رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

ll

در 58 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

1. اگه روی اکانت اینستاگرام، شماره تلفن تنظیم کردید، حذفش کنید. فقط یک ایمیل اضافه کنید و حتما هم ایمیل رو از طریق لینکی که فرستاده میشه به اون ایمیل، تأیید کنید.
  2. از اون اکانت، از مرورگر و اپلیکیشن موبایل Logout کنید و فقط و فقط از طریق اسکریپت به اون اکانت لاگین کنید.
  3. گاهی اوقات ممکنه خطاهایی مثل Consent Error و ... موقع لاگین کردن دریافت کنید که چندبار تلاش کنید اکانت اضافه خواهد شد.
  4. اگر هم همچنان مشکل داشتید، سعی کنید یک پروکسی از نوع http یا https رو به اسکریپت معرفی کنید و موقع لاگین از اون استفاده کنید. فقط این پروکسی باید کاملا فعال و در دسترس باشه وگرنه فایده ای نداره!

ممنون از پاسختون

موبایل رو حذف کردم ولی هنگام اضافه کردن میاد که کد داخل ایمیل رو وارد کنید ، کد به ایمیل ارسال میشه ولی نمیشه داخل ربات کد رو وارد کرد

شماره 2 رو هم انجام دادم نشد

شماره 4 رو هم انجام دادم باز هم کد میفرسته

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 2 ساعت قبل، aminwifi گفته است :

ll

ممنون از پاسختون

موبایل رو حذف کردم ولی هنگام اضافه کردن میاد که کد داخل ایمیل رو وارد کنید ، کد به ایمیل ارسال میشه ولی نمیشه داخل ربات کد رو وارد کرد

شماره 2 رو هم انجام دادم نشد

شماره 4 رو هم انجام دادم باز هم کد میفرسته

درسته خب ، به همین دلیل گفتم شماره موبایل رو حذف کنید و فقط ایمیل باشه. چون معمولا واسه موبایل کد رو نمی فرسته ولی توی ایمیل کد میاد. کد هم که فرستاد داخل اسکریپت که بخش کد رو آورده می تونید کد رو بزنید.

زمانی که موقع لاگین با اسکریپت ازتون درخواست کد کرد، وارد کنید نباید مشکلی باشه. اگه بعد از وارد کردن کد، اروری که گفتم داد، دو سه بار هم تلاش کنید حتما جواب میده. قبلا چنین مشکلی برای خودم هم پیش اومده. دو سه بار پشت سر هم لاگین کنید حل میشه خودش.

لینک به دیدگاه

سلام آقا دیندار . آقا من اینو دانلود کردم بالا اوردم رو سایت الان اتو لایک و کامنت اینا اصلا کار نمیکنه استارت میزنم نه اروری میده نه چیزی فقط لایک اینا نمیکنه تنظیمات # اینا رو هم انجام دادم مشکل از چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

درسته خب ، به همین دلیل گفتم شماره موبایل رو حذف کنید و فقط ایمیل باشه. چون معمولا واسه موبایل کد رو نمی فرسته ولی توی ایمیل کد میاد. کد هم که فرستاد داخل اسکریپت که بخش کد رو آورده می تونید کد رو بزنید.

زمانی که موقع لاگین با اسکریپت ازتون درخواست کد کرد، وارد کنید نباید مشکلی باشه. اگه بعد از وارد کردن کد، اروری که گفتم داد، دو سه بار هم تلاش کنید حتما جواب میده. قبلا چنین مشکلی برای خودم هم پیش اومده. دو سه بار پشت سر هم لاگین کنید حل میشه خودش.

ارده کد رو میفرسته به ایمیل ولی در اسکریپت از من کد نمیخواد! 

لینک به دیدگاه

در در 18 مهر 1397 در 10:49، aminwifi گفته است :

ارده کد رو میفرسته به ایمیل ولی در اسکریپت از من کد نمیخواد! 

نسخه اسکریپت شما قدیمیه ، نسخه 4.2 رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام من تمامی موارد رو انجام دادم اما ماژول ها نمایش داده نمیشوند لطفا راهنمایی کنید
در فایل زیپی که از بیست اسکریپت دانلود کردم فایلی به نام skins وجود دارد که در موردش آموزش ندادید

lpak_5545.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mohammadebrahimi گفته است :

سلام من تمامی موارد رو انجام دادم اما ماژول ها نمایش داده نمیشوند لطفا راهنمایی کنید
در فایل زیپی که از بیست اسکریپت دانلود کردم فایلی به نام skins وجود دارد که در موردش آموزش ندادید

درود.

ماژول ها رو فعال کنید، در صفحه پکیج ها ماژول ها رو برای پکیج گاما تیک بزنید و کلید Save and update subscribers رو کلیک کنید.

اگر همچنان نمایش داده نشد، Ctrl + F5 رو بزنید!

پوشه ی Skins حاوی قالب برای سایت هست. در صفحه اول این تاپیک آموزش استفاده از قالب رو قرار دادم مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، دنده دستی گفته است :

منم poedit و نصب کردم همین مشکل و دارم

درود.

داخل همین تاپیک فایل های فارسی و نسخه های فارسی این اسکریپت قرار داده شده. بگردید پیدا می کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من اسکریپت رو دو ماهه استفاده میکنم سرعتشم خوبه فقط به یک مشکلی خوردم موقعی که ماژول اتورپست تنظیم میکنم و سیو رو میزنم با چنین پیغامی رو به رو میشم

به نظرتون مشکل از کجاست؟

قبلا به درستی کار میکرد

Screenshot%20(25).pngScreenshot%20(26).png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farhadbastami گفته است :

واقعا اموزشاتون عالین 

چطوری میتونیم اسکریپت رو ترجمه کنیم به فارسی ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

s8.picofile.com/file/8338689100/plugins.rar.html

تاپیگ را کامل مطاله کنید راهنمایی برای ترجمه و تغییر فونت و.. توضیح داده شده;)

لینک به دیدگاه

در در 26 مهر 1397 در 23:19، saman700 گفته است :

s8.picofile.com/file/8338689100/plugins.rar.html

تاپیگ را کامل مطاله کنید راهنمایی برای ترجمه و تغییر فونت و.. توضیح داده شده;)

ممنون

لینک به دیدگاه

در در 23 مهر 1397 در 05:18، Masih گفته است :

درود.

داخل همین تاپیک فایل های فارسی و نسخه های فارسی این اسکریپت قرار داده شده. بگردید پیدا می کنید.

سلام داداش میخوام سایتو فارسی کنم

تمام مراحل رفتیم ولی فونت نمیگیره وقتی تو body فونت میدیم فونت اعمال نمیشه به هیچ یک از تگ ها هم اختصاصی فونت ندادیم ولی اگه اختصاصی یکی یکی به تگ ها فونت میدیم قبول میکنه ممنون میشم یا اینجا یا تلگرام راهنمایی کنید 

FarhadBastami@

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، farhadbastami گفته است :

سلام داداش میخوام سایتو فارسی کنم

تمام مراحل رفتیم ولی فونت نمیگیره وقتی تو body فونت میدیم فونت اعمال نمیشه به هیچ یک از تگ ها هم اختصاصی فونت ندادیم ولی اگه اختصاصی یکی یکی به تگ ها فونت میدیم قبول میکنه ممنون میشم یا اینجا یا تلگرام راهنمایی کنید 

FarhadBastami@

درود.

زمانی که کلس ها و آی دی ها داخل CSS براشون یک فونت مخصوص تعریف بشه، تنها زمانی امکان تغییر فونت از طریق سلکتورهای عمومی مثل html و body امکان تغییر فونت هست که از !important هم استفاده بشه.

برای Nextpost این کارو بکنید بهتره :

بعد از معرفی فونت ها به قالب و پنل مدیریت، داخل تمامی فایل های CSS بگردید، اون font-family هایی که صرفا برای متن هستند (نه برای آیکن ها) رو به نام فونت جدیدتون تغییر بدید مشکل حل میشه. نهایتا شاید 50 تا font-family بخواهید تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی پروکسی برای این اسکریپت میفروشه ؟؟؟
اگه کسی پروکسی  اختصاصی برای 100 اکانت میفروشه اطلاع بده و قیمت بگه

لینک به دیدگاه

در در 18 مرداد 1397 در 18:58، Masih گفته است :

wget -- spider -O - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. >/dev/null 2>&1

سلام  هاستینگ من کرون هارو بلاک میکنه و زیر 30دقیقه نمیتونم تنظیم کنم. سایت یا برنامه ای براش وجود نداره؟ سرور مجازی ویندوز هم دارم رو اونم با xamp سایت ران کردم ولی کرون نمیشه ست کرد راهی بلد نیسیتید؟

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون جناب دیندار واقعا ممنونم از زحماتتون برای آموزش این اسکریپت

متاسفانه یکی از هاستینگ های منم کرون هارو بلاک میکنه و نمیزاره اجرا بشن ، میگه کدشو داخل php بزنید و سپس آدرسشو اینجا وارد کنید
ولی من از برنامه نویس php هم پرسیدم ، گفت نمیشه همچین کاری کرد

چکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

@instarun @toosi

درود.

بهتره از سایت های کران جاب آنلاین استفاده کنید. شما فقط کافیه آدرس کران مربوط به اسکریپت رو اجرا کنید تا فعالیت هاشو بتونه انجام بده. نیازی به فرمان های اضافه داخل دستور کران جاب نیست. فقط آدرس nextpostsite.ltd/cron اجرا بشه کافیه.

لینک به دیدگاه

سلام

من اسکریپت نصب کردم و تمامی تنظیمات ffmpeg و ... انجام شده و ران هست توی فایل کانفیگ هم آدرس تنظیم شده

اما هنگامی که ویدیو ارسال میکنم که آپلود بشه به خطا unable to load ffprobe بر میخورم . 

ممنون میشم راهنماییم کنید .

البته باید بگم که توی ماژول ریپست مشکلی نیست و ارسال ویدیو انجام میشه ( این خطا فقط هنگام آپلود هست )

لینک به دیدگاه

بچه ها من اسکریپت نصب کردم واسه پروکسی از چندین سایت هم استفاده کردم ولی هنوز موفق نشدم هیچ اکانتی رو به اسکریپت اضافه کنم  از چند صد پروکسی که از سایت های پروکسی رایگان تست کردم فقط یکی وصل شد که با اون یکی هم نتونستم اکانت اضافه کنم
اگه کسی میتونه توی زمینه پروکسی کمکی کنه هزینشو بگه میدم فقط مشکل مارو حل کنه بتونیم 50 تا سی تا پروکسی داشته باشیم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، aliazad73 گفته است :

بچه ها من اسکریپت نصب کردم واسه پروکسی از چندین سایت هم استفاده کردم ولی هنوز موفق نشدم هیچ اکانتی رو به اسکریپت اضافه کنم  از چند صد پروکسی که از سایت های پروکسی رایگان تست کردم فقط یکی وصل شد که با اون یکی هم نتونستم اکانت اضافه کنم
اگه کسی میتونه توی زمینه پروکسی کمکی کنه هزینشو بگه میدم فقط مشکل مارو حل کنه بتونیم 50 تا سی تا پروکسی داشته باشیم

البته فقط به پروکسی بستگی نداره
به کیفیت هاست یا سرور مجازی که استفاده میکنی هم بستگی داره . اول از سرویست مطمئن شو

برای مثال من رو سرور مجازی که دارم و با DirectAdmin + Nginx + MariaDB + Php 7.1 فعاله .

همون مرتبه اول که اسکریپت را نصب کردم اسکریپت بدون مشکل فعال شد . اکانت اضافه شد و همه ماژول ها سالم کار میکنن. بدون پروکسی
در صورتکی که رو هاست اشتراکی سی پنل دیگه که دارم چون منابع کمه کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، saman700 گفته است :

در صورتکی که رو هاست سی پنل دیگه که دارم چون منابع کمه کار نمیکنه

درود.

البته منابع زیاد مهم نیست. مهم کانفیگ و تنظیمات سرور هست. روی سرور هم دوستان زیادی مشکل داشتن تاحالا که با تغییر کانفیگ مشکلاتشون حل شده ;)

لینک به دیدگاه

سلام 

واقعا خسته نباشی برای توضیحات کامل و دقیقت

فایل پوسته رو فارسی کردم شاید به درد کسی خورد

بعد یه سوال فنی . من هرچی پ/ر/کککسی ست میکنم قبول نمیکنه ! انواع پورت هم امتحان کردم . 80 - 1080 - 8080 

روی Cpanel نصب هستش

next_post.png

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...