رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

در 25 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

1 - فارسی سازی پلاگین ها کجا باید بریزمیش ؟

داخل پوشه ماژول ها، در پوشه ی local

در 25 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

دلیل اینک بعضی وقتا کامنت اینجوری مثل عکس زیر میزاره چیه ؟

شما چد تا لوکیشن به اسکریپت معرفی کردید که زیاد عمومی و همگانی نیستند و نهایتا ممکنه در طی یک روز دو تا پست در اون لوکیشن ایجاد بشن. به همین دلیل زمانی که سایت و اسکریپت قصد داره پست جدیدی پیدا کنه تا کامنت بگذاره، متوجه میشه که هنوز پست جدیدی داخل اون لوکیشن ارسال نشده و عملیات ارسال کامنت با شکست مواجه میشه و چنین خطایی دریافت می کنید.

پیشنهاد می کنم از هشتگ استفاده کنید. دفعات استفاده از هشتگ بیشتر از لوکیشن هست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 27 دقیقه قبل، Masih گفته است :

داخل پوشه ماژول ها، در پوشه ی local

شما چد تا لوکیشن به اسکریپت معرفی کردید که زیاد عمومی و همگانی نیستند و نهایتا ممکنه در طی یک روز دو تا پست در اون لوکیشن ایجاد بشن. به همین دلیل زمانی که سایت و اسکریپت قصد داره پست جدیدی پیدا کنه تا کامنت بگذاره، متوجه میشه که هنوز پست جدیدی داخل اون لوکیشن ارسال نشده و عملیات ارسال کامنت با شکست مواجه میشه و چنین خطایی دریافت می کنید.

پیشنهاد می کنم از هشتگ استفاده کنید. دفعات استفاده از هشتگ بیشتر از لوکیشن هست.

فقط یه دونس الان

اخه تو شهرما نمیدونند هشتک چیه :D به این خاطر لوکیشن بیشتر طرفدار داره

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

فقط یه دونس الان

اخه تو شهرما نمیدونند هشتک چیه :D به این خاطر لوکیشن بیشتر طرفدار داره

والا تا اونجا که من خبر دارم استفاده از لوکیشن کمتر از هشتگ هست. ولی خب به هر حال بخوام پاسخ مشکلتون رو بدم، باید بگم که زمانی که پست جدیدی موقع فعالیت ماژول در اون لوکیشن پیدا نشه، خطایی که عکسشو دادید رو دریافت می کنید.

که برای رفع این مشکل یا باید از هشتگ استفاده کنید یا چند لوکیشن دیگه هم اضافه کنید. اگر هم نه که پس این مشکل زیاد براتون چیز غیرعادی نخواهد بود و در ادامه کار هم باهاش مواجه میشید. اگه لوکیشن یا حتی هشتگ، پرترافیک نباشه و مدام داخلش پست ارسال نشه، موقعی که ماژول بخواد پست جدیدی رو برای ارسال کامنت پیدا کنه، خطا میده که پست جدیدی یافت نشده.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Masih گفته است :

والا تا اونجا که من خبر دارم استفاده از لوکیشن کمتر از هشتگ هست. ولی خب به هر حال بخوام پاسخ مشکلتون رو بدم، باید بگم که زمانی که پست جدیدی موقع فعالیت ماژول در اون لوکیشن پیدا نشه، خطایی که عکسشو دادید رو دریافت می کنید.

که برای رفع این مشکل یا باید از هشتگ استفاده کنید یا چند لوکیشن دیگه هم اضافه کنید. اگر هم نه که پس این مشکل زیاد براتون چیز غیرعادی نخواهد بود و در ادامه کار هم باهاش مواجه میشید. اگه لوکیشن یا حتی هشتگ، پرترافیک نباشه و مدام داخلش پست ارسال نشه، موقعی که ماژول بخواد پست جدیدی رو برای ارسال کامنت پیدا کنه، خطا میده که پست جدیدی یافت نشده.

بعد راهی نیست که بشه از یک ساعت زودتر عکس کامنت بژاره الان نهایتش دو سه تا بیشتر کامنت نمیزاره تو اون ساعت ، چون تو تنظیماتش هم فقط حداقل یکساعت کمترینش بود ، با اینک روی Very Fast هم گذاشتم.

الان هشتک میزنم درسته اما دیر دیره 🤐

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

بعد راهی نیست که بشه از یک ساعت زودتر عکس کامنت بژاره الان نهایتش دو سه تا بیشتر کامنت نمیزاره تو اون ساعت ، چون تو تنظیماتش هم فقط حداقل یکساعت کمترینش بود ، با اینک روی Very Fast هم گذاشتم.

الان هشتک میزنم درسته اما دیر دیره 🤐

داخل تنظیمات ماژول باید سرعت ها رو تنظیم کنید بعد برای اکانت تنظیم کنید.

از داشبورد، منوی سمت چپ، ماژول ها رو بزنید. زیر اسم ماژول Auto Comment لینک Settings رو کلیک کنید. داخل صفحه تنظیمات اصلی ماژول، گزینه Very Fast رو روی مثلا 30 فعالیت در ساعت قرار بدید و تیک Delay رو هم توی اون صفحه تیک بزنید.

تنظیمات رو ذخیره کنید. از منوی سمت چپ، وارد بخش Auto Comment بشید، روی اکانت کلیک کنید و تنظیمات رو روی Very Fast قرار بدید و ذخیره کنید.

مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Masih گفته است :

داخل تنظیمات ماژول باید سرعت ها رو تنظیم کنید بعد برای اکانت تنظیم کنید.

از داشبورد، منوی سمت چپ، ماژول ها رو بزنید. زیر اسم ماژول Auto Comment لینک Settings رو کلیک کنید. داخل صفحه تنظیمات اصلی ماژول، گزینه Very Fast رو روی مثلا 30 فعالیت در ساعت قرار بدید و تیک Delay رو هم توی اون صفحه تیک بزنید.

تنظیمات رو ذخیره کنید. از منوی سمت چپ، وارد بخش Auto Comment بشید، روی اکانت کلیک کنید و تنظیمات رو روی Very Fast قرار بدید و ذخیره کنید.

مشکل حل میشه.

حله 

الان دو سوال دیگ پیش امد

1- فعالیت روی 30 گذاشتم بعد چه رابطه ای با تب کنارش تنظیمات تغذیه جدول زمانی داره ؟ چون اونم یه عدد حداکثر داره؟

2- سوال دوم ، در عکس زیرین : کامنت به خوراک از جدول زمانی منظورش چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

فعالیت روی 30 گذاشتم بعد چه رابطه ای با تب کنارش تنظیمات تغذیه جدول زمانی داره ؟ چون اونم یه عدد حداکثر داره؟

تازه سازی رو روی 1 ساعت قرار بدید. حداکثر مقدار پست رو روی 5 عدد.

گزینه Random Delay رو هم تیک بزنید. 

در 54 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

سوال دوم ، در عکس زیرین : کامنت به خوراک از جدول زمانی منظورش چیه ؟

قبلا یکی دوبار تست کردم جواب نداده . 

زمانی که این گزینه فعال بشه، هر زمان که پستی برای کامنت گذاشتن پیدا کنه، وارد فید یا پیج اون طرف میشه و ممکنه برای یکی دو پست دیگه ی اون کاربر هم کامنت بگذاره. من که نتیجه ای نگرفتم شخصا با این گزینه. شما هم یه تست بکنید.

لینک به دیدگاه

سلامو دورد سه مشکل داشتیم

تو قسمتی که تنظیم میکنیم در تاریخ مشخصی  استوری یا پست بزاره

استوری رو بدرستی انجام میده و کار میکنه ولی پست رو نمیزاره و کار نمیکنه بظرتون مشکل چیه ؟

لینک به دیدگاه

آقا این پلاگین کارش چیه ؟ (پلاگین های صحفه اول هم انگار لینکش کار نمیکنه)

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

آقا این پلاگین کارش چیه ؟ (پلاگین های صحفه اول هم انگار لینکش کار نمیکنه)

ماژول "دایرکت" هست. می تونید تنظیم کنید هرکسی شمارو فالو کرد یک پیام توی دایرکت برای اون فرد بفرسته.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Masih گفته است :

ماژول "دایرکت" هست. می تونید تنظیم کنید هرکسی شمارو فالو کرد یک پیام توی دایرکت برای اون فرد بفرسته.

1. مثل اینک لینکش خرابه در صفحه اول مسیح جان .
  2. بعد راستی این ماژول های دیگه ای برای این اسکریپ نیست خدایی عجب اسکریپیه
  3. مثل ماژولی که دایرکت ها رو مدیریت کنه پاسخ بدیم پاسخ بگیریم کلا دایرکتم داشته باشیم.
  4. اگه من یه اکانت دیگ بهش بدم تداخل تو ساعت لایک ، فالو ، کامنت ایجاد نمیکنه ؟
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

مثل اینک لینکش خرابه در صفحه اول مسیح جان

بله ، بخش پیوست های انجمن مشکل داره. ولی ماژول هایی که معتبر هستند و کار می کنند رو می تونید داخل فایل فشرده اسکریپت پیدا کنید. اگر اسکریپت رو از 20 اسکریپت دانلود کرده باشید داخل فایل فشرده ، ماژول هاشو میتونید پیدا کنید.

در 38 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

بعد راستی این ماژول های دیگه ای برای این اسکریپ نیست خدایی عجب اسکریپیه

ماژول هایی که رسمی باشند و از طرف سازنده معرفی شده باشند همینایی هستند که داخل فایل فشرده اسکریپت وجود دارند. 

مابقی ماژول ها غیر رسمی هستند و اگر پیدا کردید با مسولیت خودتون می تونید استفاده کنید. چون ماژول ها برای این اسکریپت اگر دستکاری شده باشند و اطلاعات رو سرقت کنند، توانایی سرقت اطلاعات اکانت رو دارند.

در 39 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

اگه من یه اکانت دیگ بهش بدم تداخل تو ساعت لایک ، فالو ، کامنت ایجاد نمیکنه ؟

خیر عزیز مشکلی ایجاد نمیشه. 

حتی میشه 10 یا 20 تا اکانت بیشتر هم اضافه کرد. هر زمان که کران جاب اجرا میشه، عملیات های مربوط به کامنت و لایک و ... هم انجام میشه. حالا اگه این فعالیت ها زیاد باشه، یکم طول میکشه تا همه کامل بشن ولی انجام میشه فعالیت ها. فقط مساله اصلی قوی بودن CPU و RAM هاست و سرورتونه که موقع انجام این کارها کم نیاره

ولی اگه همون 2 تا 3 اکانت رو بخواهید اضافه کنید نگران افت کارایی یا مصرف منابع سرور نباشید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Masih گفته است :

نبود مسیح جان

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

نبود مسیح جان

عزیز توی نسخه 4.2 این ماژول از پکیج اسکریپت حذف شده. حالا یا مشکل امنیتی داشته یا کار نمی کرده. نسخه های قبلی رو پیدا کنید که این ماژول همراهش بوده و روی نسخه 4.2 امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام

من از چندتا اکانت استفاده میکنم توی ربات...الان 2 روزه که هیچ فعالیتی انجام نمیده و همش ارور میده

اومدم چندتا پروکسی اضافه کردم ولی ازشون استفاده نمیکنه

اگه آی پی هاست رو اینستا بلاک کنه چیکار باید کرد؟

نمیشه کاری کرد رندوم از پروکسی ها استفاده کنه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، payaproject گفته است :

سلام

من از چندتا اکانت استفاده میکنم توی ربات...الان 2 روزه که هیچ فعالیتی انجام نمیده و همش ارور میده

اومدم چندتا پروکسی اضافه کردم ولی ازشون استفاده نمیکنه

اگه آی پی هاست رو اینستا بلاک کنه چیکار باید کرد؟

نمیشه کاری کرد رندوم از پروکسی ها استفاده کنه؟

درود.

اول مطمئن بشید که اکانت ها توسط اینستا محدود نشده باشند.

برای امتحان کردنش یا اسکریپت رو روی لوکال هاست نصب کنید یا روی یک سابدامین. بعد تست کنید که فعالیت ها انجام میشه یا خیر.

اگر انجام بشه، یا باید درخواست تغییر آی پی هاست رو بدید یا هاست رو تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

اول مطمئن بشید که اکانت ها توسط اینستا محدود نشده باشند.

برای امتحان کردنش یا اسکریپت رو روی لوکال هاست نصب کنید یا روی یک سابدامین. بعد تست کنید که فعالیت ها انجام میشه یا خیر.

اگر انجام بشه، یا باید درخواست تغییر آی پی هاست رو بدید یا هاست رو تغییر بدید.

یعنی با پروکسی نمیشه مشکل رو حل کرد؟

درضمن آنفالو کامل انجام میشه ولی موقع فالو توی هر 4تا اکانت ارور میده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، payaproject گفته است :

یعنی با پروکسی نمیشه مشکل رو حل کرد؟

درضمن آنفالو کامل انجام میشه ولی موقع فالو توی هر 4تا اکانت ارور میده

خب می تونید خودتون امتحان کنید با پروکسی.

متاسفانه هر چقدر هم پروکسی بزنید باز اینستا میتونه آی پی اصلی سروری که اسکریپت روی اون فعالیت میکنه رو شناسایی کنه و اگر محدودیتی هم روی سرور اعمال کرده باشه با شناسایی مجدد آی پی سرور، محدودیت رو اعمال می کنه.

ولی با پروکسی هم تست کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arton گفته است :

سلام خسته نباشید . چطوری دومین اکانت اینستاگرام رو اضافه کنم بهش ؟

در نوار سمت چپ، به قسمت Accounts برید و اکانت جدید اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

یک مشکلی که من بهش خوردم اینه که اکانت های من داخل nextpost خیلی سریع نیاز به Relogin پیدا میکنه و خیلی از مواقع اکانت غیرفعال میشه و نیاز به شماره هست تا ازاد بشه.

چجوری این مشکل رو حل کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mahdi.pars گفته است :

یک مشکلی که من بهش خوردم اینه که اکانت های من داخل nextpost خیلی سریع نیاز به Relogin پیدا میکنه و خیلی از مواقع اکانت غیرفعال میشه و نیاز به شماره هست تا ازاد بشه.

چجوری این مشکل رو حل کنم ؟

درود،

اگر اکانت ها واقعی هستند و قراره بعدا باهاش کار بشه، توصیه میشه با ایمیل و شماره تلفن واقعی فعالسازی بشه. اگر هم فقط برای تبلیغات و کامنت و ... قراره از اکانت استفاده کنید، می تونید از شماره های مجازی و ایمیل های موقت برای ساخت و معتبرسازی اکانت استفاده کنید.

چند مطلب بطور دستی داخل اکانت اضافه کنید تا شبیه اکانت های اسپم به نظر نرسه!

تعداد فعالیت ها برای شروع کار رو کم و متوسط در نظر بگیرید بعدا می تونید بیشترش کنید ولی بطور کلی هر نوع فعالیت (کامنت یا لایک و ...) نباید بیشتر از 40 تا 50 تا در ساعت باشند.

و حتما در صفحه تنظیمات ماژول، گزینه Delay رو هم تیک بزنید تا زمان انجام فعالیت ها یکسان نباشه و اینستا شک نکنه. این گزینه بین هر فعالیت یک مدت زمان تصادفی وقفه ایجاد می کنه که این کار باعث میشه فعالیت ها طبیعی تر به نظر برسن.

اینکارها رو انجام بدید اکانت هاتون اسپم و محدود نمیشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود،

اگر اکانت ها واقعی هستند و قراره بعدا باهاش کار بشه، توصیه میشه با ایمیل و شماره تلفن واقعی فعالسازی بشه. اگر هم فقط برای تبلیغات و کامنت و ... قراره از اکانت استفاده کنید، می تونید از شماره های مجازی و ایمیل های موقت برای ساخت و معتبرسازی اکانت استفاده کنید.

چند مطلب بطور دستی داخل اکانت اضافه کنید تا شبیه اکانت های اسپم به نظر نرسه!

تعداد فعالیت ها برای شروع کار رو کم و متوسط در نظر بگیرید بعدا می تونید بیشترش کنید ولی بطور کلی هر نوع فعالیت (کامنت یا لایک و ...) نباید بیشتر از 40 تا 50 تا در ساعت باشند.

و حتما در صفحه تنظیمات ماژول، گزینه Delay رو هم تیک بزنید تا زمان انجام فعالیت ها یکسان نباشه و اینستا شک نکنه. این گزینه بین هر فعالیت یک مدت زمان تصادفی وقفه ایجاد می کنه که این کار باعث میشه فعالیت ها طبیعی تر به نظر برسن.

اینکارها رو انجام بدید اکانت هاتون اسپم و محدود نمیشه

ممنون امتحان می کنم.

به شخصه از instadub استفاده کردم و تا حالا شاهد relogin داخل این ربات نشدم و خیلی هم کارامده اما نمی دونم nextpost چرا اینقدر اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چند تا سوال و ممنون به مسیح عزیز که وقت گذاشته برای این تاپیک

1.من این اسکریپت رو نصب کردم روی ساب دامین هر از گاهی اختار ری لاگین میده که مجبورم لاگین کنم اکانت اینستاگرام رو راه حل چیه ؟ایا پروکسی ئبگیرم درست میشه و اینستاگرام کم تر مشکوک میشه؟

2.ایا فارسی شده یا قالبی جز نپتون هست ؟

3.من چند تا اکانت متصل میخوام کنم بهش مشکلی پیش میاد میخوام بی دردسر باشه

4.ماژول پست باهاش نمیشه ارسال کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید @Masih

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...