رفتن به مطلب

خرید یا راه اندازی سرویس ایمیل مارکتینگ

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای خبرنامه سایتم از میلرلایت استفاده میکنم که الان بخش رایگانش اخراشه و اگه تموم بشه به مشکل برمیخورم چون خبرنامه مشتری ها هست

خواستم پنل سالانه بگیرم براش ارتقا بدم منتهی به سایت کارزار که رفتم یجورایی خیلی سوت و کور اومد بخش پرداختشم اصلا یطوریه به دلار نوشته آدم نمیدونه چقدر واریز کنه تنها ارتباطشونم که ایمیل بود که ارسال کردم جوابی نگرفتم

خلاصه الان خیلی برام ضروریه

اگه راهی هست که خودم چنین پنلی بسازم ( البت تو اسپم شدن اینا به مشکل بر میخوره و اصلا هدفم رایگان و .. نیس ) بگید اگه راهی هست که بتونم از میلر لایت خرید کنم و آپگرید کنم اکانتو بهم بگید اگه سرویس بهتر با قیمت خوبی مثل میلر لایت هست معرفی کنید بهم ممنون میشم ازتون

اولویتم همون آپدیت پنل میلر لایت هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بگرین سای تفارسیش هست شماره تماسم دارد وازشو ن خرید بکنید سرویسشون عالی هست

این وب سایتم خوبه 

inbox.ir

بررسی بکنید

لینک به دیدگاه

سلام

میل تک

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

نه وبسرویس ایرانی نمیخوام یساله با میلرلایت کار میکنم میخوام همونو آپگرید کنم منتهی حالا یه بخش هم پیدا کردم که مبلغ هارو به ریال نوشته تو کارزار ولی شروع پلنش از پلن 5 هزار تایی هست پلن اول رو نداره

لینک به دیدگاه

در در 15 آبان 1396 در 19:34، le__o گفته است :

سلام دوستان

من برای خبرنامه سایتم از میلرلایت استفاده میکنم که الان بخش رایگانش اخراشه و اگه تموم بشه به مشکل برمیخورم چون خبرنامه مشتری ها هست

خواستم پنل سالانه بگیرم براش ارتقا بدم منتهی به سایت کارزار که رفتم یجورایی خیلی سوت و کور اومد بخش پرداختشم اصلا یطوریه به دلار نوشته آدم نمیدونه چقدر واریز کنه تنها ارتباطشونم که ایمیل بود که ارسال کردم جوابی نگرفتم

خلاصه الان خیلی برام ضروریه

اگه راهی هست که خودم چنین پنلی بسازم ( البت تو اسپم شدن اینا به مشکل بر میخوره و اصلا هدفم رایگان و .. نیس ) بگید اگه راهی هست که بتونم از میلر لایت خرید کنم و آپگرید کنم اکانتو بهم بگید اگه سرویس بهتر با قیمت خوبی مثل میلر لایت هست معرفی کنید بهم ممنون میشم ازتون

اولویتم همون آپدیت پنل میلر لایت هست

هزینه پنل نامحدود حدودا ۱۳۰هزار تومان ماهیانه هستش. از طریق سایتایی مثه پیمن ۲۴ میتونین اقدام به شارژ و تمدید کنین یا از کارت های اعتباری بین المللی استفاده کنین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...