoo گفته است :

درود.

اگه این خطا رو مدام دریافت می کنید، مشکل از هاستینگ هست.

بهشون تیکت بزنید که :

1. نسخه ی PHP و cURL رو به آخرین نسخه آپدیت کنند. و خودتون هم نسخه ی 7.1 و 7.2 PHP رو هم تست کنید.
  2. ازشون بخواهید برای سایتتون چک کنند که فایروال و ماژول های امنیتی مثل mod_security درخواست های API رو مسدود نکنند.
لینک به دیدگاه

سلام به بیست اسکریپتی های عزیز ،

یکی از بهترین ماژول های که تا امروز واسه نکست پست ، دیدم این بود :

اما نمیدونم که 100% کار میکنه یا نه ، آیا کسی خریداری کرده؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در در 29 بهمن 1397 در 17:27، ho3einjoon گفته است :

من دو تا فایل رو چک کردممم....هیچ تفاوتی با هم نداشتن.....هم فایلی که شما دادید هم فایلی که به من گفتین تو پوشه ویو هست...خط به خط با هم فرق نداشتن ...پس چرا مال من نشون نمیده؟!!!

والا من از راه دور کمک بیشتری از دستم برنمیاد ، شاید توی فایل rtl لازم باشه تغییراتی بدید ، چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :))) ببخشید 

@Masih از ایشون کمک بگیری ب نتیجه میرسی قطعا 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من لایک و فالو هشتگ هام کار میکنه ولی وقتی places میزارم کار نمیکنه ؟؟؟؟

حتی یدونه و ارورم نمیده

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، choanhoo گفته است :

سلام دوستان

من لایک و فالو هشتگ هام کار میکنه ولی وقتی places میزارم کار نمیکنه ؟؟؟؟

حتی یدونه و ارورم نمیده

درود.

مطمئنید که داخل اون موقعیت مکانی، پست های جدیدی هم ارسال میشه؟

چون اسکریپت در هنگام اجرای کران جاب، پست هایی که جدید ثبت شده باشند و بین فاصله زمانی بررسی قبلی ربات تا بررسی فعلی ثبت شده باشند رو برای ارسال کامنت و فالو و... استفاده میکنه و کاری به پست های قدیمی و قبلی نداره.

اگه موقعیت مکانی / Place که وارد کردید، مدام با پست های جدید بروز میشه، شاید مشکل از اسکریپت یا API هست.

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

من این اسکریپت رو روی یک هاست اشتراکی نصب کردم، 2 تا اکانت روش لاگین کردم و حدود 10 روزی هم به همه ماژول ها به خوبی کار می کردند و کار خودش رو انجام میداد.

فقط 2-3 مرتبه پیش اومد که انگار لاگ اوت شده بود از اکانت و نیاز شد دوباره لاگین کنم. خودش پیام میداد 

Re-login is required for the account.

الان هم همین مشکل پیش آمده ولی هرچی میزنم که دوباره لاگین کنه هیچ اتفاقی نمیفته، یعنی پیامی چیزی نمیده و ماژول ها هم دیگه کار نمیکنند. الان 1 هفته ای هست همین وضعیته.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

برای بعضی از ماژول ها هم مثل آنفالو این خطا رو نمایش میده

CURL error 18: transfer closed with 15526 bytes remaining to read (see http://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html).

الان چطور میشه متوجه بشم اسکریپت اکانت های من رو لاگین هست یا نه؟ هیچ چیزی که نشون نمیده، جای خاصی هست که بشه این مورد رو بررسی کرد؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، BahramElf گفته است :

دوستان سلام

من این اسکریپت رو روی یک هاست اشتراکی نصب کردم، 2 تا اکانت روش لاگین کردم و حدود 10 روزی هم به همه ماژول ها به خوبی کار می کردند و کار خودش رو انجام میداد.

فقط 2-3 مرتبه پیش اومد که انگار لاگ اوت شده بود از اکانت و نیاز شد دوباره لاگین کنم. خودش پیام میداد 

Re-login is required for the account.

الان هم همین مشکل پیش آمده ولی هرچی میزنم که دوباره لاگین کنه هیچ اتفاقی نمیفته، یعنی پیامی چیزی نمیده و ماژول ها هم دیگه کار نمیکنند. الان 1 هفته ای هست همین وضعیته.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

برای بعضی از ماژول ها هم مثل آنفالو این خطا رو نمایش میده

CURL error 18: transfer closed with 15526 bytes remaining to read (see http://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html).

الان چطور میشه متوجه بشم اسکریپت اکانت های من رو لاگین هست یا نه؟ هیچ چیزی که نشون نمیده، جای خاصی هست که بشه این مورد رو بررسی کرد؟

سلام ،

احتمالا به پروکسی نیاز داری !

منم همین وضعیت رو داشتم و حدود 2،3 هفته راحت کار میکردم. یه دفعه کلاً به هم ریخت و فهمیدم که داشتن پروکسی روی همه ربات ها الزامی هست.

از چندجا پروکسی گرفتم که اسم نمیبرم  ، ولی با قیمت های بالاشون ، خیلی اذیت کردن. الان از اینجا پروکسی گرفتم که خدا رو شکر خوب بود و مشکلی ندارم :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر باز هم سوالی داشتی ، بپرس من حدود 4 ماهی هست دارم با نکست پست کار میکنم.

واسه اینکه ببینی اکانت ها لوگین هست یا نه ، میتونی از طریق phpmyadmin بررسی کنی.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، reza_gholami گفته است :

سلام ،

احتمالا به پروکسی نیاز داری !

منم همین وضعیت رو داشتم و حدود 2،3 هفته راحت کار میکردم. یه دفعه کلاً به هم ریخت و فهمیدم که داشتن پروکسی روی همه ربات ها الزامی هست.

از چندجا پروکسی گرفتم که اسم نمیبرم  ، ولی با قیمت های بالاشون ، خیلی اذیت کردن. الان از اینجا پروکسی گرفتم که خدا رو شکر خوب بود و مشکلی ندارم :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر باز هم سوالی داشتی ، بپرس من حدود 4 ماهی هست دارم با نکست پست کار میکنم.

واسه اینکه ببینی اکانت ها لوگین هست یا نه ، میتونی از طریق phpmyadmin بررسی کنی.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

فقط 2 تا سوال دارم

1- یکی اینکه من کلا متوجه نشدم نقش پروکسی این وسط چی هست؟ یعنی چرا باید از پروکسی استفاده کنیم؟
در مواردی که ما تعداد زیادی اکانت بخوایم اجرا کنیم روی ربات، خوب این منطقی هست پراکسی ست کنیم که مثلا اینستاگرام نفهمه همه دارند از یکجا مدیریت میشن و...
ولی من کلا 2 تا اکانت روی ربات اجرا کردم
2- مورد بعدی اینکه اینستاگرام میدونه که اکانت کن مال یک ایرانی به زبان فارسی هست و تا الان هم با ip های ایران و از داخل ایران لاگین می شده، حالا مثلا شروع کنه از کشور های مختلف لاگین شدن، این خودش راهی برای تشخیص ربات نیست و امکان بلاک شدن رو بالا نمیبره؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، BahramElf گفته است :

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

فقط 2 تا سوال دارم

1- یکی اینکه من کلا متوجه نشدم نقش پروکسی این وسط چی هست؟ یعنی چرا باید از پروکسی استفاده کنیم؟
در مواردی که ما تعداد زیادی اکانت بخوایم اجرا کنیم روی ربات، خوب این منطقی هست پراکسی ست کنیم که مثلا اینستاگرام نفهمه همه دارند از یکجا مدیریت میشن و...
ولی من کلا 2 تا اکانت روی ربات اجرا کردم
2- مورد بعدی اینکه اینستاگرام میدونه که اکانت کن مال یک ایرانی به زبان فارسی هست و تا الان هم با ip های ایران و از داخل ایران لاگین می شده، حالا مثلا شروع کنه از کشور های مختلف لاگین شدن، این خودش راهی برای تشخیص ربات نیست و امکان بلاک شدن رو بالا نمیبره؟

سلام خواهش میکنم عزیز ،

1- خوب معمولاً 2 تا اکانت بدون پروکسی هم جواب میده ، مگر اینکه یکی قبل از شما ، با اون هاست و آی پی شما از ربات استفاده کرده باشه و اینستاگرام آی پی هاستینگ شما رو مسدود کرده باشه.

2- نه خدا رو شکر ، روی این موارد تا الان حساس نبوده و از اونجایی که پروکسی میگیرم ، دیگه آی پی هر دفعه تغییر نمیکنه و هر اکانتت با یک آی پی ست میشه و هر دفعه ربات با همون آی پی شروع به کار کردن میکنه.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی مشکل دایرکت رو تونست حل بکنه>؟

و اینکه نمیدونم چرا برای من 2تا 2تا پست میزاره

پست های زمان دار را فقط این طوری میزاره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

دوستان کسی مشکل دایرکت رو تونست حل بکنه>؟

و اینکه نمیدونم چرا برای من 2تا 2تا پست میزاره

پست های زمان دار را فقط این طوری میزاره

دایرکت شما چه مشکلی داره؟

--

اینکه 2 تا 2 تا پست میزاره ، احتمالا یک جای اسکریپتی که نصب کردید ، مشکل داره، وگرنه واسه من اینطوری نیست!

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، reza_gholami گفته است :

دایرکت شما چه مشکلی داره؟

--

اینکه 2 تا 2 تا پست میزاره ، احتمالا یک جای اسکریپتی که نصب کردید ، مشکل داره، وگرنه واسه من اینطوری نیست!

حالت عادی نصب شده دیگه

دایرکت هم ارسال نمیشود(خوش آمدی گویی)

و اینکه هرچند روز یکبار باید لاگین کنم باز

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

حالت عادی نصب شده دیگه

دایرکت هم ارسال نمیشود(خوش آمدی گویی)

و اینکه هرچند روز یکبار باید لاگین کنم باز

درسته ، اسکریپت شما حالت عادی نصب شده ، اما احتمال بسیار زیاد ، در اسکریپت شما و قسمت controller های post مشکلی دارید که یک دستور پست رو رو برای شما دوبار ارسال میکند.

هیچ دایرکتی ارسال نمیکند و اخطار یا ارروری رو دریافت نمیکنید؟
در هاست خود error_log رو مشاهده کنید و اگر چیزی هست که بفرستید تا شاید بشه کمکی کرد.

لینک به دیدگاه

در در 6 اسفند 1397 در 13:53، reza_gholami گفته است :

درسته ، اسکریپت شما حالت عادی نصب شده ، اما احتمال بسیار زیاد ، در اسکریپت شما و قسمت controller های post مشکلی دارید که یک دستور پست رو رو برای شما دوبار ارسال میکند.

هیچ دایرکتی ارسال نمیکند و اخطار یا ارروری رو دریافت نمیکنید؟
در هاست خود error_log رو مشاهده کنید و اگر چیزی هست که بفرستید تا شاید بشه کمکی کرد.

مشکل دایرکت حل شد

اما 2تا مشکل : هر روز یا چند روز یکبار باید دوباره لاگین کنم

بعضی پست هارو 2تا میزاره  بعضی هارو یکی

بررسی کردم با نسخه های دیگه فرقی نداشت

لینک به دیدگاه

در در 2 اسفند 1397 در 16:04، reza_gholami گفته است :

ممنون دوست عزیز

پروکسی رو از همون جایی که معرفی کرده بودی گرفتم، حالا اطلاعاتش رو کجا باید ست کنم یا تنظیم کنم؟

در مورد لاگین بودن گفتی از phpmyadmin میشه بیشتر توضیح بدی، جدول خاصی رو باید چک کنم یا مقداری...؟؟؟

باز هم سپاس از همراهی و راهنمایی هات

لینک به دیدگاه

در در 3 اسفند 1397 در 17:17، reza_gholami گفته است :

سلام خواهش میکنم عزیز ،

1- خوب معمولاً 2 تا اکانت بدون پروکسی هم جواب میده ، مگر اینکه یکی قبل از شما ، با اون هاست و آی پی شما از ربات استفاده کرده باشه و اینستاگرام آی پی هاستینگ شما رو مسدود کرده باشه.

با توجه به اینکه من 2 تا اکانت بیشتر ندارم به نظرتون این مشکل رو میشه با تهیه ip استاتیک حل کرد؟

لینک به دیدگاه

@Masih

مسیح جان خونه رو ترک کردی؟بچه ها کلی سوال دارن

من: اکانت هی میپره بیرون باید لاگین کنم باز....

بعضی پست ها 2تا 2تا میشه(زمان دار ها)

و اینکه با خرید ای پی استاتیک مشکل پروکسی حل میشه ؟ یا بازم باید پروکسی بگیریم حتما؟

جای هست رایگان باشه؟با پروکسی مشکلی پیش نمیاد برای اکانت ها؟از نظر هک و..

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، BahramElf گفته است :

با توجه به اینکه من 2 تا اکانت بیشتر ندارم به نظرتون این مشکل رو میشه با تهیه ip استاتیک حل کرد؟

درسته ، اگر شما فقط 2 تا اکانت رو روی سیستم دارید و قصد ندارید که در آینده افزایش بدید ، از آی پی استاتیک استفاده کنید و نیازی به پروکسی ندارید.

اما اگر قراره که در اینده اکانت ها اضافه بشه که بهتره از خرید ای پی استاتیک صرفه نظر کنید و همون پروکسی شروع به کار کنید.

اما پروکسی رایگان تهیه نکنید ، چون هر روز باید پروکسی ها رو تغییر بدید!

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...