رفتن به مطلب

کرک نرم افزار Cast4me

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر. مدتیه که برای کار سمینار کارشناسیم به دنبال نرم افزاری برای استریم همزمان صدا و تصویر روی شبکه بودم که به نرم افزار Cast4me برخوردم. این نرم افزار حجمش 17 میگه و به لحاظ برنامه نویسی تا جایی که موفق شدم بررسیش کنم کد پیچیده ای نداشته. اما از اونجایی کرک بلد نیستم می خواستم ببینم کسی هست که بتونه اینو برام کرکش کنه یا نرم افزار مشابهشو بهم معرفی کنه؟ الان که این نرم افزار کرک نیست داخلش یه تایمر داره که وقتی یک ساعت وقتی که داخلش نوشته تموم میشه نرم افزار از کار میفته.

اینم لینکش:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون

ویرایش شده توسط ahs
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این نرم افزار به تازگی منتشر شده و هنوز کرک نشده. داخل سایت های روسی یک کرک براش پیدا کردم که با اسکنر آنلاین تست کردم کاملا ویروس هست! یعنی در واقع کل فایل ویروس هست و کرکی در کار نیست.

لایسنس این نرم افزار 39 دلار هست که بخواهید می تونید خریداری کنید!

ولی برنامه مشابه هم وجود داره :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 5
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این نرم افزار به تازگی منتشر شده و هنوز کرک نشده. داخل سایت های روسی یک کرک براش پیدا کردم که با اسکنر آنلاین تست کردم کاملا ویروس هست! یعنی در واقع کل فایل ویروس هست و کرکی در کار نیست.

لایسنس این نرم افزار 39 دلار هست که بخواهید می تونید خریداری کنید!

ولی برنامه مشابه هم وجود داره :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خوب توی ایران که با این وضعیت درگاه های پرداخت بین المللی چیزی نمیشه خرید:( مرسی بابت نرم افزار جایگزین. تست که کردم نتیجه ش رو میگم. مرسی

لینک به دیدگاه

اگه صرفا مشکل نحوه پرداخت داشته باشید می تونید از وب سایت های معتبری که خرید و پرداخت ارزی و بین المللی انجام میدن کمک بگیرید.

ولی اگه مشکل بودجه هست که بهتره از نرم افزارهای مشابه استفاده کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

اگه صرفا مشکل نحوه پرداخت داشته باشید می تونید از وب سایت های معتبری که خرید و پرداخت ارزی و بین المللی انجام میدن کمک بگیرید.

ولی اگه مشکل بودجه هست که بهتره از نرم افزارهای مشابه استفاده کنید.

نرم افزاری که معرفی کردید برای اینکار من نبود. من میخوام تصویر رو از DVB کارتم که ایکس ویژن هستش کانالها رو بگیرم و با پورت http روی شبکه بفرستم تا اون یکی کامپیوترم که توی یه اتاق دیگه س تصویر و صدا رو بگیره. نرم افزاری در این خصوص دارید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...