رفتن به مطلب

نحوه آپلود فایل 100MB در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر دوستان من یه سایت دارم برای دانلود مقاله های عمرانی و معماری بعد یه سوالی که داشتم چطوری میشه فایل های 100 مگابایت رو آپلود کنم اما به روش فایل زیلا یا از طریق FTP

چون بیشتر مشکلی که هست این هستش من فایل رو آپلود میکنم اما در پرونده های رسانه کتابخانه وردپرس انداختنش رو نمیدونم چطوری بیاد اونجا

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در روش ftp معمولا در اطلاعات فرستاده شده از طرف هاستینگ یوزر و پاس و آدرس ftp میزیانیتونو لرستان اونهارو در نرم افزار filezilla وارد کنید و متصل شوید 

لینک به دیدگاه

درود.

زمانی که فایل رو در رسانه وردپرس آپلود می کنید، خوده وردپرس یه سری تغییرات روی فایل اعمال میکنه و البته اطلاعات فایل رو در دیتابیس ذخیره میکنه و درنهایت اونو در کتابخانه رسانه لیست میکنه. فایل هایی که توسط FTP آپلود میشن در این لیست مشاهده نمیشن مگراینکه فایل رو توسط افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به وردپرس معرفی کنید. البته افزونه های مشابه دیگه ای هم هستند که یه جستجویی داخل مخزن وردپرس داشته باشید می تونید پیدا کنید.

ولی اگر می خواهید مستقیما فایل رو داخل رسانه وردپرس آپلود کنید، می تونید حجم محدودیت رو افزایش بدید. قبلا یه مقاله آموزشی نوشتم که می تونید از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

زمانی که فایل رو در رسانه وردپرس آپلود می کنید، خوده وردپرس یه سری تغییرات روی فایل اعمال میکنه و البته اطلاعات فایل رو در دیتابیس ذخیره میکنه و درنهایت اونو در کتابخانه رسانه لیست میکنه. فایل هایی که توسط FTP آپلود میشن در این لیست مشاهده نمیشن مگراینکه فایل رو توسط افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به وردپرس معرفی کنید. البته افزونه های مشابه دیگه ای هم هستند که یه جستجویی داخل مخزن وردپرس داشته باشید می تونید پیدا کنید.

ولی اگر می خواهید مستقیما فایل رو داخل رسانه وردپرس آپلود کنید، می تونید حجم محدودیت رو افزایش بدید. قبلا یه مقاله آموزشی نوشتم که می تونید از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه کنید.

این قسمت چطوری هست جریانش ؟

خیلی وقت هست روی این حالت مانده

لینک به دیدگاه

بستگی به حجم فایلی که آپلود کردید داره. اول جهت اطمینان از اینکه افزونه به خوبی کار میکنه، یک فایل کم حجم مثلا 1 مگابایت رو مورد آزمایش قرار بدید. اگر به خوبی منتقل شد، پس حجم فایل دخیل هست در این مشکل. 

افزونه های مشابه هم داخل مخزن وردپرس زیاد هستند، می تونید مابقی رو هم تست کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :

بستگی به حجم فایلی که آپلود کردید داره. اول جهت اطمینان از اینکه افزونه به خوبی کار میکنه، یک فایل کم حجم مثلا 1 مگابایت رو مورد آزمایش قرار بدید. اگر به خوبی منتقل شد، پس حجم فایل دخیل هست در این مشکل. 

افزونه های مشابه هم داخل مخزن وردپرس زیاد هستند، می تونید مابقی رو هم تست کنید.

اون قسمت پر شدنش کار نمیکنه وگرنه رفرش کنیم آپلود شده 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

اون قسمت پر شدنش کار نمیکنه وگرنه رفرش کنیم آپلود شده 

پس احتمالا بخاطر مشکلات استایل هست. چون اکثرا نوار پیشرفت عملیات توسط CSS نوشته میشه و زمانی که در راستچین مورد استفاده قرار بگیره، دستورات CSS بکار رفته برای نوار پیشرفت کمی دچار مشکل میشه و نمی تونه به خوبی محدوده رو پوشش بده.

اگر فایل به خوبی منتقل میشه پس مشکلی نیست. اگر این مورد اذیت میکنه می تونید از افزونه های مشابه دیگه استفاده کنید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...