رفتن به مطلب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی در سایت دکتر رانندگی

siavash_abtahi75

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواهم سایتی را به شما معرفی کنم که بدرد کسانی میخورد که به زودی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی دارند.

سایت دکتر رانندگی یکی از قدیمی ترین سایت هایی است که در حوزه آموزش و آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در حال فعالیت می باشد . دکتر رانندگی دو بسته معروف نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی دارد .

بسته صورتی دکتر رانندگی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که شامل مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با پاسخ می باشد . و مناسب برای آمادگی در آزمون آیین نامه اصلی است .

بسته بنفش دکتر رانندگی 

بسته بنفش دکتر رانندگی شامل مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی با جواب ویژه آمادگی در آزمون مقدماتی آیین نامه رانندگی می باشد .

اگر آزمون آیین نامه دارید حتما به سایت دکتر رانندگی یه سر بزنید ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته پیش...

دوستان از لینک زیر سوالات رو رایگان دانلود کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام من از سایت زیر تمام سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی رو رایگان دانلود کردم برای سال 1397 هم هستش

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام به همه دوستان گلم

من هفته ماه پیش آزمون آیین نامه داشتم و خیلی دنبال لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بودم یکی از دوستانم که آزمون آیین نامه شرکت کرده بود و بار اول قبول شده بود یه سایتی را بهم معرفی کرد به نام test-drive.ir گفت این سایت همه سوالات آیین نامه را داره و تست هایی آیین نامه داره که میتونی سوالات آیین نامه را تست بزنی وارد سایت شدم نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و نمونه سوالات آیین نامه اصلی را تست زدم و خدا رو شکر بار اول هر دو آزمون را بدون غلط قبول شدم.

به همه دوستان این سایت و پیشنهاد میکنم هیچ نیازی هم نیست هزینه بدید تمامی نمونه سوالات آیین نامه این سایت رایگانه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...