رفتن به مطلب

مشکل با واحد پولی افزونه edd

Ahamdreza_b

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده از افزونه edd به همراه کیف پول و درگاه زرین‌پال استفاده می‌کنم. در آموزش زرین‌پال برای edd تاکید شده که واحد پولی بر روی ریال تنظیم شود. قالبی که استفاده میکنم به صورت پیش‌فرض واحد آن تومان است.

با تنظیم واحد بر روی ریال در edd، چند مشکل به وجود میاد:

1- در قسمت ایجاد دانلود جدید باید یک صفر اضافه‌تر بزنم تا قیمت درست دربیاد (درصورتی که واحد را تومان نشان می‌دهد باید قیمت را به ریال وارد کنم)

2- در داشبورد سایت، قسمت درآمدها را اشتباه نشان میدهد (واحد را تومان می‌نویسد ولی مبلغ فروش بازهم تقسیم بر 10 شده است - 23000 تومان را میزنه 2300)

در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

آدرس سایت: nezam.1engr.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به انجمن بیست اسکریپت خوش آمدید

سایتتون رو بررسی کردم. قیمت هایی که به تومان درج کردید (مثلا 6 هزار تومان) ، در سبد خرید به 60.000 ریال تبدیل می شود و سپس در درگاه پرداخت زرین پال مبلغ قابل پرداخت 6.000 تومان است. در واقع بنده که مشکلی ندیدم ، مگر اینکه قیمت اون محصول رو 60.000 تومان زده باشید که در مرحله پرداخت نهایی به 6.000 تومان تبدیل میشه!

تا اونجایی که بنده بررسی کردم قیمت تومان داخل مطالبتون ، در زرین پال با همون مبلغ برای پرداخت آماده میشه.

اما اگه می خواهید کلا به ریال تبدیل کنید، می تونید دنبال کد زیر در قالبتون باشید. در فایل functions.php قالبتون بگردید شاید کد زیر یا مشابه اون رو برای تبدیل ریال به تومان پیدا کردید. بعد از پیدا کردن هم کافیه کد رو به درستی حذف کنید تا تمامی واحدهای پولی سایتتون به ریال تبدیل بشه.

if ( ! function_exists( 'devme_edd_toman' ) ) {
	function devme_edd_toman( $formatted, $currency, $price ) {
	if ( ! is_admin() ) {
	$price = @str_replace( ',', '', $price );
	$price = @$price / 10;
	return $price . ' تومان';
	}
	return $price . ' ریال';
	}
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'devme_edd_toman', 10, 3 );

در ضمن این قالب غیر رایگان هست، می تونید از طراح قالب (فروشنده ای که قالب رو ازش خریدید) درخواست کنید واحد پولی رو به ریال تبدیل کنه براتون.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

به انجمن بیست اسکریپت خوش آمدید

سایتتون رو بررسی کردم. قیمت هایی که به تومان درج کردید (مثلا 6 هزار تومان) ، در سبد خرید به 60.000 ریال تبدیل می شود و سپس در درگاه پرداخت زرین پال مبلغ قابل پرداخت 6.000 تومان است. در واقع بنده که مشکلی ندیدم ، مگر اینکه قیمت اون محصول رو 60.000 تومان زده باشید که در مرحله پرداخت نهایی به 6.000 تومان تبدیل میشه!

تا اونجایی که بنده بررسی کردم قیمت تومان داخل مطالبتون ، در زرین پال با همون مبلغ برای پرداخت آماده میشه.

اما اگه می خواهید کلا به ریال تبدیل کنید، می تونید دنبال کد زیر در قالبتون باشید. در فایل functions.php قالبتون بگردید شاید کد زیر یا مشابه اون رو برای تبدیل ریال به تومان پیدا کردید. بعد از پیدا کردن هم کافیه کد رو به درستی حذف کنید تا تمامی واحدهای پولی سایتتون به ریال تبدیل بشه.

if ( ! function_exists( 'devme_edd_toman' ) ) {
	function devme_edd_toman( $formatted, $currency, $price ) {
	if ( ! is_admin() ) {
	$price = @str_replace( ',', '', $price );
	$price = @$price / 10;
	}
	return $price . ' ریال';
	}
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'devme_edd_toman', 10, 3 );

در ضمن این قالب غیر رایگان هست، می تونید از طراح قالب (فروشنده ای که قالب رو ازش خریدید) درخواست کنید واحد پولی رو به ریال تبدیل کنه براتون.

موفق باشید.

ضمن عرض سلام و تشکر از پاسخگویی سریعتون

بله کاملا حق با شماست، کد زیر در قالب بود:

function pw_edd_change_currency_sign( $formatted, $currency, $price ) {
$price = str_replace( ',', '', $price );
                $price = str_replace( ',', '', $price );
                $price = $price / 10; 
				$price = number_format ( $price, 0,'.',',');
				$eng = array('0','1','2','3','4','5','6','7','8','9');
				$per = array('۰','۱','۲','۳','۴','۵','۶','۷','۸','۹');
				$price = str_replace($eng,$per,$price);
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_before', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );

که بنده شرط ادمین (if admin) را بهش اضافه کردم و حالا تو ادمین بر حسب ریال ولی با تعداد صفر صحیح نشون میده

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...