رفتن به مطلب

درخواست رفع مشکل در پنل گوگل وبمستر+پرداخت هزینه

alifbi

پست های پیشنهاد شده

سلام
اگه کسی میتونه مشکلو حل کنه به تلگرامم یه پیام بده
در مورد هزینه ها هم قیمت نجومی ندین
تو پنل گوگل وبمسترم warning دارم

آی دی تلگرام: akb8458
اینم عکساش:

4w5xk36ncqlotto9kxl.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1075x169px.

151783939533971.jpg
151783939536512.jpg

4w5xk36ncqlotto9kxl.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 820x351px.

15178393953813.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

هردوی خطاها مربوط به سرور (هاست) میشه.

پیشنهاد می کنم از افزونه Google Sitemap XML استفاده کنید و لینک سایت مپ رو مجددا در پنل وبمستر ثبت کنید. همچنین آپتایم هاستتون رو چک کنید.

گاهی اوقات که موقع بازدید ربات گوگل، سرورتون شلوغ باشه و خطای 500 بده، چنین هشداری برای سایت مپ ثبت میشه. در مورد هشدار دوم هم باید گفت که بیشترین مشکل اصلی برای این هشدار، پاسخگویی دیر سرور برای باز کردن یک صفحه خاص هست که در متن خطاها هم به همینا اشاره شده.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

هردوی خطاها مربوط به سرور (هاست) میشه.

پیشنهاد می کنم از افزونه Google Sitemap XML استفاده کنید و لینک سایت مپ رو مجددا در پنل وبمستر ثبت کنید. همچنین آپتایم هاستتون رو چک کنید.

گاهی اوقات که موقع بازدید ربات گوگل، سرورتون شلوغ باشه و خطای 500 بده، چنین هشداری برای سایت مپ ثبت میشه. در مورد هشدار دوم هم باید گفت که بیشترین مشکل اصلی برای این هشدار، پاسخگویی دیر سرور برای باز کردن یک صفحه خاص هست که در متن خطاها هم به همینا اشاره شده.

پس یعنی هاستمو عوض کنم درست میشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alifbi گفته است :

پس یعنی هاستمو عوض کنم درست میشه؟

درود مجدد.

تغییر هاست میتونه بهتون کمک کنه در صورتی که هاست جدید دارای سرورهای قدرتمندی باشه. فعلا که مشکل شما اینه که ربات ها موقع بازدید از لینک های داخل سایت مپ خطای 500 دریافت می کنند. اگر چند مورد از صفحات سایتتون رو بررسی کردید و مشکلی ندیدید، پس مشکل از شلوغی سرور و ضعیف بودن اون هست که با تغییر هاستینگ مشکل به احتمال قوی حل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...