رفتن به مطلب

grameasy پرسش و پاسخ پیرامون اسکریپت GramEasy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من اسکریپت گرام ایزی نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد وارد سایت شدم و اکانت اینستاگرام روش لوگین کردم تنظیماتشم انجام دادم و اکانت استارت کردم ولی الان دو روزه که استارتش کردم هیچ فعالیتی نکرده نه لایک میکنه نه کامنت می اره و نه فالو میکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

خواهشن اونایی که نصبش کردن و باهاش کار کردن پاسخ بدن

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 168
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در ۱ ساعت قبل، slove گفته است :

سلام دوست عزیز

کرون جاب هارو تنظیم کرده اید ؟

نه اصلا به چیزی غیر از نصب دست نزدم

واصلا نمیدونم کرون جابز از کجت فعال میشه آخرین باری که این گزینه رو فعال کردم روی php نسخه 4 بود الان اصلا چیزی یادم نمیاد اگه دقیق تر راهنمایی کنی ممنونت میشم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mrsibmoz گفته است :

نه اصلا به چیزی غیر از نصب دست نزدم

واصلا نمیدونم کرون جابز از کجت فعال میشه آخرین باری که این گزینه رو فعال کردم روی php نسخه 4 بود الان اصلا چیزی یادم نمیاد اگه دقیق تر راهنمایی کنی ممنونت میشم

سلام ,بزودی یک آموزش ویدئویی تهیه میکنم و قرار میدم

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، slove گفته است :

سلام ,بزودی یک آموزش ویدئویی تهیه میکنم و قرار میدم

ممنون

به پشتیبانی هاستم بگم برام فعال میکنن

لینک به دیدگاه

در در 25 آذر 1396 در 01:25، mrsibmoz گفته است :

سلام دوستان

من اسکریپت گرام ایزی نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد وارد سایت شدم و اکانت اینستاگرام روش لوگین کردم تنظیماتشم انجام دادم و اکانت استارت کردم ولی الان دو روزه که استارتش کردم هیچ فعالیتی نکرده نه لایک میکنه نه کامنت می اره و نه فالو میکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

خواهشن اونایی که نصبش کردن و باهاش کار کردن پاسخ بدن

انشااله با این اموزش کارتون راه میوفته

موفق باشید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در 26 آذر 1396 در 19:23، vahyar گفته است :

انشااله با این اموزش کارتون راه میوفته

موفق باشید

مرسی ولی برای من که مبتدی هستم یکم گیج شدم

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام دوستان وقت بخیر

من اسکریپت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو از سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم

ولی یه موردی داره انگار

همه چی رو نصب میکنم وارد پنل میشم از افزودن اکانت

میخام اکانت اضافه کنم یوزر پسورد رو میزنم یکم رو حالت لودینگ میره بعدا ارور زیر رو میده.

132b-GramEasy-Instagram-Automatic-Tool.p

من برمیگردم تو گوشیم رفرش که میزنم میبینم نوشته از لوکیشن قرقیزستان یکی وارد میشه

شما هستی یا نه

وقتی هستم رو میزنم که هیچ پنجره پاک میشه

وقتی میزنم من نیستم میگه رمزو عوض کن

میزنم من هستم بازم همون ارور رو میده

به محض ثبت اکانت سریع رفرش میکنم میزنم که اره اکانت منه ولی مجدد همین ارور رو میده هرکاری میکنم ارورش حل نمیشه

مشکل از کجاست؟

نسخه های قبلی یا جدیدتر این اسکریپت

یا اسکریپت بهتر از این دارین که واقعا کار کنه؟

لینک به دیدگاه

درود

این مشکل رو با هر نسخه ی دیگه ای و حتی اسکریپت های مشابه مثل NextPost هم خواهید داشت چراکه مشکل اصلی ، مشکلات سرور شماست. یا موقعیت مکانی سرورتون.

چنین مشکلی با سرورهای ایران هم زیاد گزارش میشه بهمون. اکثرا زمانی که به هاست های معتبر با سرورهایی مثل کانادا و المان تغییر دادن مشکلشون حل شده، حالا دقیق مشخص نیست بخاطر مشکلات کانفیگ سرور بوده یا موقعیت مکانی سرور اما اکثرا در سرورهای آلمان و کانادا هیچ مشکلی نداشتن.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام ، این اسکریپت که توی سایت 20script هم هست ,ورژن 1 هست کسی ورژن جدیدgrameasy که nulled شده باشه را داره؟

توی ورژن جدید حتی این مشکلی که شما اینجا اعلام کردین حل میشه! چون یک قسمت داره که می تونید بطور مثال 20 عدد پروکسی روش تنظیم کنید

ولی مشکل اینجاس که من زیرو رو کردم اینترنت و موفق نشدم پیدا کنم یک سری سایت های ایرانی هم نوشتن ورژن جدید برای دانلود ... ولی در نهایت که دانلود و نصب می کنید میبینید همون ورژن یک و گذاشتن.

سایت غیر ایرانی هم اکثر spam کردن یا fraud که پول می خوان برای ارسال

اگر کسی داره کرک شده ممنون میشم اینجا قرار بده

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود

این مشکل رو با هر نسخه ی دیگه ای و حتی اسکریپت های مشابه مثل NextPost هم خواهید داشت چراکه مشکل اصلی ، مشکلات سرور شماست. یا موقعیت مکانی سرورتون.

چنین مشکلی با سرورهای ایران هم زیاد گزارش میشه بهمون. اکثرا زمانی که به هاست های معتبر با سرورهایی مثل کانادا و المان تغییر دادن مشکلشون حل شده، حالا دقیق مشخص نیست بخاطر مشکلات کانفیگ سرور بوده یا موقعیت مکانی سرور اما اکثرا در سرورهای آلمان و کانادا هیچ مشکلی نداشتن.

والا سرور من المان هست با وب سرور انجین ولی نمیدونم چرا مکان رو قرقیزستان میزنه

شما هاست یا سرور داری که اینو تست کنیم

اگر جواب داد خریداری کنیم موردی نیست

لینک به دیدگاه

من روی هاست آلمان دارم استفاده می کنم یه مدت این مشکل ایجاد شد ولی الان تقریباً دو ماهی هست اوکی هست.

ولی به نظر من اگر بخوایم این مسئله را درست حل کنیم بهترین راه این هست که نسخه update شده grameasy و پیدا کنیم البته nulled شدش

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Configer گفته است :

یه آی پی از سایتتون بگیرید ببینید آی پی رو کجا میزنه در اینصورت میتونید مطمئن بشید که هاستتون از آلمان هست.

من روی هاست آلمان و حتی لوکال هاست هم تست کردم هر دو اسکریپت رو به خوبی کار کرده و پس از اولین تأیید ، اکانت داخل سایت اضافه شده. مشکل شما ظاهرا اینه که هر بار که درخواست افزودن اکانت به اینستاگرام ارسال می کنید، سرورتون یک آی پی متفاوت ارائه میکنه. یا اینکه موقعیت مکانی که سرورتون داره توسط اینستاگرام محدود شده.

حالا نمیدونم این فرضیه چقدر میتونه درست باشه ولی تاحالا این اسکریپت و اسکریپت های مشابه دیگه روی سرورهای ایران کار ندادن (به گزارش کاربران و تست های خودم)

اسکریپت NextPost هم قابلیت تعیین پروکسی داره و می تونید اون رو هم یه تست بکنید ببینید جوابگو هست یا خیر.

• Like 5
لینک به دیدگاه

عرض شود که

تست کردم همون المان رو میزنه از یکی هاست فرانسه گرفتم رو اون اوکی بود اکانت اد شد

ولی ربات هیچگونه فعالیتی نداره

بااینکه به درستی تنظیم شده

اسکریپت دیگه چی خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، dariuosh_mahmoodi گفته است :

من روی هاست آلمان دارم استفاده می کنم یه مدت این مشکل ایجاد شد ولی الان تقریباً دو ماهی هست اوکی هست.

ولی به نظر من اگر بخوایم این مسئله را درست حل کنیم بهترین راه این هست که نسخه update شده grameasy و پیدا کنیم البته nulled شدش

عزیز ربات کار میکنه؟

لایک فالو میکنه خودش؟

لینک به دیدگاه

کرون جاب هم الان فعال کردم فعلا عملکردی نداشته ربات

لیست کرون جاب هاشو کسی داره بده بهم؟

ویرایش شده توسط Configer
لینک به دیدگاه

اینم لیست cronjob که باید اضافه کنید فقط آدرس سایت خودتون را توی این متن جایگزین کنید و اضافه کنید روی هر دقیقه تنظیم شه

wget --spider -O - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. >/dev/null 2>&1

wget --spider -O - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. >/dev/null 2>&1

wget --spider -O - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. >/dev/null 2>&1

wget --spider -O - http:// لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. /index.php/cron/like_follow >/dev/null 2>&1

لینک به دیدگاه

در در 2 اسفند 1396 در 11:40، Configer گفته است :

ربطی به سرور نداره

من سرور دارم و مشکلی از بابت کانفیگ و.. نداره

این اسکریپت رو نصب کردم. بعضی اکانت های اینستاگرام رو وارد میکنیم اد میشه بعضی اد نمیشه

اکانتهای خودم هرچی میزنم نمیشه. بقیه که میزنن بدون مشکل اد میشه

این مشکل ربطی به سرور نداره

لینک به دیدگاه

در در 2 اسفند 1396 در 21:40، Configer گفته است :

عرض شود که

تست کردم همون المان رو میزنه از یکی هاست فرانسه گرفتم رو اون اوکی بود اکانت اد شد

ولی ربات هیچگونه فعالیتی نداره

بااینکه به درستی تنظیم شده

اسکریپت دیگه چی خوبه؟

بستگی به تنظیمات و کانفیگ سرور هم داره.

عموما چنین اسکریپت هایی حتما به کران جاب نیاز دارند.

جایگزین GramEasy فقط NextPost خوبه . دو تا اسکریپت مشابه هم هستند که زیاد کارایی ندارند.

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود

0 تا 100 این اسکریپت رو دراوردم

همه مشکلاتشو اوکی کردم

بزودی تایپیک جامع اموزشی این اسکریپت رو میزارم...

باتشکر

بسته بشه این تایپیک لطفا

لینک به دیدگاه

درود.

بهتر بود CMS مورد استفاده رو هم میگفتید . چون این خطا با این استایل رو در چند اسکریپت میشه مشاهده کرد.

ولی عموما این خطا در elFinder گزارش میشه که اگر از این استفاده می کنید، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو مطالعه کنید امیدوارم مشکلتون رو بتونید حل کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

بهتر بود CMS مورد استفاده رو هم میگفتید . چون این خطا با این استایل رو در چند اسکریپت میشه مشاهده کرد.

ولی عموما این خطا در elFinder گزارش میشه که اگر از این استفاده می کنید، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو مطالعه کنید امیدوارم مشکلتون رو بتونید حل کنید.

درود

اسکریپت ایزی گرام هست

لینک به دیدگاه

یه آموزش کامل و خوب از این اسکریپت بود خیلی خوب میشد

من نصب کردم اما کاری انجام نمیده ارور هم نمیده

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...