رفتن به مطلب

راه اندازی سایت جدید

mlove

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه 20اسکریپتی ها

که به نظرم در حوزه خودش جزو فعالتریناست...

توی این شرایط که بازدید و ورودی به سختی بدست میاد

به نظرتون زدن چه سایتی میتونه پیشرفت خوبی داشته باشه؟

نظرتون در مورد آپلود سنتر چیه؟

و یه سایت تخصصی مد و لباس؟

اگرهم چیزی به ذهنتون میرسه لطفا بگید...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه اوضاع مثل قدیم نیست که سه ماهه به کسب درامد برسی یا باید حسابی برای سایت و تبلیغاتش خرج کنی یا عمر نوح بذاری براش

کسب ترافیک برای موضوعات عمومی خیلی سخته آخه سایتهای شاخص در این موضوعات زیاد شدند و بعضی هاشون هم که سرمایه گذار خارجی دارند و با دلار تغذیه میشن

تازه اگر هم کسی موضوع خوبی سراغ داشته باشه خودش در اون زمینه سایت میزنه، به شما که نمیگه

لینک به دیدگاه

در در 18 آبان 1396 در 13:01، هومان هرمزدی گفته است :

تازه اگر هم کسی موضوع خوبی سراغ داشته باشه خودش در اون زمینه سایت میزنه، به شما که نمیگه

تفاوت ما ایرانی ها و خارجیا در همینه

ما محصولات رایگان را میفروشیم ، اونا علمشون را به اشتراک میذارند و ما علممون رو که اونم اگه بشه اسمشو گذاشت علم با کلی افتخار به قیمت سرسام آور میفروشیم

دلیل عقب ماندگیمون همینه که به جای اینکه به فکر این باشیم به هم کمک کنیم سعی میکنیم به همدیگه چیزی بفروشیم یا به قولا بندازیم

نشر علم ذکات علم هست

دوست عزیز هر سایتی که بخواهید راه اندازی کنید نمیشه یک شبه کلی بازدید به سایتتون روانه بشه

شما ابتدا باید نیازسنجی کنید و سپس رقبا رو بررسی کنید

به همه موارد دقت کنید

ببینید یه مثال میزنم

چندتا سایت موزیک داریم؟

خب مسلما خیلی زیاد

من به صورت اتفاقی دنبال آهنگ های ترکی قشقایی میگشتم دیدم توی نت چندتا وبلاگ و یکی دو تا سایت دست و پا شکسته دارند آهنگ ترکی قشقایی میذارن

اومدم سایت های لر زبان رو چک کردم، آخه شنیدم لرها با ترک ها میونه خوبی ندارن و بالعکس

دیدم لرها واقعا فعالتر هستند و سایت های خیلی خوبی دارند و تعدادشونم کم نیست

برای همین تصمیم گرفتم برای سرگرمی یک سایت برای ترک های قشقایی بزنم و فعالیت خوبی داشته باشه

برای همین یک سایت زدم با یک کانال تلگرام

کلی آهنگ ترکی که توی نت گیر نمیومد رو به صورت dvd تهیه کردم و توی سایت و کانال میذارم

توی گروه ها تبلیغ کردم و الان بعد از چند ماه ممبر کانالم به بیش از 4000 تا رسیده و بازدی از سایتم خیلی زیاد شده و ورودی خیلی بالایی دارم

با وجود اینکه کمتر از 3 ماه است راه اندازی کردم ولی باورتون میشه همین الانم به درآمد رسیدم

مطمئنم با تلاش بیشتر کارهای بیشتری میتونم روی سایت انجام بدم وبراش ایده دارم

من این مثال رو از تجربه خودم عرض کردم

شما هم باید ابتدا خودتون نیاز سنجی کنید و سپس مشاوره بگیرید و صد البته باید برای ادامه کار ایده داشته باشید

کار بدون ایده یعنی مرغ عشق بدون پر

و در آخر بهتون یه نصیحت برادرانه میکنم

به جمله ای که در زیر مینویسم خوب فکر کن و بعد شروع کن

مقصد هرکس انتهای اراده اوست

لینک به دیدگاه

یه ایده خیلی جالب رو کپی کردم. سایتهای تبادل بنر هوشمند خارجی خیلی زیاد شدند و در ایران هم چندتایی فعال هستند هزینه هاشون سرسام آور هست آخه هوش مصنوعی سرورهای قوی ای میخواد و هزینه برنامه نویسی و بهینه سازی شون هم کم نیست

اما من با یه کدنویسی ابتکاری تونستم سیستم رو تقریبا بدون هیچ هزینه ای راه اندازی کنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نکته جالبش هم اینجاست که برای وبسایت های وردپرسی یه ابزارک طراحی کردم تا به راحتی بتونن از این سیستم در بخش ابزارک ها جهت نمایش کدها استفاده کنند

این وبسایت کاملا بر اساس هوش مصنوعی تصمیم میگیره چه لینکی در چه سایتی نمایش داده بشه یعنی نمایش لینک بر اساس محتوای برگه جهت افزایش احتمال کلیک

به نظر خودم جای رشد خیلی داره اما مشکل اصلی جذب کاربر هست که پاک توش موندم... ای کاش میتونستم حقوق یک تیم حرفه ای برای تبلیغ این وبسایت و جذب کاربر رو پرداخت کنم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...