رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

در 17 ساعت قبل، milads گفته است :

ممنون از توجهتون

محبت میکنید نحوه ی اتصال پروکسی های مختلف رو هم بفرمایید

در صفحه ی اول این تاپیک توضیح دادم به همراه تصویر که چطور پروکسی جدید اضافه کنید.

ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید اینه که پورت پروکسی باید توسط سرورتون قابل دسترسی باشه. اکثر هاستینگ ها، اجازه ی استفاده از پورت 80 رو بهتون میدن. که در اینصورت باید پروکسی هایی پیدا و اضافه کنید که پورت اونها 80 باشه. در سرور مجازی این امکان وجود داره که خودمون پورت ها رو کنترل کنیم که در اینصورت پروکسی های زیادی رو میشه استفاده کرد.

وارد لینک زیر بشید و پروکسی هایی که در ستون Port اونها 80 هست استفاده کنید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

مثلا :

http://87.175.43.82:80

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در در 15 شهریور 1397 در 13:27، Masih گفته است :

در صفحه ی اول این تاپیک توضیح دادم به همراه تصویر که چطور پروکسی جدید اضافه کنید.

ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید اینه که پورت پروکسی باید توسط سرورتون قابل دسترسی باشه. اکثر هاستینگ ها، اجازه ی استفاده از پورت 80 رو بهتون میدن. که در اینصورت باید پروکسی هایی پیدا و اضافه کنید که پورت اونها 80 باشه. در سرور مجازی این امکان وجود داره که خودمون پورت ها رو کنترل کنیم که در اینصورت پروکسی های زیادی رو میشه استفاده کرد.

وارد لینک زیر بشید و پروکسی هایی که در ستون Port اونها 80 هست استفاده کنید.

مثلا :

http://87.175.43.82:80

ممنون عزیز

پروکسی ها رو تونستم اضافه کنم .

و اینکه چطوری میتونم تنظیم کنم که افرادی که هشتگ خاصی رو لایک کردن فالو کنه ؟ یا اگه تو پیج هدفی کامنت گذاشتن فالو کنه ؟
آیا هم چین تنظیماتی برای ماژول ها هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر دوستان . 

وقت بخیر . 

دوست عزیز  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ممنون از راهنمایی تان در این تایپیک . 

ما اسکریپت را نصب کردیم به ۳ مشکل زیر برخورد کردیم . لطف میکنید که ما را راهنمایی کنید : 

۱- ما هر پروکسی که وارد میکنیم مدام با ارور پروکسی معتبر نیست یا فعال است مواجه میشویم . از سایت های مختلف استفاده کردیم اما همه شون این ارور را میدن . دلیل بروز این مشکل چی هست ؟ چه طور میتونیم این مشکل را رفع کنیم ؟ 

۲- وقتی میخواهیم حساب اینستگرام جدید اضافه کنیم با ارور ذیل مواجه میشویم : 

لطفا بروید به  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  و با مجوز عبور کنید.

باید چه کنیم ؟ 

۳- بخش لغو دنبال کردن با اینکه فعال کردیم و تنظیماتش را انجام دادیم کار نمی کند و کسانی که ما را فالو نکردن را انفالو نمی کنه !!! حتی در بخش گزارش های این قسمت هم چیزی درج نکرده است . 

لطفا برای این سه مشکل راهنمایی بفرمایید . 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، milads گفته است :

ممنون عزیز

پروکسی ها رو تونستم اضافه کنم .

و اینکه چطوری میتونم تنظیم کنم که افرادی که هشتگ خاصی رو لایک کردن فالو کنه ؟ یا اگه تو پیج هدفی کامنت گذاشتن فالو کنه ؟
آیا هم چین تنظیماتی برای ماژول ها هست ؟

درود مجدد.

در حال حاضر هیچ یک از ماژول ها چنین قابلیتی رو ندارند.

تنها راه فالو و لایک کردن دیگر کاربران اینستاگرام، از طریق معرفی هشتگ یا موقعیت مکانی پست ها صورت می گیره. و تنها افرادی شامل لایک و فالو میشن که داخل این هشتگ یا موقعیت مکانی ها پست ارسال کنند.

تا اونجایی هم که اطلاع دارم API اینستاگرام اجازه ی دسترسی به لایک کننده ها یا کامنت گذارهای پست ها رو نمی ده.

لینک به دیدگاه

@shervin_20

درود.

1. یا پروکسی وارد شده فعال و معتبر نیست، یا اینکه پورت وارد شده برای پروکسی توسط هاستینگ یا سرورتون پشتیبانی نمیشه. اگر استفاده از اون پورت توسط سرور محدود شده باشه، امکان استفاده از اون پروکسی با پورت محدود شده نخواهد بود. عموما اکثر سرورها پورت 80 رو پشتیبانی می کنند که می تونید ازشون استفاده کنید.

2. این مشکل بیشتر به دلیل مسایل فنی و سرور رخ میده. اما دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه. بهترین راه حل استفاده از پروکسی فعال و معتبر هست که سرور هم بتونه ازش استفاده کنه و محدودش نکرده باشه . یکی دیگه از راه ها به تجربه ی کاربران این اسکریپت، Deactive کردن اکانت برای مدت زمانی مثلا 3 یا 4 ساعت و بعد ورود به اکانت با اسکریپت هست.

3. بخش آنفالو کردن کسانی که شما رو فالو نکردن، فقط مربوط به اون افرادی هست که خوده اسکریپت اونها رو فالو کرده. زمانی که توسط ماژول فالو کردن خودکار ، افرادی رو فالو کنید، توسط بخش آنفالو کردن می تونید افرادی که فالوبک ندادن رو آنفالو کنید. البته این امکان رو در دو سه نسخه ی اخیر تست کردم و دقیق اطلاع ندارم که شیوه ی کار این بخش رو تغییر دادن یا خیر.

ولی در کل پیشنهاد من به شما اینه که برای استفاده از این اسکریپت به صورت حرفه ای، یک سرور مجازی تهیه کنید و اسکریپت رو داخلش نصب کنید تا علاوه بر امکانات مدیریتی زیاد و نصب نرم افزارهایی مانند FFMPEG ، بتونید روی پورت های قابل استفاده برای پروکسی ها هم کنترل بیشتری داشته باشید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان افزونه درگاه زرین پال-پی.ای ار-نکست پی دارم هرکدام 50ت میفروشم...

کسی هست اینجا شمسی سازی کرده باشه؟

@Masih عزیز روش کار کردید؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من همه موارد را نصب کردم .ربات هم فعال هست ولی نمیدونم چرا بیشتر عملیات لایک و فالو و گاها کامنت را  انجام نمیده و ارور  

Something went wrong
Feedback require
میده
من برای هر عملیات مثل لایک یا فالوو یا کامنت همزمان حدود ده هشتگ و ده مکان و ده پیج  را تعریف میکنم
لینک به دیدگاه

درخواست نصب صحیح این اسکریپت رو دارم

آیا مسیح جان این اسکریپت رو برای بنده نصب میکنید ؟

متشکرم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، A B A D A N گفته است :

متشکرم

درود عزیز،

آخرین نسخه ی اسکریپت رو دانلود و داخل فایل منیجر آپلود کنید. بعد اطلاعات cPanel رو پیام خصوصی کنید. تا فردا اگر وقتم آزاد شد یه بررسی می کنم.

لینک به دیدگاه

در در 17 شهریور 1397 در 15:28، bamapishraft گفته است :

با سلام

من همه موارد را نصب کردم .ربات هم فعال هست ولی نمیدونم چرا بیشتر عملیات لایک و فالو و گاها کامنت را  انجام نمیده و ارور  

Something went wrong
Feedback require
میده
من برای هر عملیات مثل لایک یا فالوو یا کامنت همزمان حدود ده هشتگ و ده مکان و ده پیج  را تعریف میکنم

سلام

٢٤ ساعت فعاليت ربات رو متوقف كنيد بعد از ٢٤ ساعت با پروكسي فعال كنيد مشكل برطرف ميشه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، A B A D A N گفته است :

متشکرم

سلام

اگر مسيح جان وقت نكردن پيام بدين براتون نصب كنم.موفق باشيد

لینک به دیدگاه

در در 17 شهریور 1397 در 00:23، Masih گفته است :

@shervin_20

درود.

1. یا پروکسی وارد شده فعال و معتبر نیست، یا اینکه پورت وارد شده برای پروکسی توسط هاستینگ یا سرورتون پشتیبانی نمیشه. اگر استفاده از اون پورت توسط سرور محدود شده باشه، امکان استفاده از اون پروکسی با پورت محدود شده نخواهد بود. عموما اکثر سرورها پورت 80 رو پشتیبانی می کنند که می تونید ازشون استفاده کنید.

2. این مشکل بیشتر به دلیل مسایل فنی و سرور رخ میده. اما دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه. بهترین راه حل استفاده از پروکسی فعال و معتبر هست که سرور هم بتونه ازش استفاده کنه و محدودش نکرده باشه . یکی دیگه از راه ها به تجربه ی کاربران این اسکریپت، Deactive کردن اکانت برای مدت زمانی مثلا 3 یا 4 ساعت و بعد ورود به اکانت با اسکریپت هست.

3. بخش آنفالو کردن کسانی که شما رو فالو نکردن، فقط مربوط به اون افرادی هست که خوده اسکریپت اونها رو فالو کرده. زمانی که توسط ماژول فالو کردن خودکار ، افرادی رو فالو کنید، توسط بخش آنفالو کردن می تونید افرادی که فالوبک ندادن رو آنفالو کنید. البته این امکان رو در دو سه نسخه ی اخیر تست کردم و دقیق اطلاع ندارم که شیوه ی کار این بخش رو تغییر دادن یا خیر.

ولی در کل پیشنهاد من به شما اینه که برای استفاده از این اسکریپت به صورت حرفه ای، یک سرور مجازی تهیه کنید و اسکریپت رو داخلش نصب کنید تا علاوه بر امکانات مدیریتی زیاد و نصب نرم افزارهایی مانند FFMPEG ، بتونید روی پورت های قابل استفاده برای پروکسی ها هم کنترل بیشتری داشته باشید.

موفق باشید.

سلام و درود . 

ممنون دوست عزیز که پاسخ دادید . 

۱- ما چندین پروکسی مختلف را استفاده کردیم با پورت های مختلف اما هیچ کدام کار نداد !!! حتی با پورت ۸۰ هم چند تا پروکسی مختلف چک کردیم اما جواب نداد . چه کنیم ؟ پروکسی از کجا تهیه کنیم که جواب بدهد ؟ 

۳- بخش انفالو همین طور هست که شما می فرمایید باید کسانی که اسکریپت فالو کرده و اونها ما را فالو نکردن را آنفالو کند اما چنین اتفاقی نمی افتد و عملا کار نمی کند . برای حل این موضوع باید چه کنیم ؟ 

لطف میکنید راهنمایی کنید ؟

این اسکریپت را میشه روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازی کرد ؟ به چه صورت ؟ 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، shervin_20 گفته است :

سلام و درود . 

ممنون دوست عزیز که پاسخ دادید . 

۱- ما چندین پروکسی مختلف را استفاده کردیم با پورت های مختلف اما هیچ کدام کار نداد !!! حتی با پورت ۸۰ هم چند تا پروکسی مختلف چک کردیم اما جواب نداد . چه کنیم ؟ پروکسی از کجا تهیه کنیم که جواب بدهد ؟ 

۳- بخش انفالو همین طور هست که شما می فرمایید باید کسانی که اسکریپت فالو کرده و اونها ما را فالو نکردن را آنفالو کند اما چنین اتفاقی نمی افتد و عملا کار نمی کند . برای حل این موضوع باید چه کنیم ؟ 

لطف میکنید راهنمایی کنید ؟

این اسکریپت را میشه روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازی کرد ؟ به چه صورت ؟ 

درود مجدد.

1. اول باید مطمئن باشید که پروکسی که وارد کردید فعال باشه.پروکسی های رایگان بعضا ممکنه محدودیت استفاده داشته باشند و چون لیست ها به صورت رایگان در نت پخش میشه، مصرف کنندگان زیادی دارند. دلیل بعدی برای کار نکردن پروکسی HTTP ممکنه از طرف خوده سرور باشه که محدودیت برای پورت ها در نظر گرفته باشه. اما چون پورت 80 از پورت های پیش فرض هر وب سایتی هست، بعید میدونم مسدود باشه در هاستینگ.

برای این مورد، اول بهتره که روی سرور مجازی سایت رو راه اندازی کنید. شاید با نصب روی سرور مجازی کلا مشکلات لاگین حل بشه و نیازی به پروکسی هم نباشه حتی.

ولی برای خرید پروکسی HTTP بهتره کمی در بین سایت های فروش پروکسی بگردید. بعضی از این گونه وب سایت ها می فروشند که اگر خواستید می تونید بخرید.

2. برای آنفالو کردن باید مدت بیشتری صبر کنید. بخش آنفالوی خودکار این اسکریپت، بعد از چند روز افرادی که فالو کرده رو بررسی می کنه و اونهایی که فالوبک ندادن رو آنفالو می کنه. قاعدتا هم باید چند روزی صبر کنه تا افرادی که فالو کرده ، فالوبک بدن. وگرنه فالو کردن و آنفالو کردن سریع فایده ای نداره و افرادی که فالو شدن فرصت ندارن فالو بک بدن.

در نهایت هم بله می تونید روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازیش کنید. فقط قبل از نصب و استفاده اسکریپت روی یک سرور مجازی، باید قابلیت وب سرور رو فعال و راه اندازی کرده باشید. در هنگام خرید سرورهای مجازی، می تونید سفارش بدید خوده هاستینگ کانفیگ رو انجام بده یا اینکه داخل گوگل در سایت های فارسی و انگلیسی هم سرچ کنید تا آموزش نصب تصویر و ویدیویی رو مشاهده کنید.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

1. اول باید مطمئن باشید که پروکسی که وارد کردید فعال باشه.پروکسی های رایگان بعضا ممکنه محدودیت استفاده داشته باشند و چون لیست ها به صورت رایگان در نت پخش میشه، مصرف کنندگان زیادی دارند. دلیل بعدی برای کار نکردن پروکسی HTTP ممکنه از طرف خوده سرور باشه که محدودیت برای پورت ها در نظر گرفته باشه. اما چون پورت 80 از پورت های پیش فرض هر وب سایتی هست، بعید میدونم مسدود باشه در هاستینگ.

برای این مورد، اول بهتره که روی سرور مجازی سایت رو راه اندازی کنید. شاید با نصب روی سرور مجازی کلا مشکلات لاگین حل بشه و نیازی به پروکسی هم نباشه حتی.

ولی برای خرید پروکسی HTTP بهتره کمی در بین سایت های فروش پروکسی بگردید. بعضی از این گونه وب سایت ها می فروشند که اگر خواستید می تونید بخرید.

2. برای آنفالو کردن باید مدت بیشتری صبر کنید. بخش آنفالوی خودکار این اسکریپت، بعد از چند روز افرادی که فالو کرده رو بررسی می کنه و اونهایی که فالوبک ندادن رو آنفالو می کنه. قاعدتا هم باید چند روزی صبر کنه تا افرادی که فالو کرده ، فالوبک بدن. وگرنه فالو کردن و آنفالو کردن سریع فایده ای نداره و افرادی که فالو شدن فرصت ندارن فالو بک بدن.

در نهایت هم بله می تونید روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازیش کنید. فقط قبل از نصب و استفاده اسکریپت روی یک سرور مجازی، باید قابلیت وب سرور رو فعال و راه اندازی کرده باشید. در هنگام خرید سرورهای مجازی، می تونید سفارش بدید خوده هاستینگ کانفیگ رو انجام بده یا اینکه داخل گوگل در سایت های فارسی و انگلیسی هم سرچ کنید تا آموزش نصب تصویر و ویدیویی رو مشاهده کنید.

ممنون . برای دریافت پروکسی شما کجا را معرفی میکنید که بتوانیم مشکل را رفع کنیم ؟ 

برای انفالو بالای یک ماه هست که صبر کرده ایم اما هیچ اتفاقی نیوفتاده است !!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، shervin_20 گفته است :

ممنون . برای دریافت پروکسی شما کجا را معرفی میکنید که بتوانیم مشکل را رفع کنیم ؟ 

برای انفالو بالای یک ماه هست که صبر کرده ایم اما هیچ اتفاقی نیوفتاده است !!!

معمولا هیچ سایتی که محصولات فروشی ارائه می کنه رو به کسی معرفی نمی کنم. و این سه لینکی که قرار دادم دلیل بر باکیفیت بودن یا کار کردن سرویس هاشون نیست. در واقع تأیید نمی کنم کارکرد پروکسی هاشون رو. فقط چون منحصرا نوشتند که پروکسی HTTP هم ارائه می کنند، لینک هاشون رو بهتون میدم خواستید تست کنید.

برای آنفالو هم اگه فعالیتی دیده نمیشه، ممکنه مشکل از ماژول باشه! البته تنظیمات ماژول هم ممکنه دخالتی در این مشکل داشته باشه. برای اطمینان بیشتر، ماژول رو از چند جای دیگه دانلود و تست کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی میتونه بهم تو تنظیم کرون جاب کمک کنه و برام نصب کنه؟؟؟؟

کلا با کرون جاب مشکل دارمممم و به هیچ وجه نمیتونمم اوکی کنم...چه این اسکریپت چه اسکریپت ربات همه کاره...

یه نفر که یاد داره زحمتش رو برام میکشه؟؟؟؟

من دیگه مغزم هنگ کرده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hamed_nami گفته است :

سلام خسه نباشید من کامل نصب کردم رو login زدم ولی قالب برایم بالا نمیاد

درود.

اگر در صفحه ی Login خطای 404 دریافت می کنید، در فایل منیجر فایل .htaccess رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر رو داخل این فایل قرار بدید و ذخیره کنید:

RewriteEngine On

#RewriteCond %{HTTPS} off
#RewriteRule .* https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.
#RewriteRule .* http://www.%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

Options +FollowSymLinks
Options -Indexes

RewriteCond %{SCRIPT_FILENAME} !-d  
RewriteCond %{SCRIPT_FILENAME} !-f
RewriteRule . index.php [L,QSA]

# Performace optimization

# BEGIN Compress text files
<ifModule mod_deflate.c>
  AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/xml text/css text/plain
  AddOutputFilterByType DEFLATE image/svg+xml application/xhtml+xml application/xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE application/rdf+xml application/rss+xml application/atom+xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE text/javascript application/javascript application/x-javascript application/json
  AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-font-ttf application/x-font-otf
  AddOutputFilterByType DEFLATE font/truetype font/opentype
</ifModule>
# END Compress text files

# BEGIN Expire headers
<ifModule mod_expires.c>
  ExpiresActive On
  ExpiresDefault "access plus 5 seconds"
  ExpiresByType image/x-icon "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType image/jpeg "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType image/png "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType image/gif "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType text/css "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType text/javascript "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType application/javascript "access plus 31536000 seconds"
  ExpiresByType application/x-javascript "access plus 31536000 seconds"
</ifModule>
# END Expire headers

# BEGIN Cache-Control Headers
<ifModule mod_headers.c>
  <filesMatch ".(ico|jpe?g|png|gif|swf)$">
    Header set Cache-Control "public"
  </filesMatch>
  <filesMatch ".(css)$">
    Header set Cache-Control "public"
  </filesMatch>
  <filesMatch ".(js)$">
    Header set Cache-Control "private"
  </filesMatch>
  <filesMatch ".(x?html?|php)$">
    Header set Cache-Control "private, must-revalidate"
  </filesMatch>

<filesMatch ".(woff|woff2|ttf|otf|eot)$">
    Header set Cache-Control "max-age=31536000 private, must-revalidate"
  </filesMatch>
</ifModule>
# END Cache-Control Headers

اگر این فایل رو در روت اسکریپت مشاهده نمی کنید، از بخش تنظیمات فایل منیجر، تیک نمایش فایل های مخفی رو بزنید. در ابتدای همین تاپیک به صورت تصویری هم آموزش داده شده. اگر مشکل داشتید به ابتدای این تاپیک مراجعه کنید و با دقت بخوانید.

لینک به دیدگاه

سلام من این اسکریپت را نصب کردم هیچ مشکلی هم نداره . ممنون بابت نال کردن و توضیحات دقیقی که ارائه دادین

فقط یک مشکل کوچیک دارم اونم ماژول ها است توی لینکی که توی سایت هاست ماژول Auto DM وجود نداره این لینکی هم که توی forum گذاشتین بابت ماژول ها روش میزنم File not found میده

ممنون میشم اگر بشه ماژول ارسال اتوماتیک دایرکت را قرار بدین که هم من هم بقیه افراد بتونن استفاده کنند

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان،با اجازه از مدیریت

بنده مشکل افزودن مکان رو در اسکریپت gerameasy رفع کردم

هرکس نسخه کامل و ادیت شده 1.9  رو میخواد تلگرام پی ام بده @aw3ir

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، axel گفته است :

سلام وقت بخیر در قسمت ماژول ها فایل پیوست دانلود نمیشه لطفا تصحیح کنید.

درود.

فایل قبلی به دلیل مشکلات سرور موقتا در دسترس نیست.

اما ماژول ها در فایل دانلود شده در لینک زیر وجود دارند :

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

فایل قبلی به دلیل مشکلات سرور موقتا در دسترس نیست.

اما ماژول ها در فایل دانلود شده در لینک زیر وجود دارند :

سلام در این فایل فقط 5 ماژول وجود دارد اما شما در آموزش 7 ماژول رو نصب کردید

it1s_2343.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، axel گفته است :

سلام در این فایل فقط 5 ماژول وجود دارد اما شما در آموزش 7 ماژول رو نصب کردید

it1s_2343.png

ماژول "Photo Editor" که قبلا قرار گرفته بود مشکلات امنیتی داشت که حذف شد. (در واقع ماژول رسمی نبود که از سمت طراح NextPost معرفی شده باشه بنابراین حذف شد)

ماژول Direct هم به زودی بررسی میشه و اضافه میشه. احتمالا مشکلی درباره این ماژول وجود داره که داخل فایل فشرده اضافه نشده.

از اونجایی که مسولیت خراب بودن فایل های منتشر شده داخل بیست اسکریپت بر عهده ی مدیران است، سعی شده که تا حدامکان فایل های مخرب و نامناسب و فیک از دسترس خارج شوند.

لینک به دیدگاه

سلام من طبق آموزش پیش رفتم اما ماژول ها نمایش داده نمیشوند. با روشهای مختلف پیج رو ریلود کردم اما نمایش نداد لطفا راهنمایی بفرمایید 
fffp_45654.png

lpak_5545.png

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...