رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من این قالبا دانلود ونصب کردم اما هیچ امکاناتی توی تنظیمات وردپرس براش وجود نداره حتی ابزارکی نداره یا بخش تنظیمات هدر یا فوتر یا حتی مکان ساید بار ها

در داخل فایل دانلود شده این قالب دو پوشه وجود داشت و یک فایل xml  به نام advanced-custom-field-export ودوپوشه به نام های ariafilm و advanced-custom-fields من پوشه اریا فیلم را زیپ کردم ونصب کردم ولی قالب خیلی از گزینه ها وئامکانات را نداره لطفا راهنمایی کنید مشکل کار من چیه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

داخل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. آموزش راه اندازی ارائه شده :

نقل قول

۱ : دو افزونه داخل پوشه PLUGIN را نصب کنید

۲ : در داخل پیشخوان وردپرس در منوی سمت راست روی ابزار ها نگه داشته تا زیر منوی به نام درون ریزی نمایان شود هنگامی که وارد صفحه شدید روی WordPress کلیک کنید و اگر افزونه WordPress Importer نصب نیست کلید نصب را بزنید تا نصب  شود پس از نصب فایل advanced-custom-field-export.xml را با اشاره به کلید  Browse انتخاب و کلید Import را زده .

این قالب پنل تنظیمات نداره و برای اعمال شخصی سازی ها روی اون مستقیما باید کدهای PHP قالب رو ویرایش کنید.

اطلاعات مورد نیاز هنگام ارسال مطالب جدید هم توسط زمینه دلخواه دریافت میشه که برای این مورد باید افزونه ACF رو نصب کنید و فایل XML مربوط به این افزونه رو درون ریزی کنید تا تمامی فیلدها ساخته بشن و بتونید از این قالب استفاده کنید.

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...