رفتن به مطلب

نحوه ایجاد جدول درگرویتی فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه جدول میخوام از کاربر بگیرم ولی در گرویتی چطوری باید این کارو کرد ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شاید بتونید توسط فیلدهای این افزونه یه نمونه مشابه جدولی بسازید ولی برای افزونه Contact Form 7 یک افزونه مکمل پیدا کردم داخل مخزن وردپرس که تقریبا می تونه فیلدها رو به صورت یک جدول تبدیل کنه. ولی مثل این تصویری که گذاشتید فکر نکنم بشه درش آورد.

حالا یه امتحانی بکنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 5
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

شاید بتونید توسط فیلدهای این افزونه یه نمونه مشابه جدولی بسازید ولی برای افزونه Contact Form 7 یک افزونه مکمل پیدا کردم داخل مخزن وردپرس که تقریبا می تونه فیلدها رو به صورت یک جدول تبدیل کنه. ولی مثل این تصویری که گذاشتید فکر نکنم بشه درش آورد.

حالا یه امتحانی بکنید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اصلا مهم نیست در بیاره فقط جدولی بشه با فرم های گراویتی ادغام بشه میشه چنین کاری

لینک به دیدگاه

میگم که افزونه ای مکمل (Add-On) برای گراویتی فرم پیدا نکردم که باهاش بتونید یک طرح جدولی بسازید . ولی شاید بتونید توسط فیلدهای پیش فرض خود گراویتی فرم و با کمی دستکاری استایل، حالت نمایش فرم رو مثل یک جدول دربیارید!

• Like 5
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

میگم که افزونه ای مکمل (Add-On) برای گراویتی فرم پیدا نکردم که باهاش بتونید یک طرح جدولی بسازید . ولی شاید بتونید توسط فیلدهای پیش فرض خود گراویتی فرم و با کمی دستکاری استایل، حالت نمایش فرم رو مثل یک جدول دربیارید!

مسیح جان توی این فرم ساز سیستمی نیست مثلا یه نام و نام خانوادگی فرزند رو بزارید اگه دومین رو خواست اضافه کنه خود کاربر مثلا بزنه روی + یه نام و نام خناوادگی فرزند دیگ اضافه کنه ، جدا از جدول منظورمه ، داره چنین چیزی

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه ، توی گراویتی فرم و تقریبا افزونه های تماس دیگه امکان اضافه کردن فیلد Repeat وجود نداره .

فیلدهای تماس باید ثابت باشند.

• Like 5
لینک به دیدگاه

• 6 ماه پیش ...
در در 24 خرداد 1397 در 01:54، irmacfa گفته است :

مسیح جان توی این فرم ساز سیستمی نیست مثلا یه نام و نام خانوادگی فرزند رو بزارید اگه دومین رو خواست اضافه کنه خود کاربر مثلا بزنه روی + یه نام و نام خناوادگی فرزند دیگ اضافه کنه ، جدا از جدول منظورمه ، داره چنین چیزی

سلام دلم نیومد به این پست جواب ندم ، با احترام به دیگر دوستان باید بگم این سیستم دقیقا چنین افزونه مکلملی رو داره حتی در فیلدهای جدول می تونید اختصاصی سازی داشته باشید یه چیزی مثل اکسل ، البته بگم قبل از استفاده به مقداری دانش css هم نیازمندید. تو مخزن وردپرس دنبال افزونه List Fields بگردید و با کمی علاقه به نحوه کارش آشنا میشید. خواستم عکس از این بخش بزارم متاسفانه سیستم نپذیرفت و خطا داد

ویرایش شده توسط alirezasaketi
  • Like 2
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 20 دی 1397 در 04:24، alirezasaketi گفته است :

سلام دلم نیومد به این پست جواب ندم ، با احترام به دیگر دوستان باید بگم این سیستم دقیقا چنین افزونه مکلملی رو داره حتی در فیلدهای جدول می تونید اختصاصی سازی داشته باشید یه چیزی مثل اکسل ، البته بگم قبل از استفاده به مقداری دانش css هم نیازمندید. تو مخزن وردپرس دنبال افزونه List Fields بگردید و با کمی علاقه به نحوه کارش آشنا میشید. خواستم عکس از این بخش بزارم متاسفانه سیستم نپذیرفت و خطا داد

سلام من میخواستم که یه گان چارت تو گرویتی فرم بزارم که کاربر بتونه چنتا سلول جدول که تو یک ردیف هستند رو تیک بزنه .با افزونه ی که شما معرفی کردید امکان پذیر هست ؟

لینک به دیدگاه

• 10 ماه پیش ...

دوستان یه سوال من میخوام فرمم طوری باشه که وقتی کاربر میخواست بخش تحصیلاتش رو پُر کنه

به فرض لیست بازشو میزنه دیپلم ، سپس یه لیست دیگه باز میشه توضحیات مربوط به محل و تاریخ شروع و پایان و معدل رو میزنه

بعد میشه کاری کرد خود کاربر دکمه اضافه رو بزنه تحصبلات بعدی انتخاب کنه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...