رفتن به مطلب

grameasy پرسش و پاسخ پیرامون اسکریپت GramEasy

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 168
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته پیش...

سلام من اسکریپت ایزی گرام رو نصب کردم اما چند تا مشکل داره

یکی این که نام کاربری و پسوردی که موقه نصب واردکردم اصلا کار نمیکنه

دومیش این که اسکریپ ایمیل هایی که میفرسته قاطی پاتیه چطور میتونم متن ایمیل رو تغییر بدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تمام اسکریپت های ربات اینستاگرام ، نیاز به پروکسی دارند!

حالا چه زودتر ، چه دیرتر...

پیشنهاد من استفاده از اسکریپت NextPost هست که واقعا امکانات خیلی بهتری نسبت به GramEasy داره...

واسه تهیه پروکسی در ایران هم میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

من واقعا راضی بودم و بعد از ۲ هفته مجبور به پروکسی شدم ، پس متاسفانه بزودی نیازتون میشه...

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، mohammad_delta گفته است :

تمام اسکریپت های ربات اینستاگرام ، نیاز به پروکسی دارند!

حالا چه زودتر ، چه دیرتر...

پیشنهاد من استفاده از اسکریپت NextPost هست که واقعا امکانات خیلی بهتری نسبت به GramEasy داره...

واسه تهیه پروکسی در ایران هم میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

من واقعا راضی بودم و بعد از ۲ هفته مجبور به پروکسی شدم ، پس متاسفانه بزودی نیازتون میشه...

اسکریپت نکست پست یه ضعف خیلی خیلی بزرگ که داره اینه که وقتی ست میکنی برای کامنت دادن میره زیر پستایی که هدف قراردادی کامنت میذاره..نه کساییی که اونو فالوو کردن یا لایک کردن و.....ایراد خیلی بزرگیهههه ...هردوتا اسکریپت رو دارم من....اما گرم ایزی خیلی خیلی بهتره از نظرم..من ک دارمش و راضیم....

برای پراکسی هم که من با اینکه چهار پنج ماهه دارم اینا رو و رو هر کدوم حداقل 10 تا اکانت ست کردم به مشکل نخوردم و پراکسی لازمم نشده...اما خو اگر باشه بهتره..

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

اسکریپت نکست پست یه ضعف خیلی خیلی بزرگ که داره اینه که وقتی ست میکنی برای کامنت دادن میره زیر پستایی که هدف قراردادی کامنت میذاره..نه کساییی که اونو فالوو کردن یا لایک کردن و.....ایراد خیلی بزرگیهههه ...هردوتا اسکریپت رو دارم من....اما گرم ایزی خیلی خیلی بهتره از نظرم..من ک دارمش و راضیم....

برای پراکسی هم که من با اینکه چهار پنج ماهه دارم اینا رو و رو هر کدوم حداقل 10 تا اکانت ست کردم به مشکل نخوردم و پراکسی لازمم نشده...اما خو اگر باشه بهتره..

حرف شما درسته ، این مشکل بزرگیه ، اما خوب با توجه به برنامه نویسی خوبی که روی نکست پست شده ، شما میتونید تنظیمات اون رو تغییر بدید تا پلاگین های جدید براش طراحی کنید.

البته واقعا سلیقه ای هست ، اما در مورد پروکسی ، پروکسی یک مشکل نیست ! پروکسی یک بخش مهم برای هر ربات هست که اینستاگرام روی پیج حساس نشه!

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mohammad_delta گفته است :

حرف شما درسته ، این مشکل بزرگیه ، اما خوب با توجه به برنامه نویسی خوبی که روی نکست پست شده ، شما میتونید تنظیمات اون رو تغییر بدید تا پلاگین های جدید براش طراحی کنید.

البته واقعا سلیقه ای هست ، اما در مورد پروکسی ، پروکسی یک مشکل نیست ! پروکسی یک بخش مهم برای هر ربات هست که اینستاگرام روی پیج حساس نشه!

کاملا موافقم که برنامه نویسیش خیلی قویه....اما خوب متاسفانه پلاگینی در مورد این مشکل کسی ننوشته..اما خوب شما راست میگی..قابل طراحیه 👍👌👌

بعله اینم موافقم....حالا گوش شیطون کر که تاحالا اینستا حساس نشده بهم و امیدوارم نشه😂😂🤣

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

دوستان من هم ورژن 2 و هم ورژن 3 رو تست کردم.
همه چیز رو درست ست کردم.
ولی Auto activity کار نمی کنه و نه فالو نه لایک و نه ... انجام نمیشه.
توضیحات این که از هاست اشتراکی لینوکس آلمان استفاده می کنم.

آیا بخاطر عدم دسترسیم به PHP.ini هست و این که نمی تونم تنظیمات مورد نیاز رو تو اون قسمت اعمال کنم؟
یا ارتباطی با این موضوع نداره؟
اگر این هست دقیقاً چه تنظیماتی باید توی PHP.ini انجام بشه تا از پشتیبانی هاستینگ بخوام انجام بدن.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mohammadanvaran گفته است :

دوستان من هم ورژن 2 و هم ورژن 3 رو تست کردم.
همه چیز رو درست ست کردم.
ولی Auto activity کار نمی کنه و نه فالو نه لایک و نه ... انجام نمیشه.
توضیحات این که از هاست اشتراکی لینوکس آلمان استفاده می کنم.

آیا بخاطر عدم دسترسیم به PHP.ini هست و این که نمی تونم تنظیمات مورد نیاز رو تو اون قسمت اعمال کنم؟
یا ارتباطی با این موضوع نداره؟
اگر این هست دقیقاً چه تنظیماتی باید توی PHP.ini انجام بشه تا از پشتیبانی هاستینگ بخوام انجام بدن.

سلام دوست عزیز ،

احتمالا شما cronjobs ها رو درست تنظیم نکردید.

اگر cronjobs مشکلی نداشت و اوکی بود ، احتمالاً آی پی هاستینگ شما مشکل داره و باید پروکسی تهیه کنید (تهیه پروکسی در هر صورت الزامی هست)

واسه تهیه پروکسی هم میتونید با سایت زیر کار کنید که ما الان 3 ماهی هست اشتراک داریم :

لینک به دیدگاه

با این هم مشکل حل نشد.
از کورن جاب ها اطمینان دارم.
ولی باز هم هیچ عکس کاری انجام نمیده.
تا ورژن 1.9 رو داشتم و خوب کار می کرد. از ورژن دو این مشکل رو دارم

لطفاً اگر دوستان میدونن راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

سلام :)

دوستان کسی پراکسی لیست پرامیوم خواست برای فروش با قیمت مناسب دارم

آیدی تلگرام : کپی شودو یا روی لینک کلیک کنید چون دارای کاراکتر خاص هست :دی

IocaIroot

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mohammadanvaran گفته است :

با این هم مشکل حل نشد.
از کورن جاب ها اطمینان دارم.
ولی باز هم هیچ عکس کاری انجام نمیده.
تا ورژن 1.9 رو داشتم و خوب کار می کرد. از ورژن دو این مشکل رو دارم

لطفاً اگر دوستان میدونن راهنمایی کنن

توی هاست فایل error_log چیزی رو نمایش نمیده که بشه کمکی کرد؟

لینک به دیدگاه

در در 9 اسفند 1397 در 10:26، reza_gholami گفته است :

توی هاست فایل error_log چیزی رو نمایش نمیده که بشه کمکی کرد؟

مشکل چیز خیلی ساده ای بود.
نه به پروکسی ربط داست و نه php.ini

تا ورژن 1.9 امکان این بود که اسکریپت رو تو روت اصلی قرار ندی. ولی از ورژن دو به بعد فقط در صورتی اسکریپ کار می کنه که تو روت اصلی قرار بگیره.
این تغییر رو اعمال کردم و به خوبی در حال کار هست.
حالا سوال دیگه ای که دارم اینه که تا ورژن 1.9 برای ترجمه فایلی رو میساختیم که شامل ترجمه ها بود. ولی تو این ورژن بخشی برای ترجمه داخل قالب قرار دادن و فایل ترجمه ای وجود نداره و اگر بخوایم فایل مربوط به زبان رو تغییر بدیم این تغییر کلی هست و نمیشه چند زبان رو با هم داشت و قالب رو همراه با زبان فارسی و انگلیسی در اختیار فرد دیگه ای قرار داد.
راه بهتری سراغ دارید؟

ویرایش شده توسط mohammadanvaran
لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید 

من نصب کردم هیچ مشکلی هم نداشت اما الان یک اکانت دیگه اضافه کردم و وقتی می خوام توی تنظیمات اتوماتیکش تگی رو اضافه کنم تو حالت لودینگ گیر میکنه 

کسی میدونه علت چیه ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید 

من نصب کردم هیچ مشکلی هم نداشت اما الان یک اکانت دیگه اضافه کردم و وقتی می خوام توی تنظیمات اتوماتیکش تگی رو اضافه کنم تو حالت لودینگ گیر میکنه 

لینک به دیدگاه

در در 14 اسفند 1397 در 19:03، arta گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید 

درود،

بعضی اوقات API اینستا نمی تونه با سرورتون ارتباط درستی برقرار کنه، یا اینترنت شما توانایی دریافت اطلاعات رو نداره. خود به خود درست میشه ولی اگه نشد، بعضی از دوستان با فعال کردن وی پی ان تونستن مشکل رو موقتا حل کنن و تگ های مورد نظرشون رو اضافه کنن.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

دوستان من مشکلی که دارم اینه که الان چند روزه چند تا اکانت اضافه کردم به ربات روزای اول خیلی عالی بود ولی الان یهو کار نمیکنه یا نهایتا روزی یه نفرو فالو میکنه یا لایک میکنه کرون جاب ها هم فک نکنم مشکلی داشته باشه اگه هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنم فقط میخوام مشکلم حل بشه. ممنون 

ربات روی سرور میهن میزبان قرار داره. و کانفیگ خیلی خوبی داره

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 25 آذر 1396 در 01:25، mrsibmoz گفته است :

سلام دوستان

من اسکریپت گرام ایزی نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد وارد سایت شدم و اکانت اینستاگرام روش لوگین کردم تنظیماتشم انجام دادم و اکانت استارت کردم ولی الان دو روزه که استارتش کردم هیچ فعالیتی نکرده نه لایک میکنه نه کامنت می اره و نه فالو میکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

خواهشن اونایی که نصبش کردن و باهاش کار کردن پاسخ بدن

برا منم کار نمیکنه چند وقت 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Tarlan6868 گفته است :

برا منم کار نمیکنه چند وقت 

درود.

از اسکریپت Stackposts نسخه ی آخر استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...