رفتن به مطلب

کد انتقال به پایین سایت

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود ,دوستان من از انار استفاده می کنم,می خوام وقتی روی دکمه کلیک کردن بجای باز شدن صفحه دیگر,یا به صورت پاپ اپ صفحه باز شه(فرم داخل هست) یا اینکه اسکرول بشه به سمت پایین صفحه که فرم هست,ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود مجدد- بالاباش

مشکل پاپ اپ حل شد,الان فقط یک مشکل هست ,میخوام وقتی روی دکمه ثبت سفارش کلیک کردن ,بجای اینکه صفحه جدید باز بشه اسکرول بشه به پایین صفحه

میشه این کارو کرد؟

--

بعضی تم ها که یک صفحه هستند , زده مثلا صفحه اصلی - تعرفه - درباره - تماس باما وقتی کلیک میکنی با نیو تبش می کنی توی همان صفحه اول/اصلی هستند اما اسکرول میشن به پایین تر و قسمت مربوطه ,

اگر این آیتم بشه فعال کرد روی تم(صفحه ساز -ویژوال کامپوسر) هرچی گشتم نتوانستم چیزی براش پیدا کنم که چه طوری به این شکل بشه

اگر اینو بشه فعال کرد این مشکل هم حل میشه...

لینک به دیدگاه

درود.

شما می تونید از این امکان در ویژوال کامپوزر استفاده کنید. این آموزش رو دنبال کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

در در 19 خرداد 1397 در 00:50، Masih گفته است :

درود.

شما می تونید از این امکان در ویژوال کامپوزر استفاده کنید. این آموزش رو دنبال کنید:

ممنون این آیتم جدا هست؟چون گزینه

Local Scroll

نداره برای من فقط row id هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

ممنون این آیتم جدا هست؟چون گزینه

Local Scroll

نداره برای من فقط row id هست

داخل ویژوال کامپوزر این امکان به صورت پیش فرض وجود داره. طبق آموزش پیش برید نباید مشکلی باشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Masih گفته است :

داخل ویژوال کامپوزر این امکان به صورت پیش فرض وجود داره. طبق آموزش پیش برید نباید مشکلی باشه

اره ولی متاسفانه کلا گزینش نیست !

امکان داره از جای دیگه فعال بشه؟آخرین نسخه هست

لینک به دیدگاه

لینک آموزشی که بهتون دادم از خود طراح این افزونه هست.

طبق این دوتا لینک باید گزینه ای برای اینکار باشه، مگر اینکه خود قالب باید از امکان پشتیبانی کنه :

با لینک اول یک فهرست اسکرول ایجاد کنید بعد طبق لینک دوم باید عنصر مورد نظر رو هم تنظیم کنید.

اگر نشد، ویژوال کامپوزر رو با یه قالب پیش فرض تست کنید که گزینه های اسکرول فعال میشه یا خیر. احتمالا خود قالب و پشتیبانی از این امکان هم در نمایش این بخش دخیل باشه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...