رفتن به مطلب

دانلود اسکریپت دایرکتوری برای هاست دانلود و مرور فایل

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیزی که کلی فایل تو هاستتون دارید و حال نمی کنید با فایل منیجر هاست فایل هاتون رو مرور کنید و یا می خواید مستقیم با کلیک راست لینک دانلود فایلتون رو کپی کنید بهتون پیشنهاد می کنم این اسکریپت رو رو هاستتون آپلود کنید تا به راحتی فایل هاتون رو مرور کنید :)

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

1- همه فایلهاتون که می خواید بهشون دسترسی داشته باشید رو باید داخل پوشه demofiles برزید تا فایل ها با وارد کردن آدرس پوشه اصلی دیده بشن، دقت داشته باشید لازم نیست آدرس پوشه demofiles رو بدید آدرس پوشه ایی که توش فایل index.php رو بدید خودش فایل ها رو نشون میده.

2- وقتی لینک رو کپی می کنید اسکریپت خودش یه لینک خاص برای هر فایل میده بهتره اون لینک رو ویرایش کنید و لینک مستقیم به فایل رو بزارید تو سایتتون چون تو بعضی موارد دیده شده فایل مورد نظر با اون لینک دیر و بدون resume دانلود میشه

3- این اسکریپت کوچیک رو من برای راحتی بعضی کاربرا فارسیش کردم لطفا متن کپی رایت رو از توضیحات فایل پاک نکنید (چیزی تو صفحه اصلی دیده نمیشه خیالتون راحت)

4- اگر می خواید صفحه فایل هاتون رمز داشته باشه تا کسای دیگه نتونن همه فایلهاتون رو ببینن تو خط 29 و 30 فایل index.php یه نام کاربری و پسورد وارد کنید.

5- ایمیل خودتون رو هم تو خط 13 فایل index.php وارد کنید.

موفق و پیروز باشید ...

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...