رفتن به مطلب

مشکل لاگین در اینستاگرم با grameasy

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان ارور feedback براي چي هست؟از وقتي اين اومده ديگه لايك نميكنه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 ساعت قبل، hani2200 گفته است :

سلام

دوستان ارور feedback براي چي هست؟از وقتي اين اومده ديگه لايك نميكنه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

درود

اکانت شما دچار محدودیت فعالیت غیرمجاز در هر ساعت شده احتمالا. این محدودیت ها معمولا یک ساعته تا دو ساعته هستند در ابتدا. کمی صبر کنید بعد توسط اینستاگرام ، مستقیما از روی موبایلتون تست کنید که فعالیتی انجام میده یا خیر.

اگر انجام میداد، تنظیمات مربوط به ماژول لایک رو چک کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستان  من آخرین نسخه این اسکریپت رو از همین سایت بیست اسکریپت نصب کردم کاملا سالم هستش    فقط باید ffmpeg رو نصب کنید   و فعال کنید .

همین . 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود

اکانت شما دچار محدودیت فعالیت غیرمجاز در هر ساعت شده احتمالا. این محدودیت ها معمولا یک ساعته تا دو ساعته هستند در ابتدا. کمی صبر کنید بعد توسط اینستاگرام ، مستقیما از روی موبایلتون تست کنید که فعالیتی انجام میده یا خیر.

اگر انجام میداد، تنظیمات مربوط به ماژول لایک رو چک کنید.

سلام

اخه عمل لايك رو با ربات ديگه انجام ميده اگه محدوديت ايجاد شده باشه كلا با هيچ رباتي نيايد لايك صورت بگيره در صورتي كه اينطور نيست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

هنوز اين ارور هست با اينكه ٤ روز كلا ربات رو خاموش كردم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

ویرایش شده توسط hani2200
لینک به دیدگاه

• 6 ماه پیش ...

سلام من ربات گذاشتم رو پیج اینستاگرامم فالو  و آنفالو نمیکنه ممنون میشم راهنماییم کنید 

ویرایش شده توسط Shadixir
تشکر نکردم
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 5 خرداد 1397 در 17:55، Masih گفته است :

درود.

اگه SMTP رو به درستی تنظیم کرده باشید نباید مشکلی باشه. مگر اینکه هاستتون مشکل فنی داشته باشه یا ایمیل های ارسالی اسپم میشن. ارسال ایمیل توی SMTP قبلا برای یکی از کاربران این انجمن تست شده (روی نسخه 1.6 اسکریپت)

سلام. من هم با ارسال ایمیل مشکل دارم. اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام وقت بخیر

من GramEasy بدون هیچ مشکلی نصب کردم اما الان که میخوام لاگین بشم این خطا رو بهم میده ( no configs given )

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

سلام من ربات گذاشتم روی پیج اینستاگرام اما متاسفاسفانه لایک و کامنت نمی‌ذاره فقط آنفالو کار می‌کنه چطور مشکل برطرف کنم 

لینک به دیدگاه

سلام من ایزی گرام رو گرفتم نصب کردم  کرون جات هارو هم مطمعنم درست فعال کردم    ولی اکانت بهش اضافه میکنم تنظیمشم می کنم فعال میشه    ولی بعد چند روز حتی یک لایک و فالو هم نکرده روبات کسی رو     مشکل از کجا می تونه باشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Tarlan6868 گفته است :

سلام من رباتم روی پیجم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

برای منم همین مشکل از  اول بود     آنفالو رو تست نکردم ولی نه لایک نه فالو نمی کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...