رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

در 11 ساعت قبل، vahyar گفته است :

تاپیک رو با دقت نخوندین 

از منوی سمت چپ به بخش پکیج ها برین و وارد پکیج گاما بشین و تیک تمام ماژول ها رو بزنین و f5 بزنین تا صفحه رفرش بشه

اینکارو کردم ولی بازم نیومده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام دوستان. لطفا یک هاست با کیفیت و مناسب برای نصب این اسکریپت معرفی کنید. بنده برای استفاده شخصی میخوام پس لطفا یک هاست با قیمت مناسب باشه و نمیخوام خیلی هزینه هاست بره بالا . از کدوم سایت فروش هاست بگیرم و اگر پکیج مناسبی میشناسین لینکش رو بزارین لطفا

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، hamedan گفته است :

سلام دوستان. لطفا یک هاست با کیفیت و مناسب برای نصب این اسکریپت معرفی کنید. بنده برای استفاده شخصی میخوام پس لطفا یک هاست با قیمت مناسب باشه و نمیخوام خیلی هزینه هاست بره بالا . از کدوم سایت فروش هاست بگیرم و اگر پکیج مناسبی میشناسین لینکش رو بزارین لطفا

سلام

من از مشهد هاست گرفتم قيمت ها خوبه پشتيباني عالي هم داره.مشهدهاست رو سرچ كنيد براتون مياره

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

من از مشهد هاست گرفتم قيمت ها خوبه پشتيباني عالي هم داره.مشهدهاست رو سرچ كنيد براتون مياره

سپاس. من رفتم این سایت ولی سرویس های مختلفی داره و من الان نمیدونم دقیقا کدوم رو بگیرم که  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. extPost بدون مشکل اجرا بشه و با هزینه مناسبی بشه راه اندازی کنم؟  لطف میکنید یک سرویس معرفی کنید مثلا همونی که خودتون استفاده میکنید مشخصاتش رو بفرمایید یا حتی سرویس ارزونتر

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hamedan گفته است :

سپاس. من رفتم این سایت ولی سرویس های مختلفی داره و من الان نمیدونم دقیقا کدوم رو بگیرم که  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. extPost بدون مشکل اجرا بشه و با هزینه مناسبی بشه راه اندازی کنم؟  لطف میکنید یک سرویس معرفی کنید مثلا همونی که خودتون استفاده میکنید مشخصاتش رو بفرمایید یا حتی سرویس ارزونتر

درود.

شخصا برای اکثر دوستان این پلن رو استفاده کردم و مشکلی باهاش ندارند. بازم باید با مسولیت خودتون خرید و استفاده کنید. یا از هاستینگ های دیگه استفاده کنید. 

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

سلام

پیج من ۸ ساعت پیش آخرین پستشو گذاشته و الان پریده بود بیرون و لاگین دوباره نیاز داشت. ۳ تا پست تو روز تنظیم هست با کپشن ثبت و ۸ تا هشتگ. الان دیدم تمام ۱۲۰ پستی که گذاشته بوده پاک شده چطور امکان داره همچین چیزی؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، derfa گفته است :

سلام

پیج من ۸ ساعت پیش آخرین پستشو گذاشته و الان پریده بود بیرون و لاگین دوباره نیاز داشت. ۳ تا پست تو روز تنظیم هست با کپشن ثبت و ۸ تا هشتگ. الان دیدم تمام ۱۲۰ پستی که گذاشته بوده پاک شده چطور امکان داره همچین چیزی؟

درود.

در تنظیماتش دقت کنید که مطابق تصویر زیر، گزینه رو روی Never تنظیم کنید. در غیراینصورت ، بعد از مدت زمانی که توی این قسمت مشخص میشه، پست هایی که Repost کرده رو حذف می کنه.

0df8-Screenshot-3.png

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1397 در 03:17، rezablue گفته است :

سلام منم مثل چند دوست دیگه ماژول ها رو فعال کردم

ولی تو منو سمت چپ نمیومده بالا

در ضمن ماژول ها رو اکتیو کردم ولی نمیاد بالا

لینک ماژول ها چیه

شاید اگه لینکشو باز کنم بیاد

رضا منم همین مشکل را داشتم 

مشکل اینه که احتمالا شما به جای save and suscribale گزینه save را زدی

باید گزینه save and suscribale را بزنی

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر

من اسکریپت رو به خوبی نصب کردم اما ماژول دایرکت نداشت رفتم از نسخه قبلی برداشتم و نصب و کانفیگش کردم که مثلا روی حالت very slow حداکثر 5 دایرکت در ساعت بفرسته اما انگار تنظیمات روش تاثیری نداره و روی هر عددی تنظیم میکنم کلا 1 دایرکت میفرسته و میزنه درخواست بعدی مثلا 40 دقیقه دیگه انجام میشه (یا 1 ساعت، 2 ساعت دیگه انجام میشه)

حتی اون حالت رندوم دیلی رو هم غیرفعال کردم (با اینکه دیلی اون نهایت تا 5 دقیقه س و ربطی به این مشکل نداره) اما باز هم مشکل رفع نشد

تا حالا به این مشکل برخورد کردین ؟

لینک به دیدگاه

ارتا بچه های تیم 20 اسکریپت گفتند که ماژول دایرکت بدلیل امنیتی که توکد نویسی  داشت در ورژن قبلی 

تو این ورژن اضافه نشده به پکیج دانلودی ما هم نصب نکردیم

شما بهتره نصب نکنی چون هم ناسازگاره هم حفره امنیتی داره و گرنه بچه ها خودشون تو پک جدید دانلودی قرار داده بودند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirtaghavi گفته است :

ارتا بچه های تیم 20 اسکریپت گفتند که ماژول دایرکت بدلیل امنیتی که توکد نویسی  داشت در ورژن قبلی 

تو این ورژن اضافه نشده به پکیج دانلودی ما هم نصب نکردیم

شما بهتره نصب نکنی چون هم ناسازگاره هم حفره امنیتی داره و گرنه بچه ها خودشون تو پک جدید دانلودی قرار داده بودند

من یه اسکریپت دیگه داشتم فقط بخاطر دایرکت اومدم اینو نصب کردم اما درکل از اون یکی از لحاظ سرعتی بهتره حالا انشالا در آینده دایرکت دوباره اضافه بشه

لینک به دیدگاه

نکست پست ماه پیش با انتشار این متن روی سایتش پروژه رو متوقت و خداحافظی کرده..

نقل قول

Nextpost shut down!

When we started to develop Nextpost the reason was to help people to manage their Instagram accounts and we always recommended to our users to use the Nextpost responsibly. We never intended to build a product for spamming, harassment etc.

But unfortunately, many people started to obtain the Nextpost products in illegal ways (nulled scripts) to modify and start to use them in unintended ways. Even there are many users who have bought the Nextpost for spamming only. This is totally against our policy.

It’s really hard for us to fight with all these illegal uses of Nextpost products. So we decided to close our services. We disabled all of our products from Envato Marketplace to stop all new sales.

You’ll still be able to use your site of Nextpost. If you’ve got a support extension, there is no need to worry. We’ll be able to answer all of your support tickets at لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. until the last day of your support extension.

If you’ve not saved a copy of your purchases, you can get them from download.getnextpost.io or you can contact us until 20 October 2018 to send them to you.

It’s sad to say goodbye. Sorry about that...

دیگه آپدیتی در کار نیست؟ :(

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، artaalipour گفته است :

نکست پست ماه پیش با انتشار این متن روی سایتش پروژه رو متوقت و خداحافظی کرده..

من اطلاعی از این موضوع ندارم اما اگر در سایت رسمی گفته حتما خدا حافظی کرده 

شاید بدلیل شکایت اینستاگرام بوده 

اما نگران نباش در اینده بهترش میاد با ترجمه فارسی و کامل و ریدایرکت به درگاه های ایرانی و ....

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، artaalipour گفته است :

در 8 ساعت قبل، amirtaghavi گفته است :

من اطلاعی از این موضوع ندارم اما اگر در سایت رسمی گفته حتما خدا حافظی کرده 

شاید بدلیل شکایت اینستاگرام بوده 

اما نگران نباش در اینده بهترش میاد با ترجمه فارسی و کامل و ریدایرکت به درگاه های ایرانی و ....

درود،

توسعه دهنده اسکریپت NextPost به دلیل اینکه نسخه نال شده ی اسکریپتش توی نت منتشر شده و افراد بدون اینکه وجهی بابت اسکریپت پرداخت کنند، ازش استفاده می کنند، پشتیبانی NextPost رو قطع کرده.

برای کاربرانی که اسکریپت رو از Envato خریده بودن هنوز پشتیبانی ارائه می کنند ولی صرفا از لحاظ پشتیبانی فنی . 

بنابراین بطور رسمی دیگه شاهد آپدیت اسکریپت NextPost نخواهیم بود. اما امکان داره در صورتی که API های اینستاگرام تغییر کنه و نیاز به تغییرات در NextPost باشه، کدنویس های متفرقه و غیررسمی اینکار رو انجام بدن و تحت نسخه های غیر رسمی منتشر کنند.

لینک به دیدگاه

امروز یکی از پیج ها نیاز به لاگین مجدد داشت اما وارد نمیشه همش میگه Please goto لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. and pass checkpoint!

کسی میدونه مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، artaalipour گفته است :

امروز یکی از پیج ها نیاز به لاگین مجدد داشت اما وارد نمیشه همش میگه Please goto لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. and pass checkpoint!

کسی میدونه مشکل چیه؟

درود.

زمانی که فعالیت های زیادی انجام بدید روی اکانت، اینستاگرام روی اون اکانت حساس میشه و باعث میشه به عنوان اسپمر علامت گذاری کنه اکانت رو. بهتره برای حداقل یک یا دو روز، اکانت رو Deactive کنید. از تمامی دستگاه ها و مرورگرها Log out کنید و بعد فقط از طریق اسکریپت لاگین کنید.

اگر مشکل لاگین همچنان باقی بود، موقع لاگین از پروکسی استفاده کنید.

بعد از لاگین هم تا چند روز بهتره سرعت فعالیت رو خیلی بیارید پایین تا اکانت برای همیشه مسدود نشه. برای مثال 5 کامنت در هر ساعت یا 10 لایک در هر ساعت. همچنین در صفحه تنظیمات ماژول هم بهتره گزینه Delay رو تیک بزنید تا فعالیت ها فاصله زمانی یکسانی نداشته باشند که انگار ربات داره اون فعالیت ها رو انجام میده. اون گزینه باعث میشه فعالیت ها با فاصله زمانی متفاوت انجام بشه که بیشتر نشون بده اکانت مربوط به یک انسان هست نه یک ربات و اسپمر.

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال فنی !!!!!!

من اومدم توی فایل منیجر سی پنل و با این صحنه مواجه شدم !!!!

اینارو پاک کنم ؟  خیلی هستش شاید بیشتر از 10,000 تا بشه

c.png

لینک به دیدگاه

در در 3 آذر 1397 در 16:05، Masih گفته است :

درود.

زمانی که فعالیت های زیادی انجام بدید روی اکانت، ...

من توی یه اسکریپت دیگه قبلا اکانت رو داشتم دوباره اونجا لاگین کردم استارت کردم الان داره فالو میکنه و مشکلی نداره فکر میکنم از اسکریپت باشه چون پراکسی که قبول نمیکنه و برای اکانت شخصی خودم هم همین ارور رو داد

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Salardarvishi گفته است :

سلام یه سوال فنی !!!!!!

من اومدم توی فایل منیجر سی پنل و با این صحنه مواجه شدم !!!!

اینارو پاک کنم ؟  خیلی هستش شاید بیشتر از 10,000 تا بشه

درود.

این فایل ها به دلیل دستور کران جاب ایجاد می شن. داخل متن دستور باید ذکر کنید که فایل ساخته بشه یا خیر. دستور رو به این صورت ویرایش کنید مشکل حل میشه. ولی باید فایل های قبلی رو پاک کنید.

با تغییر دستور کران جاب به این دستور دیگه فایل جدیدی ساخته نمیشه.

wget --quiet -O /dev/null http://site.ltd/cron

لینک به دیدگاه

سلام تا به حال روی سرور مجازی ویندوز ارسال ویدیو تست کردید ؟؟

من ffmpeg و ffprobe رو نصب کردم تو روت اسکریپ و از طریق cmd به دستورات ffmpeg دسترسی دارم

و فایل کانفیگ برای شناسایی ffmpeg درست معرف کردم

اما اسکریپ ارور Command is required  بهم میده موقع اپلود کردن ویدیو چیکار کنم

لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، alifar گفته است :

سلام تا به حال روی سرور مجازی ویندوز ارسال ویدیو تست کردید ؟؟

من ffmpeg و ffprobe رو نصب کردم تو روت اسکریپ و از طریق cmd به دستورات ffmpeg دسترسی دارم

و فایل کانفیگ برای شناسایی ffmpeg درست معرف کردم

اما اسکریپ ارور Command is required  بهم میده موقع اپلود کردن ویدیو چیکار کنم

لطفا کمک کنید

درود.

بسیاری از دوستان تست کردن و کار کرده.

بعد از اینکه نرم افزار FFMPEG رو نصب کردید، باید وارد بخش ویرایش پکیج بشید و امکان ارسال ویدیو رو برای اون پکیج فعال کنید. اکانت مدیریت کل این اسکریپت پکیج گاما هست. وارد این پکیج بشید، امکان ارسال ویدیو رو فعال کنید و گزینه Save and update subscribe رو کلیک کنید.

همچنین داخل تنظیمات عمومی اسکریپت هم بگردید امکان ویدیو از اونجا هم قابل مدیریت هست.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

بعد از اینکه نرم افزار FFMPEG رو نصب کردید، باید وارد بخش ویرایش پکیج بشید و امکان ارسال ویدیو رو برای اون پکیج فعال کنید. اکانت مدیریت کل این اسکریپت پکیج گاما هست. وارد این پکیج بشید، امکان ارسال ویدیو رو فعال کنید و گزینه Save and update subscribe رو کلیک کنید.

همچنین داخل تنظیمات عمومی اسکریپت هم بگردید امکان ویدیو از اونجا هم قابل مدیریت هست.

ممنون بابت جوابتون اما امتحان کردم نشد

گذینه ویدیو اضافه شده اما نمیدونم از چیه Command is required  میده

FFMPEG مطمینم نصبه و تو مسیر روت خود اسکریپته

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

الان پیام خطا عوض شده و PHP config error. Empty file میده

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...