رفتن به مطلب

سازگار کردن قالب با فروشگاه ساز ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر،دوستان من میخوام

قالب وردپرس جابفای | Jobify رو با ووکامرس هماهنگ کنم این قالب از  فروشگاه ووکامرس پشتیبانی میکنه میخوام با هماهنگ کردن قالب  بهم این امکان رو بده تا بسته های عضویتی توسط  با ووکامرس ایجاد کنم

(قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد شغل های ارسالی برای کارفرمایان،قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد رزومه های ارسالی برای کارجویان)

حالا دوستان من با این آموزشهای میتونم اینکار را انجام بدم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

پاسخ پرسش آخر شما میشه خیر! چراکه اولا لینکی که دادید برای سازگار کردن ووکامرس با قالب هست جهت نمایش محصولات و مابقی متعلقات ووکامرس در سایت. ولی چیزی که شما مد نظر دارید رو با این آموزش نمی تونید انجام بدید. در واقع خود قالب یا افزونه های جانبیش باید چنین امکانی رو بهتون ارائه بدن. توسط ووکامرس نهایتا بتونید از درگاه پرداخت هایی که بهتون ارائه میده برای این قالب استفاده کنید (جهت خرید پلن ها یا حق اشراک ها).

امکاناتی که در نظر دارید از طریق کدنویسی داخل قالب باید اضافه بشه . قالب و تنظیماتش رو چک کنید که چنین امکانی رو بهتون میده یا نه، در غیراینصورت باید بدید این امکان رو براتون اضافه کنند یا از قالب های دیگه ای استفاده کنید که مطمئن باشید چنین کارایی های مدنظرتون رو داشته باشند.

لینک به دیدگاه

به نظرم به جای سازگار کردن بهتر هست قالب به روزتری استفاده بشه. 

لینک به دیدگاه

در در 17 دی 1396 در 21:36، masih1994 گفته است :

درود.

پاسخ پرسش آخر شما میشه خیر! چراکه اولا لینکی که دادید برای سازگار کردن ووکامرس با قالب هست جهت نمایش محصولات و مابقی متعلقات ووکامرس در سایت. ولی چیزی که شما مد نظر دارید رو با این آموزش نمی تونید انجام بدید. در واقع خود قالب یا افزونه های جانبیش باید چنین امکانی رو بهتون ارائه بدن. توسط ووکامرس نهایتا بتونید از درگاه پرداخت هایی که بهتون ارائه میده برای این قالب استفاده کنید (جهت خرید پلن ها یا حق اشراک ها).

امکاناتی که در نظر دارید از طریق کدنویسی داخل قالب باید اضافه بشه . قالب و تنظیماتش رو چک کنید که چنین امکانی رو بهتون میده یا نه، در غیراینصورت باید بدید این امکان رو براتون اضافه کنند یا از قالب های دیگه ای استفاده کنید که مطمئن باشید چنین کارایی های مدنظرتون رو داشته باشند.

سلام ممنون

لینک به دیدگاه

در در 18 دی 1396 در 11:45، peyman_3320 گفته است :

به نظرم به جای سازگار کردن بهتر هست قالب به روزتری استفاده بشه. 

سلام حتما

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...