رفتن به مطلب

درگاه پرداخت

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود,دوستان من دنبال یه درگاه هستم برای سایت چیز...

البته فروش از سایت ندارم ,از اینستااگرام میفروشم ,لینک پرداخت میدم 

میشه درگاه معرفی کنید؟

اگر از درگاه های مخلفی مثل pay - idpay و.. که لینک پرداخت میدن استفاده کنم,مشکلی پیش می آید؟

راهی داره که خرید از بیت - پی پال و.. انجام بشه؟

به طور مثال سایتی باشه یا کسی که من لینک بدم مشتری به ریال پرداخت بکنه و بجای اینکه من پول ریالی بگیرم بیت یا هر پول خارجی دیگه ای تهیه کنم

یا هر چیز دیگه ای

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تاجایی که بنده میدونم فعلا در ایران هیچ درگاه پرداختی به بیت یا پول های دیجیتال دیگه مجهز نیستن

برای دریافت از طریق لینک هم می تونید از zarinpal استفاده کنید گزینه خوبیه

لینک به دیدگاه

درود.

می تونید توی سایت بلاکچین ثبت نام کنید و فروش هاتون رو با بیت کوین انجام بدید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ولی اگه بتونید داخل PayPal ثبت نام کنید، می تونید تراکنش های پی پال رو هم مدیریت کنید.

به هر حال بستگی داره که چه نوع ارزی می خواهید این وسط تبادل بشه و چه واحد پولی باید باشه.

کمی هم سوالتون گنگ هست و نمیدونم دقیقا بخش اصلی سوالتون کجاست

لینک به دیدگاه

برای فروش چیزشکن ,درگاه آنلاین می خوام

می خوام اپل ای دی و اکانت های کاهش پینگ هم در کنارش بفروشم و اینم به یه اسم دیگه مثلا اکانت افزایش سرعت :D

قیمت ها ثابت هست و سایت ندارم (برای جلوگیری از فیلتر و داستان های دیگه سایت نمیزنم) فقط دامنه دارم که ای پی ها ست شده

برای همین می خوام از طریق لینک بفروشم فقط

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، AmiRoo گفته است :

برای فروش چیزشکن ,درگاه آنلاین می خوام

می خوام اپل ای دی و اکانت های کاهش پینگ هم در کنارش بفروشم و اینم به یه اسم دیگه مثلا اکانت افزایش سرعت :D

قیمت ها ثابت هست و سایت ندارم (برای جلوگیری از فیلتر و داستان های دیگه سایت نمیزنم) فقط دامنه دارم که ای پی ها ست شده

برای همین می خوام از طریق لینک بفروشم فقط

اپل ای دی چند میدی؟

لینک به دیدگاه

کسی نمیداند؟

مثلا من دیدم بیشتریا به اسم سایت x که مثلا شارژ یا فایل میفروشن ,درگاه می گیرن اما با یه ادرس دیگه شروع به فروش چیز وی پی ان می کنن کسی می داند چه طوری ؟؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

کسی نمیداند؟

مثلا من دیدم بیشتریا به اسم سایت x که مثلا شارژ یا فایل میفروشن ,درگاه می گیرن اما با یه ادرس دیگه شروع به فروش چیز وی پی ان می کنن کسی می داند چه طوری ؟؟

درود.

بیشتر یک دامنه جدا خریداری می کنند، در آدرس اصلی اون یک سایت متفرقه راه اندازی می کنند. مثلا یک اسکریپت نصب می کنند برای فروش شارژ یا یک فروشگاه که صرفا قصد دارند درگاه واسط رو از طریق اون فریب بدن. بعد یک سابدامین ایجاد می کنند و فعالیت اصلیشون رو از اون طریق ادامه میدن.

حالا بستگی داره اون درگاه پرداخت اجازه بده درگاهی که برای آدرس اصلی می گیرید، امکان استفاده برای سابدامین رو هم داشته باشه. زرین پال همچین کاری می کنه. یعنی درگاه پرداخت رو برای کل اون دامنه (چه سابدامین و چه آدرس اصلی) ارائه می کنه.

در صورتی که متوجه بشن به راحتی درگاهتون رو مسدود می کنند. ولی برای اینکه کاربرا متوجه این موضوع نشن، افرادی که چنین درگاهی میگیرند، از امکان اتصال مستقیم به درگاه پرداخت استفاده می کنند. مثلا در زرین پال، یک امکان هست به نام زرین گیت فکر کنم. که مستقیما به درگاه پرداخت اصلی (مثلا بانک ملت یا سامان و ...) وصل میکنه و کاربر متوجه نمیشه که درگاه واسط هستید.

البته در درگاه پرداخت واسط، نام فروشنده در درگاه پرداخت نهایی، به نام اون درگاه واسط (مثلا زرین پال) ذکر میشه. اگه می بینید که در دروازه پرداخت نهایی نام شخص یا شرکت هست، مستقیما اون درگاه رو از بانک ها تهیه می کنند.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

بیشتر یک دامنه جدا خریداری می کنند، در آدرس اصلی اون یک سایت متفرقه راه اندازی می کنند. مثلا یک اسکریپت نصب می کنند برای فروش شارژ یا یک فروشگاه که صرفا قصد دارند درگاه واسط رو از طریق اون فریب بدن. بعد یک سابدامین ایجاد می کنند و فعالیت اصلیشون رو از اون طریق ادامه میدن.

حالا بستگی داره اون درگاه پرداخت اجازه بده درگاهی که برای آدرس اصلی می گیرید، امکان استفاده برای سابدامین رو هم داشته باشه. زرین پال همچین کاری می کنه. یعنی درگاه پرداخت رو برای کل اون دامنه (چه سابدامین و چه آدرس اصلی) ارائه می کنه.

در صورتی که متوجه بشن به راحتی درگاهتون رو مسدود می کنند. ولی برای اینکه کاربرا متوجه این موضوع نشن، افرادی که چنین درگاهی میگیرند، از امکان اتصال مستقیم به درگاه پرداخت استفاده می کنند. مثلا در زرین پال، یک امکان هست به نام زرین گیت فکر کنم. که مستقیما به درگاه پرداخت اصلی (مثلا بانک ملت یا سامان و ...) وصل میکنه و کاربر متوجه نمیشه که درگاه واسط هستید.

البته در درگاه پرداخت واسط، نام فروشنده در درگاه پرداخت نهایی، به نام اون درگاه واسط (مثلا زرین پال) ذکر میشه. اگه می بینید که در دروازه پرداخت نهایی نام شخص یا شرکت هست، مستقیما اون درگاه رو از بانک ها تهیه می کنند.

باشه بررسی می کنم ببینم میشه یا نه

بجز زرین پال - pay یا مورد دیگه ای هم هست؟ مثلا آرین پال

لینک به دیدگاه

در در 14 اردیبهشت 1397 در 13:31، AmiRoo گفته است :

باشه بررسی می کنم ببینم میشه یا نه

بجز زرین پال - pay یا مورد دیگه ای هم هست؟ مثلا آرین پال

درگاه های پرداخت زیادی هستند که من به شخصه فقط با زرین پال کار کردم. در مورد سیاست های کاری باقی درگاه ها اطلاعی ندارم، باید اطلاعات رو در بخش "خط مشی" یا "سیاست کاری" که عموما داخل سایت درگاه پرداخت ها وجود داره مطالعه کنید که روند کاریشون به چه صورت هست.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...