رفتن به مطلب

مشکل در wp fastest cache premium

hamedi

پست های پیشنهاد شده

سلام ممنون بابت معرفی این افزونه. من برای استفاده از این افزونه با مشکل مواجه شدم. پرمیومش رو بخوبی نصب کردم منتها اصلا قسمتی بنام تنظیمات در زیر افزونه وجود نداره و فقط نوشته فعال شد. همچنین در پنل وردپرس هم اسمی از این افزونه نیست. لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه! باتشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان لطفا راهنمایی کنید. بعد از نصب نسخه رایگان افزونه  نسخه پرو رو هم در کنارش نصب کردم و در اولین ورود به پنل تنظیمات افزونه  قابلیت های پرو هم فعال بود ولی بعد از تیک زدن موارد و فشردن دکمه تایید  صفحه ریلود شد و دوباره به نسخه رایگان برگشت و نسخه پرو  اتومات پاک شد. انگار اصلا نمیشه از نسخه نال این افزونه استفاده کرد درسته؟

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام دوست عزیز اگر درون پست دقت بفرمایید

ذکر شده که باید اول نسخه Free نصب و فعال کنید سپس نسخه pro نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام گفتم که. این کار رو انجام دادم. نسخه پرو بعد از نسخه رایگان بخوبی فعال شد. ولی بعد از انجام تنظیمات  وقتی دکمه تایید رو میزنم  نسخه پرو خود به خود پاک مشه و باز هم برمیگرده به نسخه رایگان.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

افزونه تست و بررسی کردم موارد هم ذخیره سازی شد مشکلی دیده نشد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پیشنهاد می کنم افزونه هارو هم زمان باهم فعال کنید تا تک تک..

لینک به دیدگاه

دیگه داشتم بیخیال این افزونه خوب میشدم. ممنون از راهنمایی و پیگیریتون. بالاخره درست شد.

لینک به دیدگاه

متاسفانه باز هم خود بخود پاک شد. صفحه وردپرس سفید میشه و با یک رفرش افزونه به نسخه رایگان برمیگرده. فکر میکنم با نسخه رایگانش کنترل میکنن که کسی نسخه نال رو نصب نکنه. 

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

افزونه نال شده نیست دوست عزیز دارای لایسنس هم نیست

پیشنهاد می کنم روی یک سایت دیگه بررسی کنید

لینک به دیدگاه

روی دوتا سایت تست کردم یکی با هاست و دامنه رایگان و یکی بدون محدودیت. این مسئله غیر عادیه. جدیدا اصلا فرصت اعمال تنظیمات رو هم نمیده و بعد از نصب نسخه پرو با اولین ورود به صفحه تنظیمات افزونه بعد از دو ثانیه خود به خود صفحه وردپرس سفید میشه و رفرش که میزنم دوباره به نسخه رایگان برمیگرده. نمیدونم باید چیکار کنم افزونه خوبیه   یعنی بیخیالش شم!

لینک به دیدگاه

در بعضی سایتها برخی کاربران مشکل من رو داشتن و بهشون گفته شده که باید منتظر جدیدترین نسخه نال شده باشن. این درحالی هست که اکثر سایتهای خارجی با برچسب دانلود رایگان نال شده بازدید کننده جمع میکنن ولی بعد از ورود به سایتشون این افزونه رو با قیمت کمتری میفروشن. به نظر میرسه با توجه به اینکه این افزونه رو باید از داخل نسخه رایگان خریداری کرد و ظاهرا کد خاصی برای فعالسازی داره  بخاطر همین نال کردنش به این راحتی ها هم نیست. نمیدونم دوستانی که نال شده نصب کردن و با مشکل مواجه نشدن هنوز هم نصبشون فعال و بدون مشکل هست؟

من wp rocket رو خریداری کردم منتها بخاطر تداخل اومدم سمت fastest cache. ظاهرا باید اینم خریداری کنم و دو بار هزینه کنم.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه پیش ...

سلام من هم دقیقا همین مشکل را روی دوتا سایت داشتم و افزونه پریمیوم پاک میشه و پشتیبانی هاست هم بعد از یک روزی پیگیری نتونست این مشکل رو درست کنه و گفت برای سرور و هاست نیست این مورد.

لینک به دیدگاه

در در 26 تیر 1397 در 01:02، M.J Saberyan گفته است :

سلام روی یک سایت تست می کنم نتیجه اعلام می کنم

ببخشید امتحانن نکردید هنوز

من همچنان با این مشکل مواجه هستم

ممنون میشم پیگیری کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...