رفتن به مطلب

مشکل کد های ریدایرکت در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید من یه قالب جدید نصب کردم و پشتیبانی هم جواب نمیدن متاسفانه خواستم اینجا مطرح کنم شاید بتونید کمکم کنید ممنون از لطفتون توی جی تی متریکس وقتی که آنالیز میکنم سایتم رو ارور ریدایرکت میده و به سری آدرس رو نشونم میده تمام فایل های قالب رو هم سرچ کردم همچین آدرس هایی وجود نداشت در قالب ولی قالب قبلی این مشکل رو نداره خواستم بدونم میتونید راهنمایی کنید که چطور میتونم این آدرس ها رو حذف کنم سپاسگذار میشم راهنمایی کنید
عکس جی تی متریکس هم پیوست میکنم ممنون

ویرایش شده توسط mohamadmk
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

سایتتون رو بررسی کردم . از سایتتون سورس گرفتم و هیچکدوم از این لینک ها یافت نشدند. آدرس ها هم بیشتر شبیه به خرابکاری های افزونه ها یا اسپمرها هستند. افزونه های نال شده و حتی قالب نال شده ممکنه به کدهای مخرب آلوده باشند.

یکبار قالب رو تغییر بدید و مجددا سایت رو چک کنید. اگر لینک ها رفع شدند، مجددا به همین قالب تغییر بدید. اینبار تمامی افزونه ها رو غیرفعال کنید و قالب رو بررسی کنید. اگر مجددا لینک ها شناسایی شدند، قالبتون دارای کد مخرب هست . پیدا کردنشون هم نیاز به زمان داره.

ولی می تونید از افزونه زیر استفاده کنید و کل سایتتون رو چک کنید تا ببینید اگر چیزی پیدا شد رفعش کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 5
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

سایتتون رو بررسی کردم . از سایتتون سورس گرفتم و هیچکدوم از این لینک ها یافت نشدند. آدرس ها هم بیشتر شبیه به خرابکاری های افزونه ها یا اسپمرها هستند. افزونه های نال شده و حتی قالب نال شده ممکنه به کدهای مخرب آلوده باشند.

یکبار قالب رو تغییر بدید و مجددا سایت رو چک کنید. اگر لینک ها رفع شدند، مجددا به همین قالب تغییر بدید. اینبار تمامی افزونه ها رو غیرفعال کنید و قالب رو بررسی کنید. اگر مجددا لینک ها شناسایی شدند، قالبتون دارای کد مخرب هست . پیدا کردنشون هم نیاز به زمان داره.

ولی می تونید از افزونه زیر استفاده کنید و کل سایتتون رو چک کنید تا ببینید اگر چیزی پیدا شد رفعش کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون از لطفتون فک کنم افزونه مخرب نصب کردم رو قالب تاثیر گذاشته بود.اول افزونه هارو غیر فعال کردم و تست کردم مشکل پا بر جا بود ولی بعدش قالب رو حذف کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد.سپاسگذارم از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...