رفتن به مطلب

کمک لطفا - مشکل لود سایت

sms118

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ببخشید من روی سرورم چند تا سایت دارم و یکی از سایت هام فروشگاهی است که با وردپرس ساختم البته از قالب kiwi استفاده میکنم

مشکلم این هست که سرعت سایت رو پایین میاره به طوری که سرور دون میشه و بالا نمیاد

وقتی سایت را ساسپند میکنم فوری سایت های دیگه بالا میان و سرعت خوبی هم دارند

و مجددا که سایت را فعال میکنم دوباره و بلافاصله سرعت سرور و سایت پایین میاد

تورو خدا کمک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

خب جوابتون رو خودتون داخل سوالتون میتونید پیدا کنید! قالبی که استفاده می کنید از توابع زیادی استفاده میکنه که برای اجرای بی نقص و با سرعت بالا نیازمند منابع بالایی هست. رم و سی پی یو چیزهایی هستند که هنگام اجرای توابع بکار گرفته میشن و هر چه توابع سنگین تر باشند نیاز به منبع بیشتر هست.

دو کار میتونید بکنید :

1. یا از قالب های سبک تر با طراحی مشابه استفاده کنید
  2. یا سرورتون رو ارتقاء بدید و منابع بیشتری رو در نظر بگیرید
  • Like 5
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

خب جوابتون رو خودتون داخل سوالتون میتونید پیدا کنید! قالبی که استفاده می کنید از توابع زیادی استفاده میکنه که برای اجرای بی نقص و با سرعت بالا نیازمند منابع بالایی هست. رم و سی پی یو چیزهایی هستند که هنگام اجرای توابع بکار گرفته میشن و هر چه توابع سنگین تر باشند نیاز به منبع بیشتر هست.

دو کار میتونید بکنید :

1. یا از قالب های سبک تر با طراحی مشابه استفاده کنید
  2. یا سرورتون رو ارتقاء بدید و منابع بیشتری رو در نظر بگیرید

سلام

ممنون از شما

یعنی میفرمایید مشکل از قالب هست؟یعنی حمله ای روی سایت نیست و یا اینکه سایت ویروسی نیست؟

لینک به دیدگاه

بله قطعا مشکل از قالبتون هست.

حمله خیر، چون شما گفتید وقتی قالب رو فعال می کنید سرعت مابقی سایت هاتون به حالت نرمال برمیگرده، این دلیل سنگین بودن و مصرف زیاد منابع سرور توسط قالب هست.

ولی درمورد ویروسی بودن (کدهای مخرب) میتونید از افزونه های اسکنر قالب و افزونه وردپرسی استفاده کنید تا ببینید سایتتون حاوی کدهای مخرب نباشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Masih گفته است :

بله قطعا مشکل از قالبتون هست.

حمله خیر، چون شما گفتید وقتی قالب رو فعال می کنید سرعت مابقی سایت هاتون به حالت نرمال برمیگرده، این دلیل سنگین بودن و مصرف زیاد منابع سرور توسط قالب هست.

ولی درمورد ویروسی بودن (کدهای مخرب) میتونید از افزونه های اسکنر قالب و افزونه وردپرسی استفاده کنید تا ببینید سایتتون حاوی کدهای مخرب نباشه.

سپاسگذارم از راهنماییتون
بهترین افزونه اسکنر که بتونه کدهای مخرب را پیدا کنه چی هست

لینک به دیدگاه

افزونه های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از بهترین گزینه ها برای اینکار هستند. افزونه Wordfence Security علاوه بر اسکن کامل قالب و افزونه ها و خود وردپرس، گزینه های امنیتی زیادی برای محافظت از سایت بهتون میده. ولی اگه قصد دارید فقط یکبار سایتتون رو اسکن کنید، از افزونه اول استفاده کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Masih گفته است :

افزونه های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از بهترین گزینه ها برای اینکار هستند. افزونه Wordfence Security علاوه بر اسکن کامل قالب و افزونه ها و خود وردپرس، گزینه های امنیتی زیادی برای محافظت از سایت بهتون میده. ولی اگه قصد دارید فقط یکبار سایتتون رو اسکن کنید، از افزونه اول استفاده کنید.

سلام درود و تشکر فراوان از شما

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...