رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من تازه یه قالبwhmcsخرداری کردم لطفا راهنمایی کنید چطور متن های قالب رو ویرایش کنم واگه کار سختی می شه کسی با پرداخت هزینه این کارو برام انجام بدهلطفا راهتنمای کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به انجمن بیست اسکریپت خوش اومدید.

قبل از هر چیز باید مطلع باشید که در صورت خریداری یک محصول، وظیفه پشتیبانی و پاسخ گویی به مشکلات مربوط به اون محصول، صرفا بر عهده فروشنده محصول هست!

اما به هر حال، قالب های WHMCS در پوشه اصلیشون یه سری فایل ها با پسوند tpl وجود داره. این فایل ها رو توسط نرم افزار متنی مثل نوت پد ویندوز یا NotePad++ باز کنید و کلمات مورد نظر رو ویرایش کنید. و اگر هم کلمه مورد نظر داخل فایل قالب نبود، احتمالا توسط فایل زبان در پوشه lang می تونید ترجمه ها رو تغییر بدید.

برای پیدا کردن راحت تر کلمات در یک قالب، می تونید از امکان Find in Files برنامه NotePad++ استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...
در در 6 مرداد 1397 در 17:33، shayanhost گفته است :

باسلام

من تازه یه قالبwhmcsخرداری کردم لطفا راهنمایی کنید چطور متن های قالب رو ویرایش کنم واگه کار سختی می شه کسی با پرداخت هزینه این کارو برام انجام بدهلطفا راهتنمای کنید

سلام موفق شدید در این زمینه راحلی پیدا کنین؟،چون منم الان دقیقا همین مشکل شمارو دارم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، tag گفته است :

دوست عزیز،فقط باید notepad++ نصب کنید و وارد محتویات قالب شوید و فایل ها با پسوند .tpl ویرایش کنید.

برای ویرایش مطالب داخل سایت از طریق notepad++ برام نسبتا راحت هستش ولی برای تغییر فونت چون نیاز ب پیکر بندی ها داره برای همون از پسش بر نمیام،شما خودتون یا کسی رو آشنا دارید برام کارای تغییر فونت رو انجام بده؟کارم حسابی گیره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...