رفتن به مطلب

خریدار وب سایت با درامد هستم

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب
دنبال یک وب سایت هستم برای خرید تا سقف 15 تومن با درامد نسبتا ثابت  اگر تخصصی در مورد وب بود که چه بهتر نبود بقیه هم بررسی می شه
متشکرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز ، من وبسایت ندارم اما ایده ای دارم که بدلیل اینکه هزینه عملی کردنش رو ندارم نمیتونم این وبسایت رو راه اندازی کنم،حالا چیزی که میخوام به شما پیشنهاد بدم اینه که بجای اینکه مثلا 15 میلیون یک وبسایت بخرید این ایده رو از من خریداری کنید با مبلغ کمتر...اینم بگم که راه اندازی این سایتی که مد نظر من هست بسیار کمتر برای شما هزینه داره و شما میتونید باقی بودجه اتون رو برای تبلیغات سایتتون هزینه کنید....و چیز دیگه ای که هست این موضوعه که شک ندارم با عملی کردن این ایده و زدن این سایت برای استان خودتون و یا حتی اگر قدرت مالیشو داشته باشید استانهای دیگه یک سایت با درآمد بالا و ثابت خواهید داشت....در هر صورت اگر مایل بودید خبرم کنید

mjhannibal1993@gmail.com

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

سلام و عرض ادب 

وب سایت با درآمد تبلیغات روزانه  150 هزار - 1 میلیون تومان 

پایگاه آموزشی learn-music.ir با مشخصات زیر به دلیل مشکلات و مسائل مالی فوراً به فروش می رسد » 

رنکینگ الکسا :

Global Rank Global rank icon 633,348

Rank in  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  Iran Flag 21,842  

DOMAIN AUTHORITY : 34    PAGE AUTHORITY : 41  

توجه داشته باشید که به دلیل مشکلات شخصی سایت بیش از 7-8 ماه است که بجز 1 یا 2 مورد هیچگونه update نداشته و همین امر سبب افزایش اعداد مربوط به رنکینگ شده است ، یعنی نرخ ترافیک طبیعی وبسایت کاهش چشمگیری داشته که در صورت فعالیت مجدد به سرعت قابل جبران خواهد بود که این به معنی افزایش بازدیدهای روزانه پایگاه و سرانجام افزایش درآمد وبسایت می باشد .

ضمناً لازم به ذکر است پایگاه از بین بیش از 100 پایگاه آموزشی در زمینه موسیقی جزو 3-4 پایگاه برتر و کامل این حوزه است که با کمی تحقیق و بررسی داده های پایگاه به سادگی به این نتیجه دست خواهید یافت  

لینک به دیدگاه

به دلیل مشکلات مالی (چک) قیمت تا 13 مهر ماه 30 میلیون تومان می باشد و در صورت عدم حصول توافق تا آن تاریخ ؛ از 14 مهر ماه به بعد فروش به صورت مزایده ای و با قیمت پایه 40 میلیون تومان انجام خواهد شد شد .

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Learn-music.ir گفته است :

سلام و عرض ادب 

وب سایت با درآمد تبلیغات روزانه  150 هزار - 1 میلیون تومان 

پایگاه آموزشی learn-music.ir با مشخصات زیر به دلیل مشکلات و مسائل مالی فوراً به فروش می رسد » 

رنکینگ الکسا :

Global Rank Global rank icon 633,348

Rank in  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  Iran Flag 21,842  

DOMAIN AUTHORITY : 34    PAGE AUTHORITY : 41  

توجه داشته باشید که به دلیل مشکلات شخصی سایت بیش از 7-8 ماه است که بجز 1 یا 2 مورد هیچگونه update نداشته و همین امر سبب افزایش اعداد مربوط به رنکینگ شده است ، یعنی نرخ ترافیک طبیعی وبسایت کاهش چشمگیری داشته که در صورت فعالیت مجدد به سرعت قابل جبران خواهد بود که این به معنی افزایش بازدیدهای روزانه پایگاه و سرانجام افزایش درآمد وبسایت می باشد .

ضمناً لازم به ذکر است پایگاه از بین بیش از 100 پایگاه آموزشی در زمینه موسیقی جزو 3-4 پایگاه برتر و کامل این حوزه است که با کمی تحقیق و بررسی داده های پایگاه به سادگی به این نتیجه دست خواهید یافت  

30 میلیون !!! آقا ضرر میکنیا .سایتت فک میکنم سرجمع 500 تا بازدیدکننده نداره اونوخ 30 میلیون .کمر وب فارسی رو شکوندی.
من سایتم توی 2 ماه بدون ی بازدید فیک و ... زیر 10 هزار ایرانه اما بخام قیمت بدم نهایت 1 میلیون 
ی توصیه هم میکنم اونم این که تبلیغات ادتیوب رو حذف کنید .دزدترین شرکت تبلیغی همین ادتیوبه .خوبترین هم صباویژن کلیک یاب یکتانت
امیدوارم ناراحت نشید

لینک به دیدگاه

در در 1 مهر 1397 در 16:16، Learn-music.ir گفته است :

به دلیل مشکلات مالی (چک) قیمت تا 13 مهر ماه 30 میلیون تومان می باشد و در صورت عدم حصول توافق تا آن تاریخ ؛ از 14 مهر ماه به بعد فروش به صورت مزایده ای و با قیمت پایه 40 میلیون تومان انجام خواهد شد شد .

دوست عزیز ادم یه مقدار براساس منطق صحبت کنه خوبه.

شما می فرمایید از سایت 150 تا 1 میلیون روزانه درآمد دارید.

از طرفی می گید مشکل مالی دارید و می خواهید 30 میلیون بفروشید.

اگر برای 30 میلیون می خواهید سایت را بفروشید خوب همین طور که می فرمایید سایت شما درآمد خوبی داره یک ماه درآمد سایتتون رو جمع کنید دیگه نیاز به فروش سایتتون نیست.به نظر بنده و مواردی که در سایت شما مشاهده شده بعید میدونم اصلا این مبلغی که می فرمایید درآمد داشته باشه.البته براساس بررسی های بنده شاید اشتباه می کنم ولی چیزی که مشخص هست بدون درآمد می باشد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، rocki3oy گفته است :

دوست عزیز ادم یه مقدار براساس منطق صحبت کنه خوبه....

گل من میگم فوراً پول نیاز دارم ، شما متوجه عرض بنده نشدید گویا ، 100-150 هزار درآمد فیکس روزانه سایت هست عزیز ، یکی دو مورد بوده که به نزدیکهای 1 تومان هم رسیده این عدد اگر شما آمار یک سال رو ببینی اما اما خوب من به شما  رقم حدودا 3 تا 5 میلیون تومان رو حاضرم تضمین کنم اما من صحبت از 30 میلیون تومان پول می کنم دوست عزیز 

شما آمارتون رو از کجا می فرمایید؟

بنده بر اساس اطلاعات ثبت شده می گم 3-5 هزار حداقل بازدید روز سایت هست و حتی تعداد ip آدرس هم از 500 بیش تره !

لینک به دیدگاه

یک ماه روی سایت کار بشه به رنکینگ ایران 2-3 هزار میرسه 

امروز بین 3 - 5 هزار بازدید داره و روزانه حدودا هزار ip مختلف در پنل ثبت میشه ، اینا که میگم مستند و مستدل هستند قربان ، شما خریداری ؟ پول نقد تو حسابت باشه ، بیا قرار میزاریم ، من به شما ابتدا اکانت های سایت رو باز می کنم نشون میدم ، شما از در آمدش اطمینان کسب کردی پول رو میریزیم به حساب بنده ، تمام اکانت های مورد معامله رو تحویل شما میدم ، همون جا هم دامنه رو طبق روال ایرنیک به نام شما انقال می دیم .

لینک به دیدگاه

در در 1 مهر 1397 در 22:03، vahid66 گفته است :

30 میلیون !!! آقا ضرر میکنیا .سایتت فک میکنم سرجمع 500 تا بازدیدکننده نداره اونوخ 30 میلیون .کمر وب فارسی رو شکوندی.
من سایتم توی 2 ماه بدون ی بازدید فیک و ... زیر 10 هزار ایرانه اما بخام قیمت بدم نهایت 1 میلیون 
ی توصیه هم میکنم اونم این که تبلیغات ادتیوب رو حذف کنید .دزدترین شرکت تبلیغی همین ادتیوبه .خوبترین هم صباویژن کلیک یاب یکتانت
امیدوارم ناراحت نشید

عزیزم این این سایت رنک ایرانش زیر 3-4 هزار میاد خیلی راحت ، الان رها شده ، من یک ماهه رنک ایرانش رو میرسونم زیر 3-4 هزار  ، شما قیمت سایتت اون هست ، باید دید درآمد شما منابع خاصی داره ؟ شما روال کسب درآمدتون چی هست ؟ من سایت رو امروز راه میندازم از روز اول نه ولی هفته اول درآمد داره ، شما چطور قاطعانه میگی سایتی درآمدش چقدره؟!! بنده سایت خودم رو نمی تونم تخمین بزنم درآمد فردا یا همین امروز تا پایان وقت چقدره شما چطوری درآمد ایجاد می کنی اصلا ؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rocki3oy گفته است :

دوست عزیز ادم یه مقدار براساس منطق صحبت کنه خوبه.

شما می فرمایید از سایت 150 تا 1 میلیون روزانه درآمد دارید.

از طرفی می گید مشکل مالی دارید و می خواهید 30 میلیون بفروشید.

اگر برای 30 میلیون می خواهید سایت را بفروشید خوب همین طور که می فرمایید سایت شما درآمد خوبی داره یک ماه درآمد سایتتون رو جمع کنید دیگه نیاز به فروش سایتتون نیست.به نظر بنده و مواردی که در سایت شما مشاهده شده بعید میدونم اصلا این مبلغی که می فرمایید درآمد داشته باشه.البته براساس بررسی های بنده شاید اشتباه می کنم ولی چیزی که مشخص هست بدون درآمد می باشد.

موفق باشید.

خیلی بچگانه با مسانل برخورد می کنی عزیز ، شما باید بدونی درآمد سایت از راه های بسیار متنوعی است که اصلا با خیلی هاش من و شما آشنا نیستیم به هر صورت ، شما سایتتون یک میلیونی هست ، بنده اما سایتم  30 میلیون قیمت داره ، بازدید حدودا 3-4 هزار تا در روز ، تمام این اعداد و ارقامی که میدم هم تو پنل قابل مشاهده هست ، به شما درآمد سایت رو اثبات می کنم و بعد از این که سایت رو کاملا به شما تحویل دادم مبلغ رو میگیرم ، خواستید توی صلحنامه تعداد بازدید رو هم در روز قید می کنیم  ، صحیح نیست بخوام سند درآمدی سایت رو اینجا آپلود کنم وگرنه این کار رو انجام میدادم

لینک به دیدگاه

نهایتا اگر کسی خریدار واقعی هست بسم الله ، پیام بده اول براش مستندات ارائه کنم ، مرحله بعد حضورا پنل ها و وجه رو جابجا کنیم ، لطفا از نظرات کارشناسی خودتون مارو بی نصیب بزارید که حال جنگ سر اثبات چیزی که تهش پوچه رو ندارم ، شما پول و قصد خرید نداری وقت مارو بیخود نگیر

لینک به دیدگاه

سلام - اگر دوست داری وبمستر و ادمین یک فضای یونیک و بکر بشی که تو کل اینترنت فارسی رودست نداره یعنی اصلا رقیب نداره . فقط کافیه سرچ کنی تو گوگل انجمن طراحی و نقاشی اولین انجمن انجمن ما هست . کمتر از یه ساله شروع کردیم - و اصلا روزانه روش کار نکردم که اگر میکردم الان رتبش زیر 10 هزار وب فارسی بود با این حال در حدود این مدت الان وضعیت اینه :

222.jpg

سرعت لود انجمن بسیار بالاست طبق عکس -

نکته مهم اینه که انجمن خیلی خیلی پیش گوگل محبوبه - میتونم بگم بی اندازه محبوبه ! رتبه فارسیمون 5 - شش روز پیش حدود 30 یا 25 بود ولی با 1 هفته آپدیت مداوم اومدیم 18

و اگر هر روز آپ کنم یه ماه دیگه زیر 10 هستم که خیلی هم فاصله ندارم و چون یونیک هستیم و بی رقیب خیلی زود به رتبه تک رقمی هم میرسیم.

---------

نکته بعدی تا الان کوچکترین اروری برای انجمن در گوگل وبمستر ثبت نشده که به ما نشان خیلی خوب داده بودند چند وقت پیش تو پروفایل (به صورت تیک سبز و تعریف و تمجید که میگن خیلی خوب بدون ارور برای فلان روز)  و تا به الان هم هیچ اروری نداریم و همین هم محبوبیتمون رو بیشتر کرده پیش گوگل

3333.jpg

و در مورد نمایش در موبایل :

4444.jpg

تست سرعت انجمن :

sss.jpg

اطلاعت دیگه 100 گیگ هاست دانلود داره  که حدود 71.07 GB آموزش طراحی و نقاشی روش آپلود شده . که ماهانه تمدید میکنم خودم میتونید سالانه هم تمدید کنید  

3 گیگ هم هاست اصلی سایت که سالانه تمدید میشه

سیستم انجمن رو زنفروو هست مثل خیلی از انجمن های معروف پرشین تولز و...

هاست هم رو بهترین هاستی هست خودم همیشه پروژه هام رو روش انجام میدم به دلیل اعتبار بالاش - آبتین وب هاست

انجمن دارای پروتکل ssl ویا همون https هست .

فقط انجمن یه مدیر فعال میخواد با اپدیت روزانه  و اگر یه تیم نویسنده و مترجم مقالات تخصصی هم جمع کنید و گروهی ادامه بدید تا 2 الی 3 ماه دیگه فقط در مورد طراحی و نقاشی انجمن شماست که بازدید کننده داره چون یونیک هستیم - تخصصی کار کردیم  و میکنیم و انجمن نزدیم با هزار تا تالار غیر مرتبط ! -  و مهمتر از همه پیش گوگل محبوبیم.

کافیه تو گوگل سرچ کنید پنسل سوسایتی  و یا انجمن طراحی و نقاشی  واز انجمن بازدید کنید .

دلیل فروش :نیاز مالی - عدم داشتن وقت کافی

قیمت پیشنهادی رو پیام کنید در صورت تمایل به خرید .

لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...
  • 2 هفته پیش...

سلام یک سایت گردشگری دارم با درآمد متغیر تا 5 میلیون در ماه اگر تمایل به خرید داشتید 40 میلیون واگذارش میکنم . 

دلیل واگذاریم بخاطر اینکه چندین سایت دیگه ام در کنارش بالا آوردم و از اونهام در آمد دارم اگر تمایل داشتید در خدمتتون هستم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در ضمن خیلی رو سایت کار شده و در جایگاه مناسبی در یکسری از کلمات کلیدی پر بازدید قرار داره اگر تمایل داشتید با ایدی تلگرامم در تماس باشید

@shahab_shirdel

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

دوستان عزیز سایت با رنک الکسای 20-30 هزار ایران امکان نداره روزی ۱۰۰۰ تا بازدید داشته باشه، خیلی بازدید داشته باشه روزی ۳۰۰ نفر هستش! سایت فروشگاهی هست در حوزه خرید عطر روزی ۴۰۰ بازدید و ۵ فروش.

قیمت : ۱۰ میلیون تومان. فروش بدلیل مشکل مالی نیست، کارم سئو هستش و سایت روی کلمه های خوب بالا میارم میفروشم کسی خواست پیام بده

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...