رفتن به مطلب

مشکل در پورت ارسال ایمیل در افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. لطفا راهنمایی کنید که چرا وقتی از افزونه mailster برای ارسال خبرنامه استفاده میکنم ایمیل هاش ارسال نمیشه. در تنظیمات این افزونه یه گزینه هست به اسم بررسی مشخصات سیستم که وقتی روش کلیک میکنم چندتا پیغام خطا نمایش میده که چهارتاشون مربوط به بسته بودن پورت ها هست لطفا راهنمایی کنید که چرا پورت ها بسته هستن؟

پیغامهای خطا:
Port 587 is NOT open an cannot be used! closed [Connection refused]
Port 465 is NOT open an cannot be used! closed [Connection refused]
Port 25 is NOT open an cannot be used! closed [Connection refused]
Port 2525 is NOT open an cannot be used! closed [Connection refused]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با smpt هاست تونستم ایمیل بفرستم منتهی برای تنظیم روی سرور smtp گوگل پیغام خطا میده و میگه پورت 587 بستست

لینک به دیدگاه

درود.

پورت هایی که گفته شده بسته هستند، در واقع پورت های اصلی SMTP هستند که در اکثر هاستینگ ها به صورت پیش فرض قابل استفاده هست. اما ممکنه هاستینگ شما این پورت ها رو بسته باشه و در مقابل پورت های دیگه ای برای حالت SSL و NON SSL استفاده کنه.

در راه اول اگر حتما می خواهید از این پورت ها استفاده کنید، باید با هاستینگ در تماس باشید!

ولی راه دیگه اینه که از Delivery های دیگه ای استفاده کنید. در زیر لیست افزونه های مکمل Delivery هستند که می تونید در کنار افزونه Mailster استفاده کنید و بجای SMTP از روش های دیگه ای استفاده کنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون. در این افزونه تعداد زیادی گزینه دیگه هم برای انتخاب بعنوان سرور ارسال ایمیل هست که یکیشون جیمیله  منتهی عجیبه که با اینکه از پشتیبان هاست پرسیدم و میگن که تمام پورت های مورد نیاز شامل 587  465  25  باز هست  ولی با تنظیم روی smtp google  که امکان انتخاب پورت نیست و بصورت خودکار خودش 587 رو تعیین میکنه  پیغام میده که این پورت بسته هست و با میزبان هاست تماس بگیرید. تعدادی از قابلیت ها در لینک صفحه افزونه هایی که فرستادید در خود مای میل هست  مثل Amazon منتها از محدودیت های سرورهاشون برای ایمیل (تعداد. محدودیت ها برای اسپم شدن. و ... ) مطلع نیستم  نمیدونم کدومشون بهتره.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

فکر کنم اگه از smtp هاست استفاده کنم بهتره. ایمیلها رو با فواصل زمانی بیشتری میفرستم و کمپین ها توو چند روز فرستاده بشه مشکلی پیش نمیاد.

پشتیبان افزونه میگن که : 

جی میل ، یاهو و سایر smtp ها قابل استفاده نمی باشد. من مدت هاست این مورد را دیگر نتوانستم تست کنم.

حتی اگر ایمیل ارسال شود ممکن است لینک های حاوی ایمیل کار نکند.

حتی mandrill هم ایران را بسته است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...