رفتن به مطلب

مشکل لایسنس افزونه فارسی فرم ساز پیشرفته وردپرس Gravity Forms نسخه 2.3.1.10 + افزودنی ها

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر زمانی در قسمت لایسنس  20script  وارد میکنیم ارور زیر را میده

کد نامعتبر یا تاریخ گذشته: لطفاً از صحت کد وارد شده اطمینان حاصل کنید یا بررسی کنید کد منقضی نشده باشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام نسخه ای که قرار گرفته است نال شده می باشد

همچنین افزونه مجددا تست شد از لحاظ لایسنس مشکلی نداشت !

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، M.J Saberyan گفته است :

سلام نسخه ای که قرار گرفته است نال شده می باشد

همچنین افزونه مجددا تست شد از لحاظ لایسنس مشکلی نداشت !

از من ارور میده تصویر پیوست کردم

g.jpg

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

همانطور که مشاهده می کنید این بخش برای لایسنس پشتیبانی و بروز رسانی خودکار افزونه می باشد نه فعال سازی افزونه

شما باید یا نسخه اصلی با لایسنس را خریداری نمایید تا بعد از بروز رسانی به صورت خودکار افزونه بروز رسانی شود یا اینکه هر زمان که بروز رسانی ارائه شد مجددا آخرین نسخه را از بیست اسکریپت دریافت کرده و جایگزین بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، M.J Saberyan گفته است :

همانطور که مشاهده می کنید این بخش برای لایسنس پشتیبانی و بروز رسانی خودکار افزونه می باشد نه فعال سازی افزونه

شما باید یا نسخه اصلی با لایسنس را خریداری نمایید تا بعد از بروز رسانی به صورت خودکار افزونه بروز رسانی شود یا اینکه هر زمان که بروز رسانی ارائه شد مجددا آخرین نسخه را از بیست اسکریپت دریافت کرده و جایگزین بفرمایید

دوست الان من باید

20script

کجا وارد کنم؟

لینک به دیدگاه

از تصویری که می بینیم پلاگین راه اندازی شده B|

دیگه نیاز به وارد کردن کد فعال سازی نیست 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، javananit96 گفته است :

دوست الان من باید

20script

کجا وارد کنم؟

درود.

عزیز الان شما افزونه رو به خوبی راه اندازی کرده اید و می تونید از امکاناتش استفاده کنید. بخشی هم که شما دارید کد رو وارد می کنید، صرفا برای دریافت خودکار بروزرسانی های آتی افزونه و پشتیبانی مستقیم از طراح افزونه هست که برای استفاده از این بخش باید لایسنس اورجینال رو وارد کنید. که چون افزونه نال شده هست، نیازی به پر کردن این فیلد در این بخش نیست.

بطور خلاصه بخوام بگم بهتون، افزونه الان آماده کاره! فرم هاتون رو بسازید و ازشون استفاده کنید.

کدی هم نیاز نیست وارد کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

وقت بخیر

ما فرم رزرو نوبت ساختیم

شخص ، اول هزینه رو پرداخت میکنه

بعد که پرداخت با موفقیت انجام شد و بازگشت به سایت ، یه فرم به کاربر نشون داده میشه

کاربر فرم رو تکمیل میکنه ، ارسال میکنه

تا اینجا همه چیز درسته و مشکلی نیست

اما مشکل اینجاست که

کاربر اگر توی همون صفحه که فرم رو ارسال کرده ، یه رفرش بزنه

دوباره فرم خام بهش نشون داده میشه و میتونه دوباره فرم رو تکمیل کنه و بفرسته !

یعنی کاربر یک بار هزینه رو پرداخت میکنه ، اما بعدش هر تعداد که بخواد میتونه فرم رو تکمیل کنه ( به اسم اشخاص متخلف ) و بفرسته !

چجوری این مشکل رو برطرف کنیم ؟ لطف کنید راهنمایی کنید هزینشم هر چقدر باشه پرداخت میکنیم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...