رفتن به مطلب

اسکریپت grameasy

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان من میخواستم یکسری تغییرات در این اسکریپت انجام بدم مثل تغییر نام و ...

خیلی از این قسمت ها را توانستم خودم تغییر بدم اما یک قسمتی که در صفحه اصلی پس از ورود پایین قسمت اسلایدبار هست که ریجستری و نام سایت 20script.ir و بعد ورژن ربات را نوشته ...میخواستم ببینم چطور باید ادرس سایت خودم را انجا قرار بدم بجای 20اسکریپت؟ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان کسی میدونه ارور زیر  برای چی هست که هنگام اضافه کردن اکانت اینستاگرام میاد

xCURL error 7: Failed to connect to 139.59.169.246 port 1080: Connection refused (see لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام

این error به علت پروکسی است که دارین استفاده می کنید که داره بهتون خیلی ساده میگه که نمیتونه به به ip و port که ارائه کردین connect بشه

اگر هم پروکسی set نکردین احتمالاً مشکل از سمت سرور است و باید به اونا بگین تا مشکل حل کنن و اگر هم مبینید متوجه نیستن و میگن نمیشه تنها راهش تعویض سرور است

پیشنهاد می کنم این پنل را روی direct admin نصب کنید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، dariuosh_mahmoodi گفته است :

سلام

این error به علت پروکسی است که دارین استفاده می کنید که داره بهتون خیلی ساده میگه که نمیتونه به به ip و port که ارائه کردین connect بشه

اگر هم پروکسی set نکردین احتمالاً مشکل از سمت سرور است و باید به اونا بگین تا مشکل حل کنن و اگر هم مبینید متوجه نیستن و میگن نمیشه تنها راهش تعویض سرور است

پیشنهاد می کنم این پنل را روی direct admin نصب کنید

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی ,سایتی میشناسید که بتونم ازش پروکسی خوب بخرم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، behzad51 گفته است :

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی ,سایتی میشناسید که بتونم ازش پروکسی خوب بخرم

پروکسی رو که خیلی سایت هست که میفروشن

ولی میتونی از لیست پروکسی های رایگان داخل اینترنت هم برای تست استفاده بکنی و اگر مشکلت رفع شد و لازم بود بخری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

پروکسی رو که خیلی سایت هست که میفروشن

ولی میتونی از لیست پروکسی های رایگان داخل اینترنت هم برای تست استفاده بکنی و اگر مشکلت رفع شد و لازم بود بخری

به هیچکدوم از پروکسی های رایگان وصل نمیشه

گفتم شاید با خرید پروکسی خوب وصل بشه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، behzad51 گفته است :

به هیچکدوم از پروکسی های رایگان وصل نمیشه

گفتم شاید با خرید پروکسی خوب وصل بشه

داخل گوگل عبارت free proxy list رو سرچ بکنید

از نتایجی که خود گوگل میده ( نه لینک سایت ها ) که معمولا 3 تا هستن تست بکنید ببینید کدوم کار میکنه ( مثلا با تلگرام تست کنید وصل میشه یا نه )

بعدش اونی رو کار میکنه و پینگ بهتری داره وارد اسکریپت کنید و ببینید کار میفته یا نه

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، sun.night902 گفته است :

داخل گوگل عبارت free proxy list رو سرچ بکنید

از نتایجی که خود گوگل میده ( نه لینک سایت ها ) که معمولا 3 تا هستن تست بکنید ببینید کدوم کار میکنه ( مثلا با تلگرام تست کنید وصل میشه یا نه )

بعدش اونی رو کار میکنه و پینگ بهتری داره وارد اسکریپت کنید و ببینید کار میفته یا نه

متشکرم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در 6 تیر 1397 در 20:20، mohammadreza7589@yahoo.com گفته است :

با سلام خدمت تمامی دوستان من میخواستم یکسری تغییرات در این اسکریپت انجام بدم مثل تغییر نام و ...

خیلی از این قسمت ها را توانستم خودم تغییر بدم اما یک قسمتی که در صفحه اصلی پس از ورود پایین قسمت اسلایدبار هست که ریجستری و نام سایت 20script.ir و بعد ورژن ربات را نوشته ...میخواستم ببینم چطور باید ادرس سایت خودم را انجا قرار بدم بجای 20اسکریپت؟ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام از قسمت app\modules\blocks\views\sidebar.php

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...