رفتن به مطلب

نصب صفحه ساز ها

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان می خوام از صفحه ساز های مختلف استفاده کنم اما یه مشکلی دارم

چه تمی باید پیدا کنم که همخوانی داشته باشه؟

الان مجبورم یه تم که با اون صفحه ساز ساخته شده بگیرم و روی ان کار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شما بهتره از Visual Composer استفاده کنید که با اکثر قالب های مدرن هماهنگی داره. قالب ها هم که اکثرا با این صفحه ساز سازگار هستند ولی اگر هم نباشند، باز می تونید با رفتن به قسمت "افزودن برگه جدید" از امکانات این افزونه استفاده کنید و المانهای اونو بکار بگیرید.

هر جا هم که مشکل نمایشی وجود داشت رو می تونید با کمی دستکاری CSS قالبتون حل کنید.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

شما بهتره از Visual Composer استفاده کنید که با اکثر قالب های مدرن هماهنگی داره. قالب ها هم که اکثرا با این صفحه ساز سازگار هستند ولی اگر هم نباشند، باز می تونید با رفتن به قسمت "افزودن برگه جدید" از امکانات این افزونه استفاده کنید و المانهای اونو بکار بگیرید.

هر جا هم که مشکل نمایشی وجود داشت رو می تونید با کمی دستکاری CSS قالبتون حل کنید.

راه دیگه ای نداره؟

Beaver Builder

Elementor

page builder by site origin

Divi

kingcomposer

من از اینا میخوام استفاده کنم بجز اون اما صفحه درست نمیشه یا اگرم میشه خوب نشان نمیده مثلا می خوام فول ویت باشه اما نیست

لینک به دیدگاه

راه دیگه ای که فکر نکنم! چون باید از صفحه سازی استفاده کنید که قالبتون باهاش هماهنگ باشه. برای این هماهنگ بودن، در قالب ها از کدهای PHP و CSS استفاده میشه تا بتونید به راحتی از هر عنصری در صفحه ساز استفاده کنید و داخل سایتتون نمایش بدید.

اگه قالبتون مشکل داره در نمایش المانهای اضافه شده ، باید با دستکاری CSS اون المانها رو با قالب یکپارچه کنید.

برای Full Width کردن یک المان، صفحه ساز فقط وظیفه تعریف تمام عرض بودن یا نبودن اون المان رو بر عهده داره! بخش نمایش بدون مشکل یک المان تمام عرض رو قالب باید پشتیبانی کنه. پس در این مورد هم باز باید با CSS ها کار کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...