رفتن به مطلب

مشکل در قالب Avada

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده قالب اوادا رو از سایت دانلود کردم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بعد که نصب کردم همه چی خوب و عالیه .

تنها مشکل من عدم نمایش بعضی از امکانات پنل تنظیمات تم اوادا هست.

مثلا تو قسمت بلاگ من نمیتونم بلاگ رو تنظیم کنم و  تو قسمت بلاگ هام همه نوشته هام عکس  هاش بزرگ هست و ضاحر grid منو بهم ریخته .تنظیمات رو نمیتونم ببینم.

گیف زیر بیانگر کامل توضیح واضحی از مشکل من هست.

avada.gif

ویرایش شده توسط mazandaran
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

گیف یا تصویری از مشکلتون که گفتید رو قرار ندادید!

ولی در کل امکانات قالب های وردپرسی در چندین بخش قابل تنظیم هستند :

1. پنل تنظیمات خود قالب
  2. بخش سفارشی سازی وردپرس (اکثر قالب ها تنظیماتی رو داخل این بخش اضافه می کنند)
  3. افزونه وابسته پنل تنظیمات. برخی از صفحات تنظیمات قالب ها، توسط افزونه هایی تحت عنوان framework نوشته میشن که نمایش این پنل تنظیمات، نیازمند نصب افزونه معرفی شده توسط طراح هست.

در خصوص برگه ها، در قسمت "قالب های برگه" (در هنگام افزودن یا ویرایش برگه)، امکان انتخاب نوع برگه وجود داره. این قالب برگه می تونه محتوا یا کاربرد یک صفحه رو کلا تغییر بده. برای وبلاگ هم احتمال اینکه حالت های وبلاگی دیگه به صورت قالب برگه باشند هم هست.

قالب رو تست نکردم تاحالا متاسفانه، ولی درکل جاهایی که میشه تنظیمات قالب رو انجام داد این موارد هستند.

حالا اگه تنظیمات رو پیدا کردید اما کار نمی کنه، می تونه مشکل از تداخل با افزونه ها باشه. یا حتی ممکنه یک باگ وجود داشته باشه که نصب آخرین نسخه شاید بتونه مشکل رو حل کنه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ و اهمیتتون به مشکل من چرا گیف رو گزاشتم اگه پیوست نکردم دلیلش این بود گه گیف رو آپلود میکردم میگفت فایل ناقص است 2 مگه .. اگه گیف نیومد این ادرس گیفه ..و اگه میشه افزونه framework  میشه بگین کدام نسخشو دان کنم ؟ ناگفته نماند اگه روی تنظیمات بلاگ general blog قبل از اینکه روش کلیک کنم اولین بار تا روش کلیک میکنم به مدت نیم ثانیه تنظیماتش میاد یهو میپره تو گیف خوب معلوم نمیشه چون فریم گیف به نیم ثانیه جواب نمیده.

http://s8.picofile.com/file/8332630468/avada.gif

avada.gif

لینک به دیدگاه

توی گیف دیدم نسخه 5.0.6 استفاده می کنید، نسخه جدیدتر 5.6.1 هم اومده. می تونید اونو هم تست کنید ببینید همین مشکل رو داره یا خیر. بالاخره جدیدترین نسخه ها معمولا مشکلات قبل رو ندارند. مگر اینکه این مشکل که توی گیف دیدم، بخاطر مشکلات CSS باشه.

حجم فایل زیاد بود، به همین دلیل در سرور بیست اسکریپت آپلود نکردم، ولی لینک دانلودش رایگان هست می تونید به راحتی دریافت کنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 4
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

توی گیف دیدم نسخه 5.0.6 استفاده می کنید، نسخه جدیدتر 5.6.1 هم اومده. می تونید اونو هم تست کنید ببینید همین مشکل رو داره یا خیر. بالاخره جدیدترین نسخه ها معمولا مشکلات قبل رو ندارند. مگر اینکه این مشکل که توی گیف دیدم، بخاطر مشکلات CSS باشه.

حجم فایل زیاد بود، به همین دلیل در سرور بیست اسکریپت آپلود نکردم، ولی لینک دانلودش رایگان هست می تونید به راحتی دریافت کنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ای خدا خیرت بده آقای دیندار.^_^ ممنون :D مشکل از همون ورژن قبلی بود اگه میشه این ورژن رو که گزاشتین اینجا تو سایتتون جایگزین کنید که دوستان دیگه به مشکل برنخورند.نهایت تشکر رو دارم ازتونxD

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...