رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

در 4 ساعت قبل، alifar گفته است :

الان پیام خطا عوض شده و PHP config error. Empty file میده

نسخه های PHP متفاوت رو امتحان کنید.

هر سه نسخه ی 5.6 و 7.1 و 7.2 رو امتحان کنید و بعد از انتخاب هر نسخه، عملکرد سایت رو تست کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 5 ساعت قبل، Mina گفته است :

سلام لینکی ک برای دانلود ماژول ها گذاشتین کار نمیکنه

درود.

بله بخش پیوست انجمن مدتی هست با مشکل رو به رو شده که درحال بررسی و رفع مشکل هستند.

ماژول ها داخل فایل فشرده اسکریپت در لینک زیر هست. فایل رو دانلود کنید هم قالب و هم ماژول ها داخلش هست :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

سلام من تازه نصب کردم

اصلا نمیتونم اکانت اضافه کنم

اینو مینویسه:

Sorry, there was a problem with your request.

لینک به دیدگاه

سلام من نصب کردم کرون جاب هم انجام دادم اما پست های زمانبندی ارسال نمیکنه و ماژول هاشم کار نمیکنن ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، payaproject گفته است :

سلام من تازه نصب کردم

اصلا نمیتونم اکانت اضافه کنم

اینو مینویسه:

Sorry, there was a problem with your request.

درود.

مشکل از هاستتون هست. موقع لاگین کردن از پروکسی استفاده کنید. برای امتحان کردن اینکه خوده اکانت محدود نشده، یک اکانت دیگه رو سعی کنید لاگین کنید. اگر لاگین نشد، مشکل از هاستتونه. 

دیروز یکی از عزیزان انجمن چنین موردی رو گزارش کرد و بعد از آزمایش هاشون فرمودن با تغییر هاست مشکلشون حل شده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mina گفته است :

سلام من نصب کردم کرون جاب هم انجام دادم اما پست های زمانبندی ارسال نمیکنه و ماژول هاشم کار نمیکنن ممنون میشم راهنمایی کنید

درود.

اگه کران جاب رو بدون مشکل اضافه کرده باشید، مشکل می تونه از ساعت سرورتون باشه. غیر از اون، منظقه زمانی سایت رو از طریق تنظیمات اسکریپت روی منظقه زمانی تهران قرار بدید.

برای ماژول ها هم چک کنید:

• وارد بخش "ماژول ها" بشید. زیر اسم هر ماژول Settings هست. روی اون کلیک کنید. در صفحه باز شده، سرعت و میزان فعالیت ماژول در هر ساعت رو تنظیم کنید. فقط سرعت و تعداد بالایی رو در نظر نگیرید. تعداد فعالیت اگر در هر ساعت زیاد باشه باعث محدود شدن و اسپم شدن اکانتتون میشه.
  • وارد صفحه ماژول بشید (از طریق آیکن های اضافه شده در فهرست سمت چپ)، وارد اکانت بشید و سرعت فعالیت رو تنظیم کنید. هشتگ های مورد نظرتون رو اضافه کنید. بهتره بیش از 5 تا هشتگ اضافه کنید. و فیلد مربوط به فعالسازی عملیات رو روی Active قرار بدید و ذخیره کنید. بعد از چند دقیقه فعالیت شروع خواهد شد.

مگراینکه هاستتون مشکل داشته باشه و اجازه ی اجرای Cron Job رو نده.

لینک به دیدگاه

در در 5 آذر 1397 در 14:33، Masih گفته است :

با تغییر دستور کران جاب به این دستور دیگه فایل جدیدی ساخته نمیشه.

wget --quiet -O /dev/null http://site.ltd/cron

مسیح جان سلام داداش ، بابت همه زحمتایی ک میکشی دمت گرم 

آقا منم این مشکل ایجاد شدن فایل ها رو داشتم ، دستور رو هم عوض کردم و تمام فایلهای قبلی رو ک ایجاد شده بود پاک کردم.. ولی همچنان این فایلها دارن ساخته میشن توی فایل منیجر ، روی هاست با سی پنل ... مشکل از چیه ب نظرت ؟

لینک به دیدگاه

در در 11 آذر 1397 در 16:35، mansmv گفته است :

مسیح جان سلام داداش ، بابت همه زحمتایی ک میکشی دمت گرم 

آقا منم این مشکل ایجاد شدن فایل ها رو داشتم ، دستور رو هم عوض کردم و تمام فایلهای قبلی رو ک ایجاد شده بود پاک کردم.. ولی همچنان این فایلها دارن ساخته میشن توی فایل منیجر ، روی هاست با سی پنل ... مشکل از چیه ب نظرت ؟

درود.

ایجاد شدن فایل تنها به وسیله ی دستور کران جاب انجام میشه. زمانی که دستور کران جاب رو اصلاح کنید فایل جدیدی ایجاد نخواهد شد. مطمئن بشید که دستور قبلی رو حذف کرده باشید و فقط و فقط از دستور موجود در این لینک استفاده کنید.

اگر فقط دستور موجود در لینک بالا رو استفاده کنید، و همچنان فایل های جدید ساخته بشن، باید به هاستینگ تیکت بزنید تا تنظیمات سرور رو بررسی کنند. چون اگر تنظیمات سرور درست باشه، با وجود --quiet در دستور کران جاب، هیچ فایلی بعنوان خروجی اجرای کران جاب ساخته نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، farhadbastami گفته است :

سلام و درود علت این مشکل چی میتونه باشه ؟

درود.

این خطا زمانی نمایش داده میشه که اکانت شما توسط اینستاگرام محدود شده باشه یا فعالیت های انجام شده از نظر اینستاگرام مشکوک هستند. این حساسیت اینستاگرام بیشتر روی اکانت هایی هست که تازه ساخته شدن یا قبلا آنچنان فعالیتی نداشتند و به تازگی با حجم فعالیت زیاد روبه رو شدن.

برای اکانت هایی که تازه ساخته شدن یا مدت زمان ساختشون از دو هفته بیشتر نیست، پیشنهاد میشه سرعت فعالیت رو از کم (مثلا 5 فعالیت در ساعت) شروع کنید و کم کم این میزان رو افزایش بدید. مثلا روز اول 5 فعالیت در روز، روز دوم 10 فعالیت، روز سوم 15 و ... .

همچنین دقت کنید که تعداد هر فعالیت در هر ساعت نباید بیشتر از 50 تا 60 تا باشه. در غیراینصورت اکانتتون بعنوان اسپمر و ربات شناسایی میشه که خارج کردن اکانت از این محدودیت بسیار زمانبر و گاهی غیرممکن خواهد بود.

اما بطور کلی بخوام بگم این مشکل از طرف خوده اینستا هست و خودش هم رفع میشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این خطا زمانی نمایش داده میشه که اکانت شما توسط اینستاگرام محدود شده باشه یا فعالیت های انجام شده از نظر اینستاگرام مشکوک هستند. این حساسیت اینستاگرام بیشتر روی اکانت هایی هست که تازه ساخته شدن یا قبلا آنچنان فعالیتی نداشتند و به تازگی با حجم فعالیت زیاد روبه رو شدن.

برای اکانت هایی که تازه ساخته شدن یا مدت زمان ساختشون از دو هفته بیشتر نیست، پیشنهاد میشه سرعت فعالیت رو از کم (مثلا 5 فعالیت در ساعت) شروع کنید و کم کم این میزان رو افزایش بدید. مثلا روز اول 5 فعالیت در روز، روز دوم 10 فعالیت، روز سوم 15 و ... .

همچنین دقت کنید که تعداد هر فعالیت در هر ساعت نباید بیشتر از 50 تا 60 تا باشه. در غیراینصورت اکانتتون بعنوان اسپمر و ربات شناسایی میشه که خارج کردن اکانت از این محدودیت بسیار زمانبر و گاهی غیرممکن خواهد بود.

اما بطور کلی بخوام بگم این مشکل از طرف خوده اینستا هست و خودش هم رفع میشه.

ممنونم 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Masih گفته است :

اگر فقط دستور موجود در لینک بالا رو استفاده کنید، و همچنان فایل های جدید ساخته بشن، باید به هاستینگ تیکت بزنید تا تنظیمات سرور رو بررسی کنند. چون اگر تنظیمات سرور درست باشه، با وجود --quiet در دستور کران جاب، هیچ فایلی بعنوان خروجی اجرای کران جاب ساخته نمیشه.

ممنونم ازت ، همین دستور جدید جایگزین شده ، حتما از شرکت هاسینگ پیگیری میکنم ببینم چی میگن

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

مسیح جان این دستور الان مشکلی داره ؟

wget -- quiet -O http://insta.domain.ir/cron >/dev/null 2>&1

اسپیس بین -- و quiet  موردی نداره ؟ فرمتش درسته ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mansmv گفته است :

مسیح جان این دستور الان مشکلی داره ؟

درود مجدد،

بله مشکل داره :

1. بین خط فاصله و تابع اجرایی نباید فاصله باشه.
  2. عبارت 2>&1 در واقع مربوط به ایجاد فایل گزارش اجرای کران جاب هست.

برای حل مشکل، اول تمامی کران جاب های قبلی مربوط به نکست پست رو کامل حذف کنید. بعد یک کران جاب جدید که Per Minute باشه با دستور زیر ایجاد کنید:

wget --quiet -O /dev/null http://insta.domain.ir/cron

داخل دستور بالا، به جز آدرس سایتتون، چیز دیگه ای رو ویرایش نکنید.

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فایل دانلود نمیشه

میخواستم دانلودش کنم چون افزونه دایرکت تو اسکریپیتی ک از سایت دانلود کردم نبود

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد،

بله مشکل داره :

1. بین خط فاصله و تابع اجرایی نباید فاصله باشه.
  2. عبارت 2>&1 در واقع مربوط به ایجاد فایل گزارش اجرای کران جاب هست.

برای حل مشکل، اول تمامی کران جاب های قبلی مربوط به نکست پست رو کامل حذف کنید. بعد یک کران جاب جدید که Per Minute باشه با دستور زیر ایجاد کنید:

wget --quiet -O /dev/null http://insta.domain.ir/cron

داخل دستور بالا، به جز آدرس سایتتون، چیز دیگه ای رو ویرایش نکنید.

قربون دستت خیلی ممنونم

متاسفانه تازگی دسترسی من رو برای تغییر کرون جاب ها بستن :||||  و مجبورم بهشون تیکت بدم همش ://  و مشکلی که هست اینه که نمیزارن روی یک دقیقه و حداقل روی 5 دقیقه ست میکنن ، مشکلی نداره با 5 دقیقه ؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، mansmv گفته است :

قربون دستت خیلی ممنونم

متاسفانه تازگی دسترسی من رو برای تغییر کرون جاب ها بستن :||||  و مجبورم بهشون تیکت بدم همش ://  و مشکلی که هست اینه که نمیزارن روی یک دقیقه و حداقل روی 5 دقیقه ست میکنن ، مشکلی نداره با 5 دقیقه ؟

هر 5 دقیقه یکبار هم مشکلی بوجود نمیاره به جز اینکه فعالیت های اسکریپت هر 5 دقیقه یکبار انجام میشه. با این زمان بندی، در هر 1 ساعت، 12 بار کران جاب اجرا میشه که سرعت فعالیت ها رو کم می کنه.

تست کنید باز اگه سرعت فعالیت ها خیلی پایین بود، بهتره هاستینگ رو تغییر بدید تا روی کران جاب محدودیتی نباشه.

لینک به دیدگاه

این ماژول unfollow وقتی فعال میکنم بعد از چند موقع از فالو کاربر اونو انفالو میکنه؟

تو استک پست این قابلیت داشت بشه تعیین کرد...

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MohammadAlian گفته است :

این ماژول unfollow وقتی فعال میکنم بعد از چند موقع از فالو کاربر اونو انفالو میکنه؟

تو استک پست این قابلیت داشت بشه تعیین کرد...

درود.

زمانی که ماژول رو برای اکانت فعالسازی کنید، کار آنفالو رو شروع می کنه. شما ابتدا فالوها رو انجام بدید، بعد از چند روز به انتخاب خودتون، ماژول رو برای اکانت فعال کنید تا آنفالو کنه.

بله Stackposts چون امکاناتش به هم وابسته هست، می تونه فالوهایی که خوده اسکریپت انجام داده رو شناسایی کنه و بعد از یک مدت زمان خاص که خودتون می تونید تعیین کنید، اونها رو آنفالو کنه. ولی توی نکست پست ماژول ها جدا از هم کار می کنند.

لینک به دیدگاه

سلام، از بابت اسکریپت عالی ممنونم.

۱. من میتونم پروکسی اضافه کنم، ولی اپ از هیچکدوم استفاده نمیکنه

۲. چطور میتونم به هر کاربر یک پروکسی اختصاص بدم؟

۳. فقط از طریق بخش ویرایش حساب اینستاگرام میتونیم پروکسی انتساب بدیم؟

۴. من از طریق گزینه ۳ یک پروکسی اضافه کردم به اکانت. بعد از کانفیگ اتوفالو ارور داد. اکانت اینستا رو توی اسکریپت حذف کردم. دوباره خواستم هموت آی دی رو بدون پروکسی، لاگین کنم که این ارور رو داد:

CURL error 56: Received HTTP code 400 from proxy after CONNECT (see لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

توضیح اینکه سرور مجازی دارم و فایروال رو خاموش کردم

ممنونم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، tavrij04 گفته است :

من میتونم پروکسی اضافه کنم، ولی اپ از هیچکدوم استفاده نمیکنه

درود.

از پروکسی در هنگام لاگین کردن و اضافه کردن اکانت جدید به اسکریپت استفاده میشه.

در 10 ساعت قبل، tavrij04 گفته است :

چطور میتونم به هر کاربر یک پروکسی اختصاص بدم؟

این مورد درحال حاضر امکان پذیر نیست. تمامی پروکسی های اضافه شده در سایت قابل دسترس همه خواهد بود. در تنظیمات اسکریپت هم می تونید تعیین کنید که کاربران دیگه امکان اضافه کردن پروکسی مخصوص خودشون رو داشته باشند یا خیر. ولی از قبل نمی تونید برای هر کاربر یک پروکسی اختصاص بدید.

فقط از طریق بخش ویرایش حساب اینستاگرام میتونیم پروکسی انتساب بدیم؟

در بخش ویرایش حساب (در قسمت Accounts) ، پروکسی صرفا برای لاگین مجدد اکانت هست. 

فرض کنید رمزعبور اکانتتون توسط اینستاگرام بطور خودکار تغییر کرده (یا به دلایل دیگه)، برای اینکه فعالیت اکانت روی اسکریپت ادامه پیدا کنه باید تمامی مشخصات درست باشه تا بتونه به اکانت دسترسی داشته باشه.

تصویر کنید که شما از قبل تنظیماتی مثل هشتگ هایی که قراره لایک کنه یا کامنت بگذاره یا فالو کنه و ... رو انجام دادید. در صورتی که اکانت رو بخواهید حذف کنید و مجددا لاگین کنید، تمامی تنظیماتی که برای اکانت روی ماژول ها انجام داده باشید حذف خواهند شد و باید مجددا از اول همه کارها رو انجام بدید.

ولی زمانی که از قسمت "ویرایش" استفاده کنید، شما فقط باید رمزعبور جدید رو وارد کنید تا مجددا به اکانت دسترسی پیدا کنه و اطلاعات قبلی اکانت از بین نخواهند رفت. در این مرحله می تونید از پروکسی استفاده کنید (اگر موقع ورود مشکل داشتید)

من از طریق گزینه ۳ یک پروکسی اضافه کردم به اکانت. بعد از کانفیگ اتوفالو ارور داد. اکانت اینستا رو توی اسکریپت حذف کردم. دوباره خواستم هموت آی دی رو بدون پروکسی، لاگین کنم که این ارور رو داد:

این مشکل به دلیل پروکسی هست. یا پروکسی غیرفعال و نامعتبر شده که نمیشه ازش استفاده کرد، یا سیستم امنیتی سرورتون اجازه ی اتصال به این پروکسی رو نمیده.

در اکثر مواقع هم مشکل به دلیل کار نکردن پروکسی هست (مخصوص پروکسی هایی که رایگان هستند تعداد کمی از اونها برای یکی دوبار قابل استفاده هستند.) اگه پروکسی اختصاصی خریدید، بهتره به پشتیبان سرورتون تیکت بزنید تا پورت پروکسی که خریدید رو چک کنند که مسدود نباشه.

ولی در کل تا زمانی که بطور عادی و بدون نیاز به پروکسی، اکانت به خوبی لاگین و اضافه میشه به سایت، نیاز به استفاده از پروکسی ندارید.

لینک به دیدگاه

در در 13 آذر 1397 در 16:22، Masih گفته است :

هر 5 دقیقه یکبار هم مشکلی بوجود نمیاره به جز اینکه فعالیت های اسکریپت هر 5 دقیقه یکبار انجام میشه. با این زمان بندی، در هر 1 ساعت، 12 بار کران جاب اجرا میشه که سرعت فعالیت ها رو کم می کنه.

تست کنید باز اگه سرعت فعالیت ها خیلی پایین بود، بهتره هاستینگ رو تغییر بدید تا روی کران جاب محدودیتی نباشه.

مسیح جان سلام ، فک کنم من یکم دیگه سوالام ادامه پیدا کنه با چوب دنبالم میکنی :)))

مشکل جدید اینه ک بعد از 2 3 روز فعالیت عادی (البته با سرعت پایین تقریبا ، چون 5 دقیقه یه بار اجرا میشه ) الان رفتم توی پنل دیدم زده  Re-login required !!! روش کلیک میکنم میگه از توی اینستا تائید کن ، تائید هم ک میکنم هیچ فرقی نمیکنه بازم  Re-login required رو میده ! چه کنیم به نظرت ؟ قاعدتا فعالیت ها هم متوقف شده الان ...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mansmv گفته است :

الان رفتم توی پنل دیدم زده  Re-login required

درود مجدد.

زمانی که اسکریپت نتونه با اکانت ارتباط برقرار کنه چنین خطایی مشاهده می کنید. دلیل بروز این مشکل:

1. رمزعبور اکانت توسط اینستاگرام بطور خودکار تغییر کرده. چون گاهی اوقات فعالیت ها که مشکوک باشند، سیستم امنیتی اینستاگرام فرض رو بر این میزاره که اکانت هک شده یا یک ربات بهش دسترسی پیدا کرده. بنابراین رمزعبور رو تغییر میده و براتون ایمیل هم ارسال می کنه و این مورد رو گزارش میده. شما باید در این حالت یکبار از ویژگی Forgot Password استفاده کنید و یک رمزعبور جدید روی اکانت تنظیم کنید.
  2. ممکنه اکانت محدود شده باشه. از طریق موبایل سعی کنید وارد اکانت بشید. اگه موقع ورود مشکلی نداشت، سعی کنید یک پست اضافه کنید، چند تا کامنت بگذارید و چند نفر رو فالو کنید. اگه فعالیت ها انجام نشدن یا خطا داد، اکانت محدود شده.
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

زمانی که اسکریپت نتونه با اکانت ارتباط برقرار کنه چنین خطایی مشاهده می کنید. دلیل بروز این مشکل

الان هر دو مورد رو چک کردم ، رمز عوض نشده بود ایمیلی هم نیومده بود

با موبایل پست گذاشتم ، چند نفرو فالو کردم ، کامنت گذاشتم مشکلی نبود

ولی همچنان relogin requierd میده و وقتی با گوشی توی اینستا میزنم this was me هم توی اسکریپت تغییری حاصل نمیشه

چه کنیم؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...