رفتن به مطلب

مشکل دانلود شدن فایل صوتی نوتیفیکیشن با idm در هر بار لود صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت بخیر. هر بار که در مرورگر موزیلا یا edge  صفحه انجمنم رو باز میکنم  بصورت خودکار فایل نوتیفیکیشن بوسیله idm  برای دانلود آماده میشه. هر صفحه ای از انجمن رو که باز میکنم این اتفاق میفته. انجمن بیست اسکریپت و چندتا انجمن دیگر رو که  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این مشکل مربوط به خوده IDM هست.

تنها کاری که میشه کرد، مسدود کردن پخش این فایل صوتی توسط مرورگر هست. برای مثال در فایرفاکس چنین پنجره ای باز می شود که حق انتخاب دارید که آیا اطلاعیه نمایش داده شود یا خیر:

Screenshot_5.png.5e076afe482ae3a1e57ec17ef369dbc7.png

تابحال این موردی که گفتید برای من اتفاق نیفتاده اما احتمالا مربوط به همین قسمت هست.

از طریق کدنویسی نمیشه تعیین کرد که یک فایل یا فرمت خاص توسط IDM دانلود نشه! هر چی هست مربوط به مرورگر و خوده IDM و فرمت های تعریف شده برای این نرم افزار هست.

البته در تنظیمات اطلاعیه می تونید گزینه پخش شدن صدا در هنگام دریافت اطلاعیه رو غیرفعال کنید اما با اینکه برای من فعال هست تابحال با چنین موردی رو به رو نشدم :

Screenshot_6.png.eceafb3cf66846ec16347d57cd1ad5d4.png

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بیشتر به نظر می رسه مشکل از نسخه IDM هست! و با جستجویی که داخل وب سایت های خارجی و ایرانی کردم، مورد مشابهی گزارش نشده که بتونم طبق تجربه ی قبلی دوستان دیگه بهتون کمک کنم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

وقت بخیر. بله همونطور که اشاره کردید مشکل از idm بود. با دوتا از مرورگرها integrate نشده بود.

در ظاهر به نظر نمیرسید که مشکل از این باشه. آپدیت کردم  درست شد. باتشکر.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...