رفتن به مطلب

مهم پیشنهادات شما برای قالب اختصاصی انجمن بیست اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قرار بود چند ماه قبل قالب اختصاصی انجمن طراحی بشه ولی به دلیل مشکلات و تازه راه افتادن انجمن از این تصمیم منصرف شدیم , ولی حال با فعالیت بیشتر انجمن و روز به روز بیشتر شدن فعالیت انجمن روبرو هستیم به همین دلیل تصمیم گرفتم که کار قالب اختصاصی انجمن رو شروع کنیم

از کاربران , مدیران و... انجمن و سایت بیست اسکریپت هر پیشنهادی برای قالب , امکاناتی که دوست دارید قالب داشته باشه و ... ممنون میشیم در همین تاپیک اعلام کنید / تا قالبی مناسب و زیبا رو برای شما آماده کنیم :heart:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب همین خودش خوبه و بسیار عالیه به نظر من البته

ولی واسه تنوع هم که شده اگه میخایین عوض کنید

به نظر من رنگ بندیش رو عوض کنید چون تمامی امکاناتش خوب و عالی و راحت و کاربرپسند هست

چون در بیشتر انجمن ها خیلی سخت هست واسه پیدا کردن تالار مربوط و یا بخش مربوطه و یا چیزهای این چنین

به نظره من رنگ بندیش عوض بشه واسه خود قالب بهتر هست

ولی اگه منظورتون هک و آپشن های انجمن هست بگید تا بگم چون چیزهای زیادی به سرم هست که به انجمن اضافه کنید

لینک به دیدگاه

قالب همین خودش خوبه و بسیار عالیه به نظر من البته

ولی واسه تنوع هم که شده اگه میخایین عوض کنید

به نظر من رنگ بندیش رو عوض کنید چون تمامی امکاناتش خوب و عالی و راحت و کاربرپسند هست

چون در بیشتر انجمن ها خیلی سخت هست واسه پیدا کردن تالار مربوط و یا بخش مربوطه و یا چیزهای این چنین

به نظره من رنگ بندیش عوض بشه واسه خود قالب بهتر هست

ولی اگه منظورتون هک و آپشن های انجمن هست بگید تا بگم چون چیزهای زیادی به سرم هست که به انجمن اضافه کنید

هک و آپشن های جدید که بحثش جداست

قالب هم کلا تغییر میکنه

لینک به دیدگاه

چون من زیاد به این انجمن میام خواهشا استایل و رنگ قالب طوری باشه که چشمو اذیت نکنه و کاربر پسند باشه

که آدم از اومدن داخل انجمن به وجد بیاد ممنون

لینک به دیدگاه

در قالب جدید لطفا قسمت بازارچه به صورت کاملا مجزا باشه و طرف مثلا بتونه بازاریابی کنه.

تقریبا مثل یک فروشگاه باشه و هر کس کسب در آمدی کرد بره توی حساب شما.و شما آخر هر ماه تسویه کنید یا بزارید به عبارت بهتر بگم.

شما یک قسمت بازارچه در قالب جدید بزارید مثلا اگه من بخوام یک قالب بفروشم.اول برای شما بفرستم بعد شما اون رو تاییدش کنید طبق قوانین و معیار های خاصی که خودتون گذاشتید و بعد انتشارش بدید طرف میتونه مثلا رایگان بزاره .پولی بزاره و... یک قسمت هم مثلا برای عسکای قالب باشه.

نمیدونم حالا متوجه منظورم شدید؟امیدوارم شده باشید.

لینک به دیدگاه

در قالب جدید لطفا قسمت بازارچه به صورت کاملا مجزا باشه و طرف مثلا بتونه بازاریابی کنه.

تقریبا مثل یک فروشگاه باشه و هر کس کسب در آمدی کرد بره توی حساب شما.و شما آخر هر ماه تسویه کنید یا بزارید به عبارت بهتر بگم.

شما یک قسمت بازارچه در قالب جدید بزارید مثلا اگه من بخوام یک قالب بفروشم.اول برای شما بفرستم بعد شما اون رو تاییدش کنید طبق قوانین و معیار های خاصی که خودتون گذاشتید و بعد انتشارش بدید طرف میتونه مثلا رایگان بزاره .پولی بزاره و... یک قسمت هم مثلا برای عسکای قالب باشه.

نمیدونم حالا متوجه منظورم شدید؟امیدوارم شده باشید.

بخش بازارچه ی انجمن به همین صورت باقی میمونه

اما یک بازارچه به صورت جدا و کاملا تخصصی میزنیم برای همه ی کاربران که هر محصولی رو بخوان برای فروش بزارن و اونجا هم بعد از تایید ما نمایش داده میشه ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

لینک به دیدگاه

چون من زیاد به این انجمن میام خواهشا استایل و رنگ قالب طوری باشه که چشمو اذیت نکنه و کاربر پسند باشه

که آدم از اومدن داخل انجمن به وجد بیاد ممنون

قالب توسط لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پی اس دیش طراحی میشه که در کارش یکی از بهترین هاست پس از این لحاظ مطمئن باشید :)

لینک به دیدگاه

آی وحید که بهتره

فعلا امکان همکاری با ای وحید رو نداریم و احتمال زیاد ایشون قالب جدید سایت رو کار میکنن که بازم صد در صد نیست

لینک به دیدگاه

یه پرتال خرید فروش اسکریپت مثل راست چین معروف جاش اینجا خالیه...

اضافه میشه , فقط فعلا تمرکزمون روی قالب انجمن هست

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...