رفتن به مطلب

مشکل در قالب Porto

پست های پیشنهاد شده

ضمن سلام و خسته نباشید

من قالب porto رو از سایتتون دانلود و نصب کردم . ضمن تشکر و قدردانی بابت این موضوع . ( قالب بسیار حرفه ای و کاملیه )

یه مشکلی که دارم اینه : در افزونه های قالب از WPBakery Visual Composer و  Slider Revolution استفاده میکنه . نصب درست انجام شده و این افزونه ها ظاهرن دارن درست کار میکنن ولی یه پیغام ارور قرمز مرتباً بالای صفحه هستش

The Following Pre-bundled Premium Plugins are Deactivated "WPBakery Visual Composer and Slider Revolution" Please register your theme to activate them.

من حتی افزونه های مربوطه رو جداگانه از سایتتون دانلود و نصب کردم ولی بازهم همین ارور رو میده . منظورش از رجیستر کردن و اکتیو کردن چیه ؟ این ارور مشکلی ایجاد میکنه ؟ میتونم حذفش کنم و یا راهی هست رفعش کنم ؟

با سپاس از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ضمناً وقتی دمو rtl اونو نصب میکنید در صفحه اصلیش این ارور رو میده :

Revolution Slider Error: Slider with alias home-rtl not found.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، zomorrod گفته است :

ضمن سلام و خسته نباشید

من قالب porto رو از سایتتون دانلود و نصب کردم . ضمن تشکر و قدردانی بابت این موضوع . ( قالب بسیار حرفه ای و کاملیه )

یه مشکلی که دارم اینه : در افزونه های قالب از WPBakery Visual Composer و  Slider Revolution استفاده میکنه . نصب درست انجام شده و این افزونه ها ظاهرن دارن درست کار میکنن ولی یه پیغام ارور قرمز مرتباً بالای صفحه هستش

The Following Pre-bundled Premium Plugins are Deactivated "WPBakery Visual Composer and Slider Revolution" Please register your theme to activate them.

من حتی افزونه های مربوطه رو جداگانه از سایتتون دانلود و نصب کردم ولی بازهم همین ارور رو میده . منظورش از رجیستر کردن و اکتیو کردن چیه ؟ این ارور مشکلی ایجاد میکنه ؟ میتونم حذفش کنم و یا راهی هست رفعش کنم ؟

با سپاس از شما

سلام خیر دوست عزیز مشکلی ایجاد نمیشه بی اعتنا باشید

لینک به دیدگاه

درود .

در خصوص خطای قرمز رنگ، نباید زیاد حساس باشید. در واقع این خطا به این دلیل هست که قالب و افزونه هاش اورجینال نیستند و یا با کد فعالسازی معتبری فعال نشده اند. در اینصورت امکان دریافت آپدیت های خودکار برای شما فعال نخواهد بود. این خطا به این دلیل هست.

نقل قول

ضمناً وقتی دمو rtl اونو نصب میکنید در صفحه اصلیش این ارور رو میده :

Revolution Slider Error: Slider with alias home-rtl not found.

برگه ای که به عنوان صفحه خانگی سایت در نسخه دموی راستچین انتخاب شده رو ویرایش کنید و شناسه اسلایدر درست رو به اون بدید. یا اینکه شناسه اسلایدر ساخته شده در Revolution رو به home-rtl تغییر بدید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...