رفتن به مطلب

نکاتی درباره ی افزایش سرعت سایت

پست های پیشنهاد شده

سرعت لود سایت یکی از دغدغه های فکری مدیران سایت است که سرعت لود سایت خود را بال ببرند.

موتور های جستو جو بروی سرعت سایت خیلی حساس هستند. اگر سرعت سایت پایین باشد باعث نارضایتی کابران سایت یا کسانی که از موتور ها جستوجو وارد شده اند می شود .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اولین قدمی که برای بالا رفتن سرعت سایتمون برداریم انتخاب هاست مناسب

شرکت های زیادی هستند که خدمات میزبانی سایت را ارئه می دهند ولی ما باید هاستی رو انتخاب کنیم که کیفیت لازم رو داشته باشه

به نظر من برای سایت های ایرانی باید از هاست ایران استفاده بشه چون سرعت سایت رو به مقدار زیادی بالا می بره

برای کسانی که نمی خواهند سرور سایت خود را عوض کنند می توانند از cdnاستفاده کنند من تا به حال شرکتی را ندیدم که این خدمت را ارئه دهد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

قدم دوم

طراحی سایته برای طراحی سایتتون سعی کنید از کدهای جاوا اسکریپت و کد هایی که باعث گرفته شدن سرعت لود سایت می شوند

کدهای اچ تی ام ال و سی اس اس سایت خود را فشرده سازی کنید سایت های آنلاین زیادی هستند که این خدمت رو به شما می دهند

از تصاویر پرحجم در طراحی سایت خود استفاده نکنید سعی کنید طراحی سایت شما فلت باشد چون در طراحی فلت حجم تصاویر بسیار پایین و بهینه تر است

قالب واکنش گرا برای گوشی های تلفن همراه داشته باشید سرعت لود برای تلفن همراه را بالا می برد

قدم سوم

در سیستم مدیریت سایت خود از استفاده از افزونه های زیاد خودداری کنید

دیتابیس خود را بهنه سازی کنید. افزونه های زیادی هستند که این کا را برای شما انجام می دهند

افزونه هایی هستند که سرعت سایت شما را افزایش می دهند از آنها به درستی استفاده کنید

در مطالب خود از تصاویر کم حجم استفاده کنید

این تمام نکاتی بود که من طی این چند سال به دست آورده بودم امید وارم که از این نکات استفاده کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...